Grand Survival – Survival On a Raft v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

2.8.2

Grand Survival, sizi kendi hayatta kalma yeteneğinizi keşfedeceğiniz yeni topraklara götürecek. Bu yeni bir macera oyunu; oyuncular yenilerini fethetmek ve kendi yeteneklerini fethetmek için okyanusları, adaları geçmek zorunda kalacaklar. Zorluklar gittikçe daha fazla verilecek ve önünüzde birçok heyecan verici şey sizi bekliyor. Siz hayatta kalmanın süper kahramanısınız çünkü meydan okumanın üstesinden gelmenize yardımcı olacak oyundan pratik özellikler olacak.
Download APK
534/5 Votes: 534
Updated
1/12/2023
Size
164M
Version
2.8.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EŞSİZ MACERA

Uzun zamandır ıssız bir adada bir maceraya değer verdiniz veya okyanusu geçerek büyük adalara gittiniz. Grand Survival size yeni bir macera yaşatacak ve size kendi hayatta kalma yeteneğinizi gösterecek. Özel bir özellik, bu maceranın oyun tarafından düzenlenmeyecek, sizin tarafınızdan karar verilecek olmasıdır. Daha ilginç olacak çünkü kendi seyahatinizi ayarlayan sizsiniz.

İlk olarak, oyun tarafından size bir dizi başlangıç konumu verilecektir. Kendi koşullarınıza veya amaçlarınıza göre seçim yapabileceksiniz. Oyuncular, sonraki maceralarda kaybolmamak için başlangıçta doğru yönü seçmek zorunda kalacaklar. Oyunda bazen çözme yeteneğinize şaşırdığınız garip şeyler göreceksiniz. Zorluklar gittikçe daha fazla verilecek ve bunların üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

YÜZLER İÇİN İYİ HAZIRLIK

Bir macera için, tam bagaj hazırlamanın yanı sıra zihinsel olarak hazırlanmanız gerekir. Oyun size tehlikeli engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir dizi destek aracı verecek. Bazen zorlu maceranızı desteklemek için eşlik eden öğeleri bulmanız gerekir. Hızlı bir şekilde üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk olacak.

TEHLİKEYLE KARŞILAŞMAK

Ana göreviniz, okyanus boyunca bir sal yapmak için tahta salları düzenlemek. Ancak köpekbalıklarıyla karşılaşırsanız veya saldırırsanız bu kolay değildir; Dövüşmek için keski kullanmakta acele etmezseniz, hayatınızı kaybedersiniz. Issız adada, hayatınızı korumak için oradaki yerlilerle savaşmalısınız. Bu macera, değerli hayatta kalma becerilerini öğrenmenizi ve daha sonra değerli valiziniz olmanızı sağlayacaktır.

What's new

İlk meydan okumanız bu macerada hayatta kalmak. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay, bu yüzden su toplamanın ve yemek pişirmenin yollarını bulmanız gerekecek.

Video

Images

Download links

How to install Grand Survival - Survival On a Raft v2.8.2 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Grand Survival - Survival On a Raft v2.8.2 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *