Granny v Para Hileli Mod APK Indir

1.8

Korku türünü seviyor musun? Keşfetmek için bir korku oyunu mu arıyorsunuz? Bu yazımda sizlere günümüzün en ünlü korku oyunu Granny'yi tanıtacağım. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan çok benzersiz oynanışa sahip bir korku oyunu serisidir ve oyuncunun ıssız evdeki ipuçlarını bulmak için oynaması gereken gizemli bir oyun bağlamına dayalı olarak geliştirilmiştir. Oyun, elinde sürekli bu evde saklanan tahta bir sopayı tutan ve oyuncuyu dehşete düşüren hayalet bir büyükanne etrafında dönüyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/15/2023
Size
99M
Version
1.8
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KORKUNÇ HİKAYE TABANLI OYUNLAR

Korku oyunlarından biri olarak adlandırılan Granny, ilk andan itibaren oyuncular üzerinde derin etkiler bırakmıştır. Oyun bağlamı, esas olarak, o evde dolaşan bir hayalet büyükanne hayaletinin olduğu ıssız bir evin etrafında dönüyor. Bir anda kendinizi karanlık bir odada buluyorsunuz ve korkunç bir baş ağrısı hissediyorsunuz. Sanki biri kafama vurmuş gibi hissettim. Şu anda, kendinizi perili bir evde kilitli buldunuz ve bu zindandan çıkmanın bir yolunu bulmalısınız. Odalardan birindeki masanın üzerine yerleştirilmiş bir el fenerinden tek bir ışık yayıldı. Dışarının kilidini açacak bir anahtar olmadığı için, oyuncu tehlikelerle dolu bir ortamda bağımsız olarak keşfetmeye zorlanır. Yalnızca sizin yüksek sesiniz yayılır; hemen büyükannenin figürü belirmeye başlayacak ve size vurmak için acele edecek.

Granny

HAUNTED EVİ KEŞFEDİN

Oyuncuların bu gizemli perili evi keşfetmek ve içinde saklı sırları bulmak için beş günleri olacak. Sadece bu da değil, evin her köşesinde her şey ürkütücü geliyor. Pek çok korkutucu sansasyonel durumun, akıldan çıkmayan sesler ve kanlı sahnelerle iç içe geçtiği bir korku oyunu türüdür. Zayıf kalpli biriyseniz, bu oyunla kendinizi maceracı hissetmeye çalışmamalısınız. Karanlık ve kasvetli bir atmosfer hayalet büyükannenin evini kaplıyor. Büyükanne, oyuncuların evden kaçmak için araçlar bulmasını gerektirir. Oyuncuların, tüm eylemlerinin olabildiğince çabuk ve nazikçe yapılması gerektiğini akıllarında tutmaları gerekir. Aksi takdirde, bu hayalet büyükanne öğrenecek. Bu perili evde, bu evdeki musallattan hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacak çeşitli değerli eşyalar olacak.

PERİLİ EV SAVAŞ NUMARALARI

Tabii ki hayalet yaşlı kadınla savaşmak ve o perili evden kaçmak için çeşitli dövüş hileleri olacak. Birinci sahnede oyuncu evin bir odasında gösteriliyor ve siz anahtarı masanın üzerinde ya da dolap üzerindeki çekmecelerde arıyorsunuz. Anahtar bu nesnelerin içindeyse, hızlıca kendiniz toplayın. Ayrıca, büyükannen seni keşfettiğinde kaçmak aptallık etmemiş, ondan geçici olarak kaçınmak için kendini çok gizli bir yerde bulsan da yardımı dokunurdu. Bildiğiniz gibi, bu büyükannenin gücü sağlamdır ve sizden birkaç kat daha hızlı koşabilir. Granny, diğer stratejileri uygulamanın yanı sıra, oyuncuların oldukça karmaşık bulmacaları çözmeye katılmalarına da izin verir. Oyuncu bu seviyede kaybederse, bir sonraki seviyeye geçmenizi önlemek için elendiğiniz yere hemen bir ayı tuzağı düşecektir.

PERŞEMBE BİTMEDEN ÖNCE HAUNTED FİLDİŞİNDEN BİR ÇIKIŞ YOLU BULUN

Ana göreviniz, tüm enerjinizi bu perili evdeki gizli eşyaları bulmak için mümkün olan her şeyi yapmaya odaklamaktır. Perşembe bitmeden buradan çıkmanın tek yolu onlar. Altında, fırsatı değerlendirirseniz kaçmanıza yardımcı olacak eski bir garaj var. Ayrıca Granny, oyuncuların bulması için birçok farklı türde öğe de yerleştirir. Evden alabileceğiniz bazı silahlarla kendinizi koruyun. Hayalet yaşlı yetişkini kısa bir süreliğine durdurmanıza yardımcı olsalar da, aşağıdaki öğeleri bulmaya devam ettiğinize de inanıyorsunuz. Bu perili evden kaçmak için oyuncunun elinde bir anahtar olması veya o kapının kilidini kırmak için pense, çekiç, kod kartları gibi aletler kullanması gerekir. Ancak, o kapı onun tarafından birçok koruma katmanıyla kilitlendi ve zaman hızla dolmadan onları yok etmeniz gerekiyor.

KIRILMAYAN KORKUNÇ TARZ GRAFİKLER VE SES

Oyunun grafikleri çok gerçekçi, birinci şahıs bakış açısıyla birleştiğinde oyunun korkusunu daha da katlıyor. Oyun, zombi canavarların tarzında tasarlanmış olsa da, oyuncunun kalbinin atmasına neden olan bu hayalet büyükannenin aniden ortaya çıkması korkutucu değil. Oyun esas olarak oynanışa odaklanır, bu nedenle grafikler yalnızca iki basit renk dizisini vurgular. Ses, sahneler dramatik olduğunda tüylerimizi diken diken eden bir fon müziği kullanıyor. Perili evden kaçtıktan sonra korkunç bir şekilde ölecek.

What's new

Yere bir şey düşürürseniz, bunu duyar ve koşarak gelir.
Dolaplara veya yatakların altına saklanabilirsiniz.
5 gününüz var.

Video

Images

Download links

How to install Granny v1.8 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Granny v1.8 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *