Grand Truck Simulator 2 v1.0.34F3 Para Hileli Mod APK Indir

2 1.0.34F3

Grand Truck Simulator 2, yayıncı Pulsar Gamesoft'tan güzel bir simülasyon oyunudur. Gerçek bir kamyon şoförü olma, bir sürücünün yapması gereken tüm hisleri ve işleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Envanterinizden bir kamyon seçin ve şehirde istediğiniz yere gidin. Bu oyun, piyasaya sürüldüğü kısa sürede 10 milyondan fazla indirildi ve bu da oyunun ne kadar sıcak olduğunu kanıtlıyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 657
Updated
1/7/2023
Size
140M
Version
2 1.0.34F3
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRÇOK DETAYLI İYİLEŞTİRME İLE YENİ VERSİYON

Bu güncellenmiş sürümde birçok araba detayı düzenlendi ve yükseltildi. Yönlü ışık butonu, acil durum sireni eklendi. Motor fren sistemi daha esnek olacak şekilde değiştirildi. Lastik sıcaklığı izleme sistemi ve yükseltilmiş tüketim izleme sistemi, aracınızı daha doğru bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Belirli parçaları veya arabaları satın alabileceğiniz premium para birimleri de var. Harita sistemi de yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmek için güncellendi.

PROFESYONEL BİR TIR ŞOFÖRÜ OLUN

Grand Truck Simulator 2 size kamyon sürüşünde yeni deneyimler getirecek. Bu oyunda arabasına hakim olmak, kargo taşıma görevlerini yerine getirmek ve sokaktaki trafiğe sıkı sıkıya uymak gibi bir sürücünün yapması gereken tüm görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Devasa kamyonları fethetmek kolay olmayacak, bu yüzden kapsamlı bir pratik yapmanız gerekiyor.

Oyuna başlarken, son derece ayrıntılı eğitim modlarına aşina olacaksınız. Aracı almak ve resmi maçınıza başlamak için tüm eğitim görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Alışmanız gereken tonlarca şey var, örneğin direksiyon simidi, dönüş sinyalleri, ışıklar, sirenler, frenler, vites değiştirme kulakçıkları, araç kameraları, GPS izleyicileri vb. Git. Düz bir çizgide, dönüşte veya döner kavşakta ilerleyerek pratik yapmaya başlayın.

ARAÇ EKİBİMİZİN YÜKSELTİLMESİ VE BAKIMI

Grand Truck Simulator 2 ile başlarken size en basit kamyon sağlanacak, ancak oldukça ilkel görünüyor ve çok güzel değil. Göreviniz ilk görevleri yerine getirmek, belirli miktarda altın ve ödüller almaktır. Ardından arabadaki detayları yükseltmeye devam edin, yeterli paranız olsa bile kendinize yeni, daha kaliteli bir araba da satın alabilirsiniz.

GÜZEL HARİTA SİSTEMİ

Grand Truck Simulator 2’nin grafikleri, oynarken daha gerçekçi bir his vermenize yardımcı olacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Oyundaki kamyonlar, gerçekte gerçek arabalardan ilham alıyor. Oyun haritası da çok heybetli ve kapsamlı tasarlanmış, pek çok farklı arazi ve yolla heyecan verici geziler ve keşifler yapmanızı sağlıyor. Çeşitli hava efektleri de bu oyunda dikkate değer bir noktadır.

What's new

Artık araç filonuzla her zamankinden daha fazla ilgilenmelisiniz.
Gerçekçi tüketim, hasar ve aşınmaya sahip yeni bir fizik, tüm sürüş ve yönetim becerilerinizi test edecek. Lastik basıncını, soğutma sıvısını ve yağlayıcı seviyelerini kontrol etme, kullanılmış kamyon satın alma, motorları, dişli kutularını, diferansiyelleri, lastikleri ve jantları değiştirme yeni özelliklerden bazılarıdır. GTS 2'nin bize sunduğu.

Video

Images

Download links

How to install Grand Truck Simulator 2 v1.0.34F3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Grand Truck Simulator 2 v1.0.34F3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *