HellCopter v Para Hileli Mod APK Indir

1.8.18

HellCopter, hedeflere yaklaşmak ve onları silahlarla infaz etmek için her gün belirli bir görev sistemi geliştiriyor. Kesintisiz çalışma, zorluk her seviyede yeni bir seviyeye yükselir ve ardışık zorluklarla karşılaşırlar. Pek çok benzersiz silah modeliyle yeni güncellemeyi karşılamaya hazırlanın, özelliklerini inceleyin ve onlara sahip olmanın yollarını bulun! Oyuncuların bu 3B alana katılırken deneyimleyebilecekleri şey eğlence ve heyecandır.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/9/2023
Size
74M
Version
1.8.18
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YARDIMDA BİNA ÇEVRESİNDE UÇUŞ

HellCopter’da bazı görevlere başlamak için ihtiyacınız olan tek şey gerekli ekipmanı hazırlamak ve bekleyen helikoptere binmek. Bu özel jet sizi görev yerine götürecek ve yok edilecek nesneleri aramaya devam edecek. Bir binada bulunurlar, ne iş yaparlarsa yapsınlar, onlara kurşunlarla saldırırlar, görevi tamamlarlar ve sonra geri dönerler – posta kutusundan gelen istekleri yerine getirerek stresi azaltırken en keyifli boş zaman aktivitesi. Bu iş için size çok para ödenecek.

GEREKLİ EKİPMAN DEĞİŞİMİ

Kusursuz görev için HellCopter’da daha havalı ve düzenli görünmek bir gerekliliktir. Öncelikle envantere gidin ve kostümlerden silahlara kadar istediğiniz ekipmanı değiştirin. Bakın epeyce tema var; her farklı etkinlik için uygun olacaklardır. Normal kıyafetler de yükseltilerek yenilenebilir, bu da madeni paranıza mal olur, bunları yaparken dikkatli olun. Bu heyecan verici yüzleşmeye iyi hazırlanın!

Trend saç ve kıyafet modelleri, görev başında fark edilmemeniz için her farklı duruma uygun olacaktır. Güçlü bir organizasyona karşı tek başınıza savaşarak, birçok yönden düşmanı gizleyin ve zorlaştırın. Her gün, yeni modellerden haberdar olmak için mağazayı düzenli olarak ziyaret ederek farklı stillerden oluşan koleksiyonunuza yeni bir şeyler ekleyin.

Silahlara gelince, yıkıcı katı güce sahip bir silah en iyi seçimdir. Koleksiyondaki desteklenen silah hatları her zaman mevcut olacak ve en nadir bulunan, bulunması zor silahlara da sahip olma şansı var: hedefi öldürmek için geleneksel yük cephanesi, kedi cephanesi veya herhangi bir hayvan. Mühimmat kıtlığı konusunda asla endişelenmenize gerek yok; stok sonsuzdur! Rakiplerinizi daha hızlı bitirmek için tek veya çift mermi ateşleyin.

GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Belirlenen tüm aşamaları bir günde tamamlayarak HellCopter’ın görev listesini büyütün. Daha zor aşamalar var çünkü yeni zorluklarla karşılaşıyorsunuz, patron korkunç bir güç içeriyor. Binayı işgal eden suçlular çok çalışıyor; İşte şansın! Bir görev haritası, yaklaşık on farklı konumda özetlenmiştir; oyuncular her şeyi gözden geçirir ve başarılı görevler için yeşil işaretler bırakır.

Görevi tamamladıktan sonra alınan ödül, oyuncular için her zaman özel bir cazibe merkezidir. Özel öğeler veya sınırlı sayıda silahlar alabileceğiniz için açılışlarda daha heyecan verici olan ödül paraları veya hazine sandıkları. Her gün sandık açarak şansınızı test edin!

KÜÇÜK ÖLDÜRMEYE BAŞLAYIN

HellCopter oyuncular için her zaman farklı sürprizler getirir; olay nerede olursa olsun, helikopter her zaman sinyali alacak ve görevi gerçekleştirmek için sizi o konuma götürecektir. Büyük görevleri tamamlayın ve binaya yerleşmiş haydutların çoğunu yok edin. Kampanyaya katılın ve posta kutunuzdaki görevleri tamamlayın! Abone olun ve güncellenmiş sürümler hakkında en son bildirimleri alın. İyi eğlenceler ve eğlendikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

 

What's new

Makineli tüfeğinizi kilitleyin ve doldurun, nişan alın ve tetiği çekin.
Bu helikopter simülatörünü deneyin ve binayı işgal eden tüm suçluları yok edin Onları patlayıcılarla patlatın ve sinematik çekimler yapın! Sonsuz mermiler sağlanır. Biraz silahlı çatışmaya hazır mısınız?

Video

Images

Download links

How to install HellCopter v1.8.18 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded HellCopter v1.8.18 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *