Going Balls v Para Hileli Mod APK Indir

1.42

Android oyuncularının yuvarlanan topla harika parkurlarını özgürce keşfetmelerine izin verilen bu ilginç Going Balls oyununda kendinizi meşgul etmeye hazır olun. Etkileşim kurmak için farklı kurulumlara ve ilginç aksesuarlara sahip çeşitli parkurlarda oynarken eğlenin. Hareketleriniz üzerinde rahatça çalışmak için basit ve sezgisel dokunmatik kontrollerden yararlanın.
Download APK
4.5/5 Votes: 540
Updated
12/30/2022
Size
187M
Version
1.42
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ENGELLERDEN HIZLA AŞIN, TOPU FİNİŞ ÇİZGİSİNE GETİRİN

Oyunun çalışması zahmetsizdir: istediğiniz gibi hareket etmek için sol ve sağ iki tuş vardır; oyuna başlarken top otomatik olarak sabit bir hızda çalışacaktır. Tabii ki, bitiş çizgisine giden yolda zorluk olmamasının bir yolu yok. Hareket eden bloklar, eğimli tahtalar gibi oluşturulan engellerdir. Tüm engelleri atlatmanız gerekir çünkü topunuz onlara hafifçe dokunursa koşma hızınız düşer veya daha da kötüsü patlayarak savurur, bu da kaybettiğiniz anlamına gelir. Koşan topu kontrol etmek kolay değildir, bu yüzden kazanmanıza yardım etmenin sırrı ellerinizin esnekliğidir.

HER SEVİYEDE ÇOK HEYECANLI YOLCULUKLAR BEKLİYOR

Yepyeni aşamalarla birçok seviye var. Oyuncular çeşitli koşu parkurlarını veya araziyi keşfedebilir. Going Balls, her seviye için sahnelerin farklı olması ve kendi karakterine sahip olması sayesinde iyi düşünülmüş grafiklerle tasarlanmıştır. Yeni bir seviyenin yanında açmak için bu aşamayı tamamlayın!

TASARRUF HESABI İLE FUTBOL TOPUNUZ İÇİN YENİ BİR GÖMLEK ALIN

Her yolda sıra sıra para olacak. Altın para biriktirmek için onlara dokunmak için topu hareket ettirin. Oyuncular, yeni topları takas etmek, oyun için yeni katmanları değiştirmek için altın paraları kullanabilirler. Farklı fiyatlara sahip olan oyunun mağazasında zevkinize göre pek çok seçenek bulunuyor.

ARKADAŞLARLA YARIŞIN VE ÜST SIRALAMAYA YÜKSELİN

Going Balls, tekler, çiftler veya çok oyunculu gibi birden fazla oyun moduna sahiptir. Oyuncular oyunu ilk kez oynamaya başladıklarında normal mod tek oyunculu moddur. Zorluklardan önce bitiş çizgisine koşmak için topu kontrol edeceksiniz. Duo modunda, siz ve başka bir oyuncu birlikte başlayacaksınız ve yolu tamamlama süresine göre sistem kazananın kim olduğunu açıklayacak. Çok oyunculu modda, diğer birçok oyuncuya karşı yarışmaya ve düello modu gibi başarı hesaplama biçimine başlayacaksınız. Kazananların zirvesine en erken zamanda tırmanmak için arkadaşlarınızı birlikte oynamaya davet edin.

Her yolculuğun süresi kısa, 5 dakikadan az. Yani, sadece bir süreliğine erişilebilir olduğunuz zamanlar için, bu oyunla siz de rahatlayabilirsiniz. Oyuncular her zaman, her yerde oynayabilir çünkü oyun telefon internete bağlı değilken bile çalışabilir, her tür akıllı telefon yapılandırması için kurulumu destekler.

ÖZELLİKLERİ

  • Esnek el hareketleriyle topunuzu engellerden kaynaklanan hasardan uzaklaştırın
  • Top bir engele çarptığında koşma hızı azalır; sert vurursa patlar veya raydan dışarı itilir
  • Daha fazla altın para biriktirmek için yol boyunca para şeritlerine koşmak için topu hareket ettirin.
  • Birikimlerinizle oyunun mağazasından satın alarak toplarınız için yeni görünümler seçin.
  • Birçok farklı modu deneyimleyin ve en iyi oyuncuların sıralamasında üst sıralara tırmanmak için arkadaşlarınızla oynayın

What's new

Going Balls, "koş" türündeki oyunlardan biridir, ancak tamamen yeni bir versiyonla, bir kişi değil, bir top. Yeni, benzersiz manzaraya ve hızlı tempoya sahip birçok aşama, oyunun en güzel şeyleridir. Ana göreviniz topu bitiş çizgisine getirmek, ancak biraz zorluk olacak. Hepsinin üstesinden gelin ve kazanan siz olun!

Video

Images

Download links

How to install Going Balls v1.42 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Going Balls v1.42 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *