Harry Potter: Hogwarts Mystery v Para Hileli Mod APK Indir

4.7.4

Harry Potter: Hogwarts Mystery tamamen romanda veya TV dizisinde ortaya çıkan tüm ayrıntılara ve olaylara dayanmaktadır. Ancak oyuncular artık kendi hikayelerinin kahramanı olacak, çevrelerini keşfedecek, öğrenci eğlencesinin tadını çıkaracak ve sayısız büyü yapacak. Bunun da ötesinde, Hogwarts'taki birçok mini oyun veya ünlü etkinlik, oynanışı veya oyuncunun deneyimini çeşitlendirmek için her zaman yer alacaktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/1/2023
Size
148M
Version
4.7.4
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRİNCİ ÖĞRENCİ OLARAK YENİ BİR OKUL HAYATINA BAŞLAYIN

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery’nin öne çıkan özelliği, oyuncuların birden fazla stilde öğrenci hayatının tadını çıkarma özgürlüğüdür. Bu, arkadaşlık bulmayı, ilişkiler kurmayı ve okulun öğrenci yurdundaki dört ünlü evden birinde öncelikli öğrenci olmayı içerir. Ayrıca hayatları her zaman birçok sorunla karşı karşıya kalacak ve her tedaviye bağlı olarak oyuncu onlardan servet veya talihsizlik alabilir.

Bu yerde öğrenciyken, insanlar zanaatkarlık, cadı veya simyacı olmak da dahil olmak üzere uzmanlıklarını sürdürmekte özgürler. Bundan önce, zorunlu bir form olarak yeni bilgiler edinmek için sürekli olarak kurslara veya etkinliklere katılmak zorundaydılar. Oyuncular, belirli koşulları yerine getirdikten sonra, burada kaldıkları süre boyunca okulun sunduğu tüm potansiyel ve büyüklüğün keyfini rahatça çıkarabilirler.

MUHTEŞEM BÜYÜLER VE BÜYÜ KURSLARI

 

Hogwarts, birçok koşulu veya bilgiyi karşılayabildiğinde, öğrenciler için potansiyel ve açık bir gelecek yeridir. Oyuncunun yönüne bağlı olarak, her tür sihrin kullanımı çeşitli ve zengindir, bu nedenle okulda herkes için birçok farklı sihir okulu olacaktır. En ilgi çekici olanı büyüler veya benzer içerikler, döküm yöntemleri veya minimum koşullar dahil.

Kötü niyetle büyü yapmak tabudur, bu nedenle oyuncular yolculuklarında pek çok olumlu şey için sihir kullanmalıdır. Büyüleri etkinleştirmek, büyü modellerinin ezberlenmesini ve büyülerin canlanmasını veya etkili olmasını sağlamak için hassas asa kullanımını gerektirir. Şu anda, Harry Potter: Hogwarts Mystery’de oyuncuların uzmanlık seviyelerini geliştirmeyi öğrenmeleri ve eğlenmeleri için sayısız farklı büyü bulunmaktadır.

 

OKULU VE GİZEMLERİNİ KEŞFEDİN

 

Romanlarda veya TV dizilerinde Hogwarts karmaşık bir yer ve içlerinde pek çok korkunç şey gizleniyor. Öğrenciler okulda serbestçe dolaşabilse de, pek çok benzersiz konum vardır ve erişim yoktur. Bu, insanların sürekli olarak okulun sırlarının ardındaki sırları keşfetmesine veya ortaya çıkarmasına izin vererek her şeyi daha ilgi çekici hale getiriyor.

Oyuncular keşfettikçe her sırrın içindeki harikalığı ve derinliği çeşitlendirmek için daha fazla olay örgüsü öğesi de ortaya çıkacak. Ayrıca okuldaki diğer öğrencilerle arkadaş olabilir, birçok etkinliğe katılabilir ve ilişkiler kurabilirler. Yeterli ilişki noktasına ulaştıktan sonra, herkes okulu birlikte keşfedebilir, bu da arkadaşlarla araştırma yaparken durumu daha hafif ve daha teşvik edici hale getirir.

 

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELERDE BÜYÜK ÖDÜLLER

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery’deki önemli ve rastgele etkinlikler, herkesin heyecanına kapılacağı en etkileyici anlar olacak. Buna romanlarda veya dizilerde yer alan en büyük ve en ünlü spor festivallerinin yanı sıra birçok yaratıcı kural ve varyasyon da dahildir. Herkesin her aktivitedeki performansına bağlı olarak cadıların ödülleri ve öğrenme materyalleri önemli ölçüde artacaktır.

Okulun arkadaşça aktivitelerine ek olarak, cadılar da savaşmak ve okulu sayısız düşmandan veya diğer güçlerden korumak zorunda kalacaklar. Zaman veya herkesin planı ilerledikçe, dünyada bir canlılık ve daha fazlasını yaratmak için birçok yeni güç veya durum ortaya çıkacaktır. Tabii ki, herkes bu içerikleri zekice tamamlarsa, o zaman bir cadının konumu, oyuncuların ünlü karakterler olmaları için birçok yeni kapı açacaktır.

 

MUHTEŞEM GÖRSELLER VE DENEYİM

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery’deki oyuncu deneyimi, grafik kalitesi ve getirdiği deneyim sayesinde bir sonraki seviyeye taşınacak. Bu aynı zamanda karakterin görünümünü, dövüş efektlerini, büyülerini ve daha fazlasını etkiler ve böylece herkes için bir rol oynama duygusu yaratır. Üstelik çevre ve Hogwarts da çekici bir güzellik yayıyor ve atmosferi zenginleştirmek için sürekli bir şeyler değiştiriyor.

Harry Potter: Hogwarts Mystery, zengin, canlı, derinliğe sahip ve birçok potansiyele sahip, oynanabilirlik açısından en iyi oyunlardan biridir. Bu okula gelen herkes, çeşitli senaryolar veya olaylar boyunca mükemmel becerileri veya performansları ile topluluktaki veya dört ailedeki en yetenekli ve mükemmel büyücüler olma fırsatına sahip olacak.

  • Büyücüler için ünlü Hogwarts okulunda birinci sınıf hayatına başlayın.
  • Olağanüstü hedefleriniz ve hayalleriniz için her büyüyü ve bilgiyi öğrenin.
  • Dört evden yarışmanın büyük okul etkinliklerine katılın.
  • Efsanelerden çıkan her türlü tüyler ürpertici tehlikeyi keşfedin ve bunlarla yüzleşin.
  • Sihirbazların dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni arkadaşlar, ilişkiler ve öğretmenlerle bir hayata başlayın.

What's new

Mektubunuz nihayet ulaştı! Ne tür bir cadı ya da büyücü olacaksın? Kahraman bir Gryffindor mu? Kurnaz bir Slytherin mi? Zeki bir Ravenclaw mı? Sadık bir Hufflepuff mı? Seçmen Şapkayı takın ve kararı SİZ verin!  Sayısız seçenekle Harry Potter: Hogwarts Mystery'de kendi benzersiz yolunuzu çizebileceksiniz.

Video

Images

Download links

How to install Harry Potter: Hogwarts Mystery v4.7.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Harry Potter: Hogwarts Mystery v4.7.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *