Hidden Object: Coastal Hill v Para Hileli Mod APK Indir

1.21.36

Hidden Object: Coastal Hill dünyasına girerek kendi maceranıza başlayın. Öncelikle, isim veya görünüm gibi harika özelliklerle kendi karakterinizi yaratın. Ardından gizemleri veya farklı boyutlarda gizlenmiş nesneleri ortaya çıkararak maceraya başlayabilirsiniz. Bu nesneler güzel bir resimde gizlenmiş olabilir. Ardından, evi beğeninize göre yenilemenin yollarını arayın. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte maceraya başlayabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 535
Updated
1/3/2023
Size
124M
Version
1.21.36
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

PERİLİLİ KÖŞKÜ YENİLEMENİN VE BARINA YAPMANIN YOLLARINI BULUN

Ünlü bir iç mimar olduğunuzu farz edin ve Hidden Object: Coastal Hill’de bir maceraya atılın. Oyuncular o perili köşkü yenilemenin yollarını bulmalıdır ve gizli nesneleri bulma sürecini daha sorunsuz hale getirmek için burası sizin için mükemmel bir sığınak olabilir. Diğer seviyelere ilerlerken sığınak bulmanız gerekiyor.

KIYAFETLER VE AKSESUARLARI DEĞİŞTİREREK KARAKTERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyuncular kendileri için mükemmel bir karakter yaratma gücüne sahiptir. Saç stilini ve kıyafeti istediğiniz gibi değiştirmenize veya aksesuar eklemenize izin verilir. Vücudunuza giydiğiniz kıyafetlerin gücünüzü artırmanıza yardımcı olabileceğini unutmayın. Bonusu mümkün olduğunca kaydetmeye çalışın. Birçok özel öğenin kilidini açma şansı için etkinliğe katılın.

40’TAN FAZLA FARKLI ALANDA 12 MOD İLE ZORLUKLARI KEŞFEDİN

Çeşitli özel alanlarda gizli nesneleri bulun. Çözmeniz gereken sorular 12’den fazla özel oyun moduna bölünecek. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar çok gizli nesne ve “gizlenme” yetenekleri o kadar artar. Resimleri bulmayı daha kolay hale getirmek için isteğe bağlı olarak resimleri yakınlaştırabilirsiniz.

BİR EKİP OLUŞTURUN VE ARKADAŞLARINIZLA BU GİZLİ SEFERİNE BAŞLAYIN

Sağlam ve cesur arkadaşlardan oluşan bir ekip oluşturabilirsiniz. Tehlikeli alanları keşfetmek için onlara katılın, böylece siz de pek çok uygun yardım alabilirsiniz. Sadece bu da değil, birçok oyuncuya birçok farklı modda meydan okuyabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular, siz gizemli nesneleri bulurken o perili evi yenilemenin bir yolunu bulmalıdır; mükemmel bir sığınak.
  • Kostümleri değiştirerek ve aksesuarlar ekleyerek karakterinizi özelleştirin. Unutmayın, vücudunuzdaki şeyler size güç verebilir.
  • Çeşitli modlarda sayısız bulmacayı çözün, 40’tan fazla güzel alanda gizli nesneleri bulun, isteğe bağlı olarak boşlukları yakınlaştırın.
  • Tehlikeli alanlarda size eşlik edecek ve birçok eşyayı bulan sağlam ve cesur arkadaşlardan oluşan bir ekip oluşturun.
  • https://apk-mod.co/s/DzF8SL99dTQLE9C/downloadHer zaman farklı sürprizler vardır; zorlu bulmacaları çözebildiğinizden ve çok geç olmadan çözümü bulabildiğinizden emin olmalısınız.

What's new

Coastal Hill, diğer çevrimiçi mantık bulmacası ve macera oyunlarının ötesine geçen gizemli bir gizli nesne oyunudur. Kendinize meydan okumaya ve şehrin gizemini çözmeye hazır mısınız? Pitoresk yerlerde gizlenmiş nesneleri arayıp bulacak, türe özgü bulmacalar oynayacak, bilmeceler çözecek, heyecan verici görevleri tamamlayacak, eski bir perili köşkü yenileyecek ve kendi karakterinizi yaratacaksınız!

Video

Images

Download links

How to install Hidden Object: Coastal Hill v1.21.36 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Hidden Object: Coastal Hill v1.21.36 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *