Good Pizza, Great Pizza v Para Hileli Mod APK Indir

4.17.1

Good Pizza, Great Pizza, müşterilerinizin sipariş ettiği pizzaları hazırlamanız gereken bir yemek pişirme oyunudur. Başarılı olmanın ve işinizi sürdürmenin tek yolu.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
12/31/2022
Size
105M
Version
4.17.1
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜZEL BİR PİZZA MAĞAZASINDA İLK İŞİNİZİ KURUN

Good Pizza, Great Pizza’daki oyuncuların başlangıcı, herkese hizmet etmek için bulabilecekleri en iyi pizzaları pişirmeye başlar. İlk seviyeler basit olmasına rağmen, en iyi pizzalarla ilgili benzersiz içerikle oyuncuyu eğlendirmek için gevşemeleri veya tempoları kademeli olarak artacaktır. Zamanla, pizzaların değeri veya potansiyeli, oyunculara saygın ve çeşitli konuklardan daha ilginç keşifler sunacaktır.

HERKESE EN İYİ PİZZAYI SUNMAK İÇİN BASİT MEKANİZMALAR

Oyunun özü yemek yapmaktır, bu nedenle pişirme mekanizması samimi ve basittir ancak oyuncunun tüm müşterinin gereksinimlerini karşılamasını gerektirir. Her kişi uygun zamanda bir sipariş verecek ve oyuncu, açlığını gidermek için her uygun pasta katmanını veya çeşnisini hazırlamalıdır. Ayrıca, her oyuncunun eylemleri mükemmel bir şekilde bağlantılı olduğunda zaman yönetimi unsurunu vurgular ve müşterilere en değerli zamanı vaat eder.

MUTFAĞI YÜKSELTİN VEYA PİZZAYA YENİ BAHARATLAR EKLEYİN

Good Pizza, Great Pizza, oyunculara pizzalarının kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyabilmeleri için derin ve karmaşık bir yükseltme sistemi sunacak. Yeni menüler oluşturmak karmaşıktır, ancak benzersiz tatlara sahip daha fazla müşteri çekmeye yardımcı olacaktır. Yükseltme ayrıca mutfağı genişletmeye yardımcı olacak ve herkesin mümkün olan en kısa sürede müşterileri memnun etmek için daha hızlı ve daha iyi pizzalar pişirmesine yardımcı olacaktır.

FAVORİ MÜŞTERİLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Oyuncunun mağazası, her seviyede tüm normal saatleri yönetirken 60’tan fazla özel ve farklı müşteri tipiyle karşılaşma fırsatına sahip olacak. Etkileyici olan nokta, her müşterinin benzersiz olması ve pizzaların yapılmasını beklerken sohbet etmek için herkesin dikkatini çekecek birçok güzel özelliğin olmasıdır. Bu sayede oyuncular, en harika pizzaları servis ederken başlarına gelen hikayeler veya olaylar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

MAĞAZAYI EŞSİZ TASARIMLAR VEYA TEMALARLA DEKORE EDİN

Oyuncular Good Pizza, Great Pizza’daki kariyerleri boyunca daha fazla müşteri çekmek istiyorsa, tüm mağazayı tasarlamak çok önemlidir. Dekorasyon sistemi, eksiksiz bir mağaza tasarlarken yaratıcılığı tatmin etmek için derin ve çeşitli içeriklere sahiptir. Harika olan şey, oyuncuların mağazayı dekore etmek için müşterilerin getirdiği hikayeleri dinlerken veya hakkında daha fazla şey öğrenirken yeni temalar veya dekorasyonlar alabilmesidir.

KİŞİSEL GELİŞMEYE GÖRE YENİ HİKAYELER VE MÜŞTERİLER KAZANIN

Oyun, yanlarında yeni karakterler veya hikayeler sunarak oyuncuları eğlendirmek için oyun içeriğini düzenli olarak genişletecek. Ancak bu sefer hikayelerin hepsi tuhaf ve oyuncuların müşterileri daha iyi anlamak için özlerini özümsemesi veya tadını çıkarması için birçok karmaşıklığı var. Buna rağmen, onlara pizza servis etmek her zaman değerli olacak ve oyuncuların kendilerini işe ya da bunun getirdiği duyguları sonuna kadar kaptırmaları için çok fazla potansiyel var.

Good Pizza, Great Pizza, fazla mesai iyileştirmeleri eklerken oyuncuyu eğlendirmek için genişletilmiş içeriğe sahip harika bir yemek pişirme oyunudur. Bu arada oyun, oyuncuların boş zamanlarında istedikleri pizzayı yaratmalarına ve mağazadan gelen ek hediyelerle müşterileri şaşırtmalarına da olanak tanır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir pizza mağazasını güzel konseptlerle yönetmek veya şimdiye kadar yapılmış en lezzetli pizzalarla tüm müşterilerin damak zevklerini tatmin etmek için ilk adımlara başlayın.
  • Yeni pizzalar yaratmak ve lezzetli görünümlerin ilgi çekici kokusunu gizli içerikleri veya baharatlarıyla müşterilere ulaştırmak için basit ve kullanıcı dostu mekanikler.
  • Daha iyi pizza yapma performansı için mutfağı yükseltin veya özle dolu ev yapımı pizzalarla daha fazla müşterinin karnını doyurmak için yeni içerik ekleyin.
  • Daha iyi bir statü elde etmek veya büyüleyici hikayelerin veya heyecan verici unsurların ardındaki gizli anlamları fark etmek için müşteriler ve hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Sıra veya müşteri sabrını artırmak için restoranları benzersiz konseptler veya stillerle dekore edin ve hatta hikayelerden yeni tasarım konseptleri kazanın.

What's new

Good Pizza, Great Pizza, sevimli veya arkadaş canlısı müşterilere hizmet verirken oyuncuları sonsuz bir rahatlamaya çeken yeni bir tarza sahip bir yemek pişirme oyunudur. Ayrıca sürekli olarak yeni menüler icat ederken restoranı yükseltebilir veya yemek yiyenlerin damak zevklerini tatmin edecek yeni içerik ekleyebilirler. Her şeyden önce, müşteri hikayeleri, oyunculara en iyi kalite veya durumla doğrudan hizmet verirken her zaman derin bir etki bırakacaktır.

Video

Images

Download links

How to install Good Pizza, Great Pizza v4.17.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Good Pizza, Great Pizza v4.17.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *