Gangstar Vegas vt Para Hileli Mod APK Indir

5.9.0

Gangstar Vegas, oyuncunun Frank'ten kaçarken Jason'ı takip ettiği açık dünya mafya temalı bir oyundur. Bu uçsuz bucaksız dünyada deneyiminizi seçmekte özgürsünüz ve katılabileceğiniz pek çok oyun ve etkinlik olacağı kesin. Aynı zamanda, diğer oyuncularla rekabet etmek için çete savaşlarına da katılabilirsiniz. silahlarınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 533
Updated
1/3/2023
Size
2.1 GB
Version
5.9.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ETKİLEYİCİ ZİHİN KONTROLÜ ETKİNLİĞİNE KATILIN

Gangstar Vegas’ın yeni versiyonunda, zihin kontrolü olan ilginç oynanış sayesinde her oyuncunun keyif alacağı bir etkinlik olacak. Bu kipteki amaç oldukça basit: Başkalarının zihin kontrolünü sağlayabilen bir araç kullanacak ve kolayca tanıyacağınız işaretli düşmanları öldürmeye başlayacaksınız. Yani bu etkinlikte onları alt etmek ve etkileyici ödüller almak için taktikler kullanacaksınız.

Oyun, oyundaki farklı karakterlerin zihnini kontrol etmen için sana özel bir araç hazırladı. Bu oyunda, düşmanlarınızı yenmek için doğru karakterleri seçmeniz gerekeceğine dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda çoğu zaman silahları olduğu için yok etmeniz gereken hedefleri seçecek ve diğer düşmanları hızlıca alt edeceksiniz. Ayrıca gördüğünüz herkese nişan alabilir ve kontrollü karakterin arabanıza yaklaşmasına izin vermeyebilirsiniz.

JASON’UN KAÇIŞ YOLCULUĞU

Oyuncuların Gangstar Vegas’ta deneyimlediği hikaye, bir MMA sporcusu olan Jason’ın etrafında dönüyor. Mafya babası Don Frank Veliano, Jason’ın karşısına çıkıp iyilik isteyene kadar her şey normal gidiyordu. Spesifik olarak, bir sonraki maçında rakibinize yenilmiş numarası yapmak zorunda kalırsınız. Tabii mafya patronunun da etkisiyle Jason da aynı yolu izlese de işler sandığı gibi olmamıştır.

İki sporcu kavga ederken, yere düşen kendisi olmasına rağmen Jason rakibini yere serdi. Bu nedenle patron sinirlenir ve onu cezalandırmak ister. Sürekli onu kovalamak ve saldırmak için arabayı kullandılar. Neyse ki Karen, patronun astları onu yenmeden önce ortaya çıktı ve onu Vera’ya getirdi. Oradan hayatı değişmeye başladı ve olaylar devam etti.

GİZEMLERLE DOLU GENİŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Popüler GTA serisinin hayranıysanız, şüphesiz Gangstar Vegas’ta da benzer noktalar bulacaksınız. Açık bir dünyada çeşitli eğlenceli deneyimleri kolayca bulabileceğiniz açık bir dünyadır. İstediğiniz şeyle etkileşime geçebilir ve bu oyunun sahip olduğu enginliği deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, tercihlerinize bağlı olarak kendiniz için seçeceğiniz çok farklı bir oynanış da yaratıyor.

Çevre unsuru tamamen tasarlandığında ilk deneyim genellikle açık dünya ile ilişkilendirilecektir. Hızlı bir şekilde bir araca sahip olacak ve arzularınızı tatmin etmek için istediğiniz herhangi bir yere gideceksiniz.

KAÇIRMAYACAĞINIZ HEYECAN VERİCİ SİLAHLAR VE ETKİNLİKLER

Gangstar Vegas’ta bulabileceğiniz birincil deneyimin yanı sıra, başka heyecan verici bir oyun da bulacaksınız. Kana susamış zombilerin sürekli sizi yakalayıp saldırmaya çalıştığı yerlere siz hareketsiz kalana kadar girebilirsiniz. Elbette onlarla savaşmak için silahlarla da donatılacaksın. Ayrıca, sahip olduğunuz silahlarla diğer oyunculara karşı çete savaşları yaşamak için bir çeteye de katılabilirsiniz.

Keşfetmeniz için pek çok ilginç unsur içeren bir dünya, örneğin:

Bir MMA sporcusu olan Jason’ın, mafya babası Don Frank ile sorun yaşadıktan sonra hayatta kalma yolculuğunu izleyeceksiniz.
Bu oyunun getirdiği dünya, özgürce keşfedebileceğiniz veya hikaye görevlerini çözme yolculuğuna devam edebileceğiniz çeşitli ve geniş.
Orijinal oyunun yanı sıra, hayatta kalan zombiler veya diğer oyunculara karşı çete savaşları gibi seçebileceğiniz birçok başka deneyim olacak.
Edinebileceğiniz eşya ve silahların sayısı faydalıdır ve bazıları etkinliklerle artırılacaktır.
Oyunun yeni versiyonunda, oyuncular olay zihin kontrolünü bulacak ve oynanışı, ilk oyunda sizi etkilemiş hissettirecek.

Keşfetmeniz için pek çok ilginç unsur içeren bir dünya, örneğin:

  • Bir MMA sporcusu olan Jason’ın, mafya babası Don Frank ile sorun yaşadıktan sonra hayatta kalma yolculuğunu izleyeceksiniz.
  • Bu oyunun getirdiği dünya, özgürce keşfedebileceğiniz veya hikaye görevlerini çözme yolculuğuna devam edebileceğiniz çeşitli ve geniş.
  • Orijinal oyunun yanı sıra, hayatta kalan zombiler veya diğer oyunculara karşı çete savaşları gibi seçebileceğiniz birçok başka deneyim olacak.
  • Edinebileceğiniz eşya ve silahların sayısı faydalıdır ve bazıları etkinliklerle artırılacaktır.
  • https://worker.happymod.cool/releases/Apkmody-latest.apkOyunun yeni versiyonunda, oyuncular olay zihin kontrolünü bulacak ve oynanışı, ilk oyunda sizi etkilemiş hissettirecek.

What's new

Bu açık şehri farklı TPS görevleriyle keşfedin, mafya kartelini sıkıştırın, final ödülü için savaşın ve Las Vegas şehrinin çete dünyasına karşı farklı macera suç klanlarında oynayın.
Bu, mafya ve devam eden çete savaşlarının bir RPG macera destanıdır. Her güncelleme ve sezonda ek görevler ve oynanacak sınırlı süreli etkinlikler eklenir.
Sokak dövüşleri ve mafya anlaşmaları, altı silahlı aksiyon görevleriyle bu gangster suç dünyası oyununun bir parçası. Dövüş gecesi boksu, her zaman ve her yerde sokak dövüşleri ve birden fazla araçla sürüş ve bu açık dünyada dolaşan farklı şehir türleri.

Video

Images

Download links

How to install Gangstar Vegas v5.9.0t Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Gangstar Vegas v5.9.0t Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *