Hills of Steel v Para Hileli Mod APK Indir

5.1.0

Hills of Steel, oyuncunun tankını sürerek bir tepede farklı düşmanlarla yüzleşeceği bir oyundur. Silahlardan güçlendiricilere kadar sahip olduğunuz her şeyden yararlanacak ve maçı kazanmak için arazi faktörlerinden yararlanacaksınız. Aynı zamanda diğer oyuncularla da oynayabilir ve sahip oldukları gücü ve tankları görebilirsiniz. Oradan, oyundaki farklı tankların kilidini açmak için motive olacaksınız.
Download APK
4.4/5 Votes: 544
Updated
12/31/2022
Size
96M
Version
5.1.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNUN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN YENİ GÜÇLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Hills of Steel’in yeni güncellenmiş versiyonunda oyuncular, bu oyun dört yaşına geldiğinde birçok heyecan verici unsur bulacak. Oradan tamamen etkileyici olan ve karşılaşabileceğiniz çeşitli savaşlarda size yardımcı olan yeni silahlar bulacaksınız. Göz ardı edemeyeceğiniz ilk faktör, efsanevi tank görünümlerini ücretsiz olarak almaktır. Her cilt, görmezden gelemeyeceğiniz etkileyici özelliklere sahiptir.

Oyun, yeni görünümler bulmanın yanı sıra sizi tamamen yeni bir destek güçlendirici ile tanıştırıyor: drone. Düşmanlarınızı hassas bir şekilde vurmanızı sağlayan bir makinedir. Aynı zamanda kontrol etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü güçlendiriciyi etkinleştirmek için düğmeye bastıktan sonra belirecek ve düşmanları bulmaya başlayacak. Oradan, tankları patlayıp kazanana kadar düşmanlara saldırmak için ona katılacaksınız ve insansız hava aracı savaşlarda yalnızca bir kez kullanılabilir.

BİRÇOK FARKLI SAVAŞ TÜRÜNDE KATILIN

Hills of Steel’de bir tepede görüneceksiniz ve düşmanlarınıza saldırmak için hareket etmeye başlayacaksınız. 2 boyutlu bir ortamda hareket edeceksiniz, bu nedenle sadece sol, sağ ve saldırı unsurlarına dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca burası bir tepe olduğu için yüksekten alçağa çeşitli araziler bulacaksınız. Her yüksekliğin saldırınız üzerinde belirli bir etkisi olacaktır, bu nedenle tankınızı nasıl ateşleyeceğinizi ve saldırmaya başlayacağınızı bilmeniz gerekecek.Bu başlıkta bulduğunuz deneyim, PVP ve PVE gibi modlara ayrılmıştır. PVE modunda oyuncu, gözlerinizin önünde beliren sabit sayıda düşman bulacaktır. Tankınızı ateşe vermeye hazır robotlar olacaklar ve siz de bu düşmanları alt etmenin bir yolunu bulacaksınız. Aynı zamanda belli bir seviyeye geldiğinizde karşınıza daha büyük tanklara sahip düşmanlar çıkacak ve tabii ki daha önce karşılaştığınız düşmanlardan daha güçlü olacaklar.

Tankınızın atış mekaniklerine aşina olduktan sonra PVP seviyelerini kesinlikle kaçırmamalısınız. Diğer oyuncularla mücadele edebileceksiniz ve tabii ki onların tankları da tam donanımlı ve maçın sonucu sizin becerilerinize ve gücünüze bağlı. Aynı zamanda 1vs.1 veya 2vs.2 oyunları deneyimledikçe maça katılan kişi sayısı da değişebiliyor. Her tür heyecan verici ama aynı derecede zorlayıcı deneyimler getiriyor.

YENİ TANKLARIN VE SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Sonuçta Hills of Steel’de oyuncuları cezbedecek bir nokta, kullanabileceğiniz tanklar ve güçlendiricilerdir. Spesifik olarak, oyunda bulunan tank türleri, kilidini açmak için belirli miktarda kaynak gerektirecektir ve bunlar yalnızca normal tanklar değil, aynı zamanda kurgusal görünüm ve güçlere sahip bazı türlerdir. Ek olarak, kart olarak alacağınız ve sonraki seviyelere geçmek için karşılık gelen sayıda parçaya ihtiyacınız olacak bazı güçlendiriciler.

What's new

Tepelerde yarışarak ilerleyin ve düşmanlarınızı çelikle ezin. Düşen düşmanlarınızdan ganimet toplayın ve bulabileceğiniz en iyi yükseltmeler ve özel silahlarla araçlarınızı güçlendirin. Yeni özelleştirilebilir tankların kilidini açın ve fütüristik Ay'a kadar bir savaş alanından diğerine kahramanca savaşın. Her seferinde bir tank savaşı kazanarak şeritlerinizi kazanın ve dünyanın gördüğü en büyük savaş mareşali olmak için saflarda yükselin!

Video

Images

Download links

How to install Hills of Steel v5.1.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hills of Steel v5.1.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *