Grow Castle v Para Hileli Mod APK I ndir

1.37.15

Grow Castle – Tower Defense, diğer birçok saldırı oyunu türünden farklı olarak oldukça farklı içeriklere sahip bir oyundur. Burada, düşmanın her bir saldırı sınıfına karşı savunmak için kendinizi mükemmel bir şekilde donatmanız gerekir; bölgeyi düşmanın yasa dışı müdahalesine karşı savun. Tamamen yeni bir oyunu deneyimleyin; Oyuncunun görevi, ordunuzu geliştirmek, seçkin orduyu eğitmek, kalenizi savunmak için ön cepheyi inşa etmektir.
Download APK
4.4/5 Votes: 542
Updated
1/9/2023
Size
40M
Version
1.37.15
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SEVİYE YÜKSELTMEK VE DAHA YENİ KAHRAMANLAR ALMAK İÇİN SAVAŞIN

Taktik değiştirerek, savaşacak kahramanların konumunu değiştirerek hızla seviye atlayın, kulenizin güvende olmasını sağlamak için her katta sağlam bir savunma düzenleyin. Yayıncı, oyunculara tamamen farklı becerilere sahip 120’den fazla kahraman sağladı. Her kahramanın bir görevi, farklı bir hikayesi olacak, pasif ve aktif savaşma becerileri artacak.

Ne kadar çok lider öldürürseniz, o kadar çok düşman kazanırsınız, o kadar çok deneyim puanı kazanırsınız. Bu deneyim, hızlı bir şekilde seviye atlamanıza ve zor seviyeleri fethetmenize yardımcı olacaktır. Her seviyede, zorluk da kademeli olarak artar. Tarafınızın sağlığı ve düşmanın sağlığı ekranda görüntülenecektir. Daha fazla elmas ve altın almak için savaşın. Seviye atlamak ve sıralamaları hızlıca kırmak için oyunda arkadaşlarınıza katılın.

KENDİNİZİ GÜÇLÜ SİLAHLAR VE ZIRHLARLA DONANIMLAYIN

En gelişmiş ve modern silahlarla donatılmışlardır. Yeni kuleler inşa edin ve daha fazla kahraman toplayın; altın paralar ve mor elmaslar gibi oyunun kaynaklarına dikkat etmelisiniz çünkü bunlar silahlarınızı ve ekipmanlarınızı yükseltmek için kullanılan şeylerdir. Oyuncular istedikleri becerileri özgürce yükseltebilirler.

Her maçtan sonra, dinlenmek ve iyileşmek, yükseltmek, bir sonraki savaş için yeni silahlar hazırlamak için bir süreniz olacak. Altın ve elmasları artırmak için koloniler inşa edin ve işçi kiralayın ve bu parayı daha güçlü olmaları için savaşçıları eğitmek için kullanın.

DÜNYADAKİ ARKADAŞLARLA BAĞLANIN

Kendi kaleni inşa et. Güçlü, popüler bir çevrimiçi lonca kurup büyüterek beş kıtada oynamak için arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Oyunun başında, yalnızca ilkel silahlara ve yetersiz insan gücüne sahipsiniz, bu nedenle kahramanları, silahlara ve insan gücüne elit ordu hasarı verecek şekilde kademeli olarak geliştirip yükseltiyorsunuz.

Grow Castle – Tower Defense, her yeri kapsayan, çoğu birçok güçlü kahramandan oluşan bir klan kurmuş ve onu güçlü, ünlü bir fraksiyona dönüştürmüş geniş bir oyuncu topluluğuna sahiptir. Bu, herkesin ihtiyacına uygun, Android 4.4 ve üzeri işletim sistemli cihazlar için uygun ve indirmesi çok ağır olmayan, göz alıcı görsel efektler ve komik bir görselle oluşturulmuş düşmanlar içeren bir oyundur.Grow Castle – Kule Savunması çok basit olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyun temel ve bağımlılık yapar. Oynarken açılan reklam olmaması harika. Zahmetsiz olduğu için oyunun kurallarını anlamak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Gerçek bir kale savunucusu gibi savaşmak için daha fazla arkadaşınızı indirip yüklemeye davet edin.

What's new

Çevrimiçi lonca sistemi
Gerçek zamanlı sıralamalar
Kahraman terfi sistemi
Sebepsiz bağımlılık
Kendi kaleni inşa et

Video

Images

Download links

How to install Grow Castle v1.37.15 Para Hileli Mod APK I ndir APK?

1. Tap the downloaded Grow Castle v1.37.15 Para Hileli Mod APK I ndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *