Grow Empire: Rome Para Hileli Mod Apk indir

1.25.1

Download
566.9/5 Votes: 2
Updated
2 Day Ago
Size
96.8 MB
Version
1.25.1
Requirements
Android
Downloads
345
Report this app

Description

Grow Empire: Rome, basitten gelişmişe kadar bir krallığı yönetmenize ve onu diğer düşmanların saldırılarına karşı savunmanıza olanak tanır. İstediğinizi yükseltebilecek ve savunma sisteminin değiştiğini görerek güçlenebileceksiniz. Ayrıca askerler, krallığı korumak ve daha fazla güçle fethetmek için savaşlarda size yardımcı olur.

 

KRALLIĞI İŞGAL ETMEK İSTEYEN DÜŞMANLARA KARŞI MÜCADELE

Grow Empire: Rome’da oyuncular, krallıkları olarak kabul edilebilecek tamamen temel unsurların bulunduğu boş bir alana sahip olacaklar. Ama gerçekten de bu krallık dış etkenlerin tehdidi altında olacağından, sürekli olarak yaklaşan düşman dalgalarını engellemek için farklı askerler ve kalelerle bir savunma sistemi kuracaklar. Elbette, oyun başladıktan sonra her şey otomatik olarak çalışır. Tamamen panoramik bir perspektiften krallığın savunma sistemini görecek ve kuleleri koruyan askerleri görebileceksiniz. Kule savunma oyunları gibi bir seviyeden diğerine geçmeyeceksiniz. Spesifik olarak, maça başlamanıza yardımcı olacak bir sonraki dalga düğmesini göreceksiniz ve ondan önce sahip olduğunuz savunmanın gücünü artıracak bazı ayarlamalar yapacaksınız.

SANA YAKLAŞAN DÜŞMANLARI YOK ET

Oyun ekranı Grow Empire: Rome başladığında, düşmana sürekli saldıran okçular veya kuleler olarak neyin görüneceğini ve çalışacağını göreceksiniz. Oradan sadece savaşın sonucunu görebilirsiniz ve kazanırsanız oyunda kullanabileceğiniz ödüller vardır. Elbette oyun ekranının başından itibaren beliren unsurlar sürekli gelişerek düşman saldırıları karşısında sağlam bir kaleye dönüşecektir. Oyuncular yükseltebilecekleri öğelerin bir listesini görebilir ve hepsinin farklı etkileri vardır. Örneğin, bir kalenin gücünü artırabilirsiniz ve bu yükseltmenin etkisi, güçlü düşmanlara karşı artırılacak sağlık puanlarıdır. Ek olarak, menzilli saldırıları tercih eden okçular, hasar miktarını artırabilir veya kuleler, bir düşmana saldırı gerçekleştirmek için gereken süreyi iyileştirebilir. Yükseltme sırasında mancınık gibi bazı yeni silahlar görünecek.

DİĞER ELEMANLARIN İSTİLASINI GERÇEKLEŞTİRİN

Grow Empire: Rome’da kalenizi korumanın yanı sıra, haritada gördüğünüz yerlere yönelik istila mekanizmasını da deneyimleyebiliyorsunuz. Spesifik olarak, düşman bölgesinin önüne gitmek için sahip olduğunuz askerleri kullanacaksınız ve ardından savaşa ne zaman başlayacağınıza karar vereceksiniz. Savaşlar yalnızca bir taraf yenildiğinde sona erer ve kontrol eden askerlerin gücünü de yükseltmeniz gerekir. Her asker, yükseltme sisteminin bir parçasıdır ve bir sonraki birimi tamamen açmak için bir birimi yükseltmeniz gerekir. Ayrıca fetih sırasında oyuncu, efekt kartını kullanmasına izin veren ikincil bir artı sembolü bulacaktır. Bu kartlar, rastgele ortaya çıkma oranıyla sandıklarda görünür ve bir maçta en fazla üç kart kullanabileceksiniz. Ayrıca aynı kalitedeki kartlar daha yüksek kalite için birleştirilebilir.

Video

Images

Download links

How to install Grow Empire: Rome 1.25.1 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Grow Empire: Rome 1.25.1 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *