Guild of Heroes Saldırı Hızı ve Güç Hileli Mod Apk indir

1.146.8

Download
4.0/5 Votes: 679
Updated
1 Day Ago
Size
165 MB
Version
1.146.8
Requirements
Android
Downloads
456
Report this app

Description

Guild of Heroes, oyuncuların bir savaştan sonra gücünü kaybetmiş bir savaşçının güçlenme yolculuğuna katılacağı bir RPG oyunudur. Karakter için gerekli olan şeyleri toplamak ve hangi sınıfın size uygun olduğunu öğrenmek için birçok farklı mücadeleden geçeceksiniz. Aynı zamanda, oyunda esnek bir sınıf değiştirme özelliği vardır, bu nedenle oyunun başlarında bir sınıf seçme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

HİÇLİKTEN KAHRAMAN OLMA YOLCULUĞU

Guild of Heroes’un bir kahraman olarak hikayesi, karanlık bir büyücü tarafından yönetilen kötülüğe karşı savaşa katılıyor. Yavaş yavaş ortaya çıkan düşmanlara karşı başka bir büyücüye girecek ve ana düşmanınıza yetişmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda bir ormana giderken iki iyi ve kötü sihirbaz karşı karşıya geliyor ve yavaş yavaş takım arkadaşlarınızı korumak için ortaya çıkan minyonlara karşı kahramanı kontrol edeceksiniz. Elbette zafer her zaman iyinin yanındadır. Mükemmel grubun enerji ışını kötü büyücüyü püskürttü ve yendi. Kısa bir süre sonra yok edildi ama kahramana güçlü bir lanet yaptı ve kalan güç uçup gitti. Ne yazık ki kahraman için güçlü silahı tamamen yok edildi ve neredeyse ölümle karşı karşıya kaldı. Bu nedenle ekip arkadaşları, gücünü onu canlandırmak için kullandılar ve gücünü yeniden bulması için yolculuğuna yeniden başlaması için cesaretlendirdiler. Bu aynı zamanda oyunun oynanışına başladığınız zamandır.

BİRÇOK ZORLUĞUN ÜZERİNE GEÇİN VE GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN

Guild of Heroes’da kontrol ettiğiniz kahraman tamamen bir acemiye benziyor, bu nedenle daha önce sıklıkla kullandığı iki beceri dışında olağanüstü bir güce sahip olmayacak. Düşmanlarla savaşmak ve özel ekipman ve beceriler bulmak için farklı topraklarda yolculuğuna başlayacak. Aynı zamanda diğer RPG oyunları gibi çok fazla kontrol gerektirmediğinde oyun tamamen erişilebilir olacaktır. Nereye hareket edeceğinizi belirtmek için ekrana dokunarak karakterinizi kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda, bir düşman ortaya çıktığında karakter otomatik olarak saldıracaktır ve Otomatik Oynatma özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda düşmanı yenmek için becerilerinizi kullanmayı düşünmeniz gerekecek ve özellikle boss ile olan bölümlerde gözlerinizi alamayacaksınız. Her patronun, atlatmak ve saldırmaya devam etmek için etki alanını gözlemlemeniz gereken benzersiz saldırıları olacaktır.

DOĞRU SINIFI SEÇİN VE EKİPMAN TOPLAYIN

Guild of Heroes’da karakteriniz belirli bir sınıfa atanmayacak ve oyunda deneyimlediğiniz varsayılan sınıf bir savaşçıdır. Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç olan bir nokta da özgürce silah değiştirerek farklı sınıfları deneyimleyeceksiniz. Bir okçu veya büyücünün silahını değiştirdiğinizde, kullanabileceğiniz becerilerin de değiştiğini hemen göreceksiniz. Bu nedenle, başlangıçta hangi sınıfı uygun bulduğunuzu denemeniz sizin için bir fırsat olacaktır. Bir seviyede, farklı bir nadirliğe sahip silahları ve becerileri toplayabileceksiniz. Her beceri ve silah renge göre sınıflandırılır, bu nedenle zamanla etkileyici becerilere ve silahlara sahip olacaksınız. Ek olarak, donatma sandıklarını açmak için elmasları kullanabilirsiniz, ancak oyunun başlarında onları henüz açmamalısınız. Yeteneğinize güvendiğiniz zaman, PVP modu diğer oyuncuları deneyebileceğiniz yer olacaktır.

KEY FEATURES

Heyecan verici bir fantastik RPG’ye eşlik eden çarpıcı rol yapma oyunu görselleri. Karakter sınıfları her an kapatılabilir, böylece kendinizi bir büyücü, okçu veya savaşçı olarak donatabilirsiniz. Guild Wars oyununda diğer takımlarla arena savaşı Orta çağlardan kalma yüzlerce farklı türde zırh ve silah inşa edin. Ebedi şeytani şeytan kovuculardan… Ah, ama bu çok fazla şey ele vermek olurdu!

 

Video

Images

Download links

How to install Guild of Heroes 1.146.8 Saldırı Hızı ve Güç Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Guild of Heroes 1.146.8 Saldırı Hızı ve Güç Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *