FlipaClip: Cartoon Animation v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

3.2.1

Flipaclip, kullanıcılara çeşitli çizimler oluşturma ve bunları bir araya getirme konusunda yardımcı olmak için profesyonel bir yapay zeka kullanan bir animasyon uygulamasıdır. Bu, günümüzün manuel animasyonlarının tanıdık bir mekaniğidir ve kullanıcılar bu çok yönlü uygulama aracılığıyla daha da şaşırtıcı şeyler göreceklerdir. Bazı önemli iyileştirmeler, kullanıcıların çizim becerilerini bir sonraki seviyeye taşıyacak ve onları her zamankinden daha yaratıcı hale getirecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 532
Updated
1/10/2023
Size
55M
Version
3.2.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SWIFT ÖZELLİKLERİ İLE YENİLİKÇİ ANİMASYON YAPICI

Flipaclip, kullanıcıları tüm işlevleri manipüle etmelerine veya en büyüleyici şaheserleri kolayca çizmelerine izin vererek, sistemindeki ilk özelliklerle karşılayacaktır. Bundan sonra, daha fazla ayrıntı eklemeleri veya bazı özel araçlarla fotoğrafları yinelemeleri ve ardından eksiksiz bir animasyon oluşturmak için bunları bir araya getirmeleri gerekiyor. Yeni bir animasyon oluşturmak, birçok çizim şablonu gerektirir, ardından nihai sonucu elde etmek için bunları düzenli bir şekilde yerleştirir.

Bununla birlikte, uygulamanın bir dizi çok yönlü ve üstün çizim aracını desteklemesi için herkes yoktan bir animasyon yaratmaz. Pürüzsüz ve güzel çizimler yaparken kullanıcı deneyimini optimize etmek için gerekli birçok işlevle birlikte gelir. Ayrıca, bazı işlevler, kullanıcıların herhangi bir çizimi kolayca kopyalamasına veya değiştirmesine yardımcı olarak, animasyonu geleneksel animasyondan daha rahat ve anlaşılır hale getirir.

GELİŞMİŞ VE ÜST DÜZEY ANİMASYON ÖZELLİKLERİ

Kullanıcı, animasyon için temel çizimleri tamamladıktan sonra, uygulama onlara ilgili tüm işlevler veya araçlar konusunda rehberlik eder. Hepsi, tüm fonksiyonları harekete geçirmek için fiziksel etkileşimin mükemmel bir kombinasyonu olan incelik ve mükemmellik ile tasarlanmıştır. Genellikle mevcut içerikle animasyonlar oluşturur ve kullanıcılar fiziksel hareketten gelen ayrıntılar veya yeni şeyler ekleyebilir.

Bunun dışında uygulama, sahne dekoru veya çevre için güzel tasarımlar dahil olmak üzere animasyon sürecinde büyük bir kaynak sağlar. Tabii ki, otomatik olarak çerçeveyle eşleşirler ve kullanıcılar, her bir farklı çerçeve için ayrı bir güzellik oluşturmak üzere özelleştirebilirler. Tüm yeni animasyon özellikleri sayesinde, kullanıcılar en etkileyici ve benzersiz içeriği oluşturmak için yeni sanatlar veya teknikler keşfedebilir.

ÇİZİMLERİ KATMANLAR ARASINDA MANİPÜLE EDİN

Flipaclip, tüm ana çalışmayı bozmadan ayrıntılı düzenleme için uygun şekilde çizim ve animasyon için çok katmanlı işlevsellik sağlayacaktır. Harika olan şey, kullanıcıların her katmanı düzenli bir şekilde üst üste bindirebilmeleri ve katman seçenekleri aracılığıyla konturlarla doğrudan etkileşim kurabilmeleridir. Nesnenin mutlak hassasiyetini ve yumuşak hareketini sağladığı için animasyonda da yaygın olarak kullanılan bir işlevdir.

ANİMASYONU DAHA CANLI HALE GETİRMEK İÇİN SES EKLE

Flipaclip, kullanıcıların basit animasyonlar oluşturmasına yardımcı olur ve çizgi filmlerde yaygın olarak kullanılan canlı ve esprili bir ses sistemi ile birlikte gelir. Ayrıca, kolay arama veya her katmana ayrı ayrı uygulama için birçok ayrı kategoriye ayrılmıştır. Kullanıcılar ayrıca özel araçlar aracılığıyla görüntüleri sesle tam olarak senkronize ederek her animasyonu hayat dolu hale getirebilir.

Flipaclip, kullanıcılara çizimin tüm konforunu sağlamadaki samimiyeti ve karmaşıklığı sayesinde piyasadaki en entegre ve önde gelen animasyon üreticilerinden biridir. Ayrıca, uygulamanın bazı özel araçları, kullanıcıların çizim yapma ve ilk çalışmalarını topluluğa yayınlama konusunda kendilerine daha fazla güvenmelerine yardımcı olacaktır.

YARIŞMALARA KATIL

Animasyonlu videolar oluşturmak, kullanıcıların belirli koşulları karşılamasını gerektirir. FlipaClip’in kullanımı ve tamamlanması kolaydır; Bir dizi heyecan verici aktiviteden sonra, videonun tamamını MP4 veya GIF formatında cihazınıza kaydedin. Ayrıca, yukarıdaki video için oldukça iyi bir şeffaflık gelişimine sahip olan PNG dizisini deneyin. Video paylaşım platformlarına kolay erişim ve yükleme. Çalışmanız her yerde görülebilir. Diğer kullanıcılara karşı rekabet etmek için, oluşturduğumuz yeni meydan okuma sistemine kaydolun. En heyecanlı ödüller seni bekliyor!

BASİT VİDEOYU OLUŞTURUN

AnimatedFlipaClip, olağanüstü araçlarla kısa bir animasyonlu video oluşturma uygulamasının işini iyi yapıyor. Kullanıcıların yaratıcılığı ile yakından birleşen eşsiz eserler ortaya çıktı. Kendi işinizi hızla oluşturmak için fırçalarımızı, fırçalarımızı ve renk kovalarımızı bugün kullanın. Basit animasyon sürecini deneyimleyin ve bir inceleme bırakın!

What's new

Daha iyi performans ve kararlılığa sahip yeni FlipaClip Güncellemesi artık mevcut! Artık projeleri yığınlar halinde düzenleyebilir, aydınlık ve karanlık mod arasında geçiş yapabilir, karıştırma modlarını kullanabilir, parlama efekti kullanabilir, fotoğraf ekleyebilir, video ekleyebilir, müzik ekleyebilir, yeni zorluklar keşfedebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz! FlipaClip, kullanılan kare kare bir 2D animasyon uygulamasıdır dünya çapında milyonlarca insan tarafından! Bir flipbook gibi! Uygulama, Google Play Store tarafından "Yılın Uygulaması" ödülüne layık görüldü ve bugüne kadar 30 milyondan fazla indirildi.

Video

Images

Download links

How to install FlipaClip: Cartoon Animation v3.2.1 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded FlipaClip: Cartoon Animation v3.2.1 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *