FRAG Pro Shooter v Para Hileli Mod APK Indir

3.3.0

FRAG Pro Shooter – FPS Game, çekici ve ilgi çekici bir çok oyunculu atış oyunudur. Her oyun ekranı, oyuncuları son derece heyecan verici ve benzersiz maçları deneyimlemeye ve keşfetmeye getirecektir. Üstelik zorlu rakiplerle çevrimiçi savaşlarda size eşlik edecek ek bir ekibiniz de olacak. Atıcılık meraklısıysanız ve bu oyuna yeteneğiniz varsa kaçırmayın, size harika bir enerji kaynağı olacağı kesin.
Download APK
4.5/5 Votes: 536
Updated
1/3/2023
Size
112M
Version
3.3.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SICAK GUN ATEŞLERİNE KATILIN

FRAG Pro Shooter size birçok benzersiz durumla güzel çevrimiçi çekim sahneleri getirecek. Bu oyunun sunduğu olağanüstü seviyeler, son derece bireysel ve olağanüstü oyun modları sayesinde birçok oyuncuyu heyecanlandırdı ve heyecanlandırdı. Burada, oyunun sunduğu karmaşık zorluklardan kaçamayacaksınız. Tüm rakipleriniz her zaman avlanmanın ve sizi yok etmenin yollarını arıyor. Bu yüzden tetikte ve tetikte olmayı, gizemli yerlere saklanmayı ve onları uzaktan vurmayı bilmelisiniz. Planlarınızla birleşen oyundaki esneklikle en ünlü ve yetenekli nişancı olun.

KENDİNİZE ÖZEL GRUP OLUŞTURUN

FRAG Pro Shooter’da 90’dan fazla farklı karakter alma şansına sahip olacaksınız. Onlar, her savaşta birlikte ateş ederek ve birbirinizi destekleyerek takımınızı kurmanız ve oluşturmanız için temel oluştururlar. Her karakterin kendi işlevi vardır ve gerçekten de birleştirilirse ekibiniz hızla kazanır. Ayrıca karakterlerin hayatlarını korumak için en kaliteli koruyucu ekipmanları donatmalı ve temin etmelisiniz. Dahası, orijinalinden daha fazla özelliğe ve daha fazla kas dayanıklılığına sahip olmak için karakterleri düzenli olarak yükseltin.

HER GÖREVİ ZAMANINDA TAMAMLAYIN

Karşılığında değerli ve anlamlı ödüller alabilmeniz için, verilen görevleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek için her gün düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Mücadelede size çok yardımcı olacak hediyeler olacaklar. Her oyuncunun kesinlikle güçlü ve zayıf yönleri vardır. Lütfen yeteneklerinizi ve güçlerinizi mutlak en iyi şekilde tanıtın ve aynı zamanda, savaş sürecinin daha eksiksiz gerçekleşmesine yardımcı olmak için dezavantajları öğrenmeniz ve üstesinden gelmeniz gerekiyor.

DİĞER BİRÇOK RAKİP İLE ARKADAŞLAR OLUN

Bir oyunda, nasıl arkadaş olunacağını ve birçok farklı rakiple nasıl işbirliği yapılacağını biliyorsanız, öğrenecek ve anlayışınızı geliştireceksiniz. Size birçok değerli ders verecekler ve mükemmel oyun stratejileri sağlayacaklar. Bu sayede FRAG Pro Shooter’da çekim ekranlarında uygulanabilecek daha pratik bir deneyime sahip olacaksınız. Ayrıca, birbirleri hakkında daha fazla şey öğrenmek için aynı tutkuya sahip insanların kulüplerine katılarak gruplara katılma fırsatına da sahipsiniz.

FARKLI SİLAHLARLA DOLU BİR HAZİNE

Bir atış oyununda silahlar vazgeçilmezdir. FRAG Pro Shooter’da oyuncular, pek çok zengin ve çekici özelliğe sahip binlerce ateşli silahın keyfine varacaklar. Savaşlarda kullanmak için favori silahınızı seçin! Her silahın benzersiz bir adı olacak ve özelliklerini taşıyacak.

ÖZETLE

  • Dünya çapında milyonlarca dövüş oyunu hayranına katılın. Çevrimiçi olarak eğlenceli PvP dövüşleri için diğer oyuncularla tanışın. Karakterinizi birinci kişi veya üçüncü kişi olarak kontrol edebilirsiniz. Yeni 2v2 takım
  • modunu keşfedin! Bir arkadaşınızla veya rastgele bir oyuncuyla birlikte çalışarak diğer takımı yenin. 100’den fazla silahın hepsini deneyin!
  • 5 karakterinizi kullanın. Bir strateji seçin ve takımınızı kazanın. Ölüm o kadar da kötü değil: sadece karakterleri değiştirin ve baştan başlayın. Her şey dövüş ekibiniz ve tarzınızla ilgili. Silahı araziye ve oyun tarzınıza göre etkileyin
  • 100’den fazla kahraman için rüya takımı, en iyi olmak için kahramanınızın görünümlerini ve güçlerini özelleştirin. Çevrimdışı veya çevrimiçi dövüş oyunları oynayın. Çevrimiçi oynayabiliyorsanız, başkalarıyla da oynayabilirsiniz. 5 kahraman, 5 silah, denge kurun.

What's new

FRAG ücretsiz bir PvP kahraman oyunudur. Kahramanını seç, takımını oluştur, arenaya gir ve savaşa başla. Oh BiBi'nin FPS ve TPS savaş oyunu FRAG'ı keşfedin!
Telefonunuz için tasarlanmış bu FPS ve TPS oyununda dünya çapındaki oyunculara karşı patlayıcı 1'e 1 düellolar yapın. Sosyal oyunları tercih ediyorsan merak etme; 2vs2 çevrimiçi takım oyunu seçeneğimiz var.

Video

Images

Download links

How to install FRAG Pro Shooter v3.3.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded FRAG Pro Shooter v3.3.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *