Furious Racing Para Hileli Mod Apk indir

60

Download
346/5 Votes: 677
Updated
1 Day Ago
Size
48.6MB
Version
60
Requirements
Android
Downloads
689
Report this app

Description

Hız savaşı geri döndü ve her zamankinden daha şiddetli; biniciler daha ağır rakiplerle karşılaşacak. Furious: Heat Racing, ünlü off-road yarış oyunları Furious Racing Series serisinin devamıdır. Işıltılı geceye dalın ve profesyonel sürüş teknikleriyle yüksek hızlı yarış deneyimini yaşayın.

KİLİSEDEN POLİSTEN İZİN

Heat Showdown yarış pistine katılım sırasında oyuncularımız maalesef Teğmen Wolf’u gücendirdi. Polis gücü, sizi yakalamak için her şeye gücü yeten güçleri seferber etti; oyuncu gerçekten bir öfke halindedir. Destansı sürüş becerilerinizin ortaya çıkıp dar şehirde yarışma zamanı. Kendinize uygun bir at seçin ve araç bileşenlerini yenileyin. Isı Hesaplaşmasını kırın ve daha yüksek seviyelere çıkın.

GÜZEL GECEDE SOKAKTA YARIŞMAK

Kalabalık şehirdeki gece saldırganlığınızı harekete geçirecek. Her direksiyon hareketinde mücadeleci bir ruhla ve güçlü bir şekilde yarışa girin. Yoldaki her engelin profesyonelce ve ustaca ele alınması gerekiyor. Furious: Heat Racing’in yeteneklerinizi değerlendirdiği yer burasıdır. En yüksek puanı almak ve kazanma şansınızı artırmak için hatasız ve kusursuz bir performansla bitiş çizgisini vurun.

ZAMANLA KOŞUYOR

Furious: Heat Racing’in birinci sınıf hız yarışındaki yeni oyun modlarından biri, zamana karşı bir yarıştır. Yarışçılar bir yarış görev panosu alacaklar ve ayrılan süre içinde hedefi tamamlamanız gerekiyor. Ancak polis, arabanızı kovalamaktan ve saldırmaktan vazgeçmeyecek. Çok zor ve çetin ama dikkatli olun ve uzun vadeli bir savaş planı yapın. Korkunun üstesinden gelin ve hız savaşını cesaret ve güvenle fethedin.

DAHA FAZLA ÖDÜL İÇİN RİSKİ SINIRLAYIN

Her arabanın farklı bir görüşü olacak ve çevredeki engelleri dikkatli bir şekilde gözlemlemek için açıları her yarış alanına uyacak şekilde ayarlayacak. Oradan, parkurdaki tüm engelleri yok etmek ve rakibi hızla terk etmek için bir plan yapın. Savaşa hız faktörünü ilk sıraya koyma tavrıyla girin, ancak bunu dar yollarda ve dik yokuşlarda iyi ayarlayın – en gelişmiş iç mekanlara sahip devasa motorlara sahip 15 süper araba ile savaşın. Riskler kaçınılmazdır, ancak değerli ödüller kazanmak için bunları mümkün olduğunca sınırlayın.

ANA ÖZELLİKLER

Bu, macerayı seven, heyecanı ve gerilimi deneyimleyenler için bir hız dövüşüdür. Teğmen Wolf sizi tutuklamaya geliyor, hemen bir süper araba seçiyor ve kaçmaya başlıyor. Güzel gecede hızın her dakikasını bizimle yaşayın.
Verilen hedefi ayrılan süreden önce tamamlayın. Aksi takdirde kaybeden siz olursunuz ve hemen polis tarafından yakalanırsınız. Yoldaki engellerin adımlarınızı durdurmaması için esnek manevra kullanın.

Images

Download links

How to install Furious Racing 60 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Furious Racing 60 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *