Gangs Town Story v Para Hileli Mod APK Indir

0.22

Birçok düşmanı savuşturmak için bir Suç İmparatorluğunun kurulduğu Gangs Town Story. Bu dünyada bir iş adamına dönüşecek, silah, cephane satın almak veya şehri ele geçirmek için çok para kazanacaksınız. Oradan, daha fazla toprak kazanmak ve çevrimiçi toplumda bir yer edinmek için diğer güçlerle yüzleşebilirsiniz. Bu, şiddet ve kan dökmeyle ilgili kutsal bir oyundur, bu nedenle yapımcı, oyunu yalnızca gençlerin kullanmasına izin verir.
Download APK
4.5/5 Votes: 547
Updated
1/3/2023
Size
926M
Version
0.22
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ABD SUÇ SİSTEMİNE KATILMA ÖNERİSİ

Empire City’de bölge için savaşacak en güçlü şirketin yaratılmasına katılmak. Gangs Town Story’ye tıkladığınızda takım arkadaşlarınızı aramak için bir işlem yapmanız gerekiyor. Artık daha fazla arkadaşınızı veya arkadaşınızı askere almak için ordunuzu sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Üstelik birçok güçlü takım arkadaşını bir araya topladığınızda bir mafya babası olabilir, her şeye hükmedebilir ve krallıktaki her şeye saldırabilirsiniz.

ÇOK SICAK ETKİNLİKLER YAŞAYIN

Gangs Town Story’ye gelirken ilginç olan şey, oyuncuların birçok ilgi çekici etkinliğe katılabilecek olmaları; silahları yükseltmek, hasarı artırmak gibi ödüller de var…

Her hafta, bu dünyaya katılan herkes çeşitli etkinliklere katılacak. Savaşa katılırken, cihazda zaten bulunan yüzlerce silahı özgürce seçeceksiniz, silahları, kılıçları seçebilirsiniz, .. silahlar, düşmanı alt etmek için en gelişmiş silahlar olarak kabul edilir. Sadece bu da değil, kendinize birçok değerli ödül getirmek için birçok rakiple savaşma ve zorlu konumlarla patronları yenme fırsatına sahip olacaksınız.

STRATEJİ OYUNLARI – EYLEM

Güçlülerin dünyası olan Gangs Town Story’ye girdikten sonra, verilen tüm görevleri tamamlamanız gerekir. Görevin zor ya da kolay olmasına bakılmaksızın, değerli ganimetleri çalmak ya da rakipleri yenmek için tanıdıklarınızı alt edin ya da doğrudan onlarla savaşın; bunları çok özenle, titizlikle ve hatasız yapmanız gerekir. Oradan, mafya köyünde kötü şöhretli bir el olan hegemonya olmak için daha birçok hayati güçle savaşabilirsiniz.

ZAMAN İÇİN MÜCADELE

Gangs Town Story’de bir güç rekabeti ve zamana karşı bir yarış var. Canlı maçta rakiplerinizi tam burada yenmeniz gerekiyor ve uygulama, rakibinizi alt etmeniz gereken gerçek zamanı ayarlayacak. Kazanırsanız, dünyanın her yerinden oyuncularla karşılaşma ve bir gangster olma fırsatına sahip olacaksınız. İnsanların altın tablosuna kayıtlı olup olmadığının değerlendirilmesinde ve mafya dünyasındaki yerinizin belirlenmesinde zaman da önemli bir faktördür.

BASİT NASIL OYNANIR – GÜZEL GRAFİKLER

Bir patronlar dünyası olmasına rağmen, sadece takım arkadaşları bulmanız, silah toplamanız ve takım arkadaşlarınızla savaşmanız gerekiyor. Önemli olan, yeterli deneyime ve diğer güçlerle savaşma yeteneğine sahip olup olmamanızdır. Sağlam ve birleşik bir takım arkadaşın varsa eminim ki kısa sürede dünya lideri olursun.

Üretici, oyunun başarısını oluşturmak için birçok modern grafik detayının başlangıcına dikkat etti. Alanı gerçek bir savaş gibi inşa edin ve ana renkler yüzen renklerdir. Şiddetli, korkutucu olanı göstermek için her zaman pusuda bekleyen bir tehlike duygusu vardır. Oyuncuların oyunun içine dalmış gibi hissetmelerine izin verin.

SİLAHLAR

Gerçek bir gangster olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Yüzlerce büyük silah ve araç kullanılacak. Eşsiz silah cephaneliğinizi toplayarak modaya uygun bir gangster yaratın.

Suçlu sokaklarda saygı kazanın. Ateşli silahlar, alev püskürtücüler, el bombaları ve daha fazlası gibi ölümcül silahlar kullanın. Polisleri ve suçluları yenin. Rakip çete bölgesini fethedin ve kendi güçlü çetenizi oluşturun. Kendinizi silahlandırın ve bölgenizi savunun.

What's new

Gangland'ın ortasında bir suç şehrindesiniz, herhangi bir suç şehri olabilir - Las Vegas, New Orleans, Los Angeles veya Chicago.Ama kesinlikle suç, gangsterler, çete savaşları ve kirli polislerle dolu mafya açık dünyasındasınız. Burada çeteler hüküm sürüyor!

Video

Images

Download links

How to install Gangs Town Story v0.22 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Gangs Town Story v0.22 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *