Flight Sim 2018 v Para Hileli Mod APK Indir

3.2.2

Flight Sim 2018, belirli durumlarda gerçekçi uçak koleksiyonuyla oyuncuları en iyi pilotların oyununa getiriyor. Uçağın motorunun görünümünü ve bazı dahili parametrelerini özelleştirme olanağına sahipsiniz. Aynı zamanda, kokpit iç tasarımından telsiz iletişim sistemine kadar canlı bir şekilde simüle edilmiştir. Profesyonel bir pilotun hayatını yaşamak istiyorsanız, bu size heyecan verici deneyimler yaşatmak için mükemmel bir seçimdir.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/12/2023
Size
278.2 MB
Version
3.2.2
Requirements
454
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KOKPİTE OTURUN VE BAŞLAYIN

Flight Sim 2018’e geldiğinizde dünyanın en efsanevi jetlerine anında sahip olacaksınız. Hayal kursanız bile, bir gün kokpite oturabileceğinizi ve onları dünyayı dolaşabileceğinizi asla düşünmezsiniz. Sadece bu da değil, oyuncuların gökyüzüne süzülürken renkler ve kişisel baskılarla özgürce bir uçak inşa etmelerine yardımcı olmak için bir ekipman ve uçak dekorasyonu koleksiyonu da önerildi.

SİZİ ŞAŞIRTACAK EN LÜKS

Önünüzde bulunan gerçek hayattaki bir uçağın lüksü, ihtişamı ve eksiksizliği karşısında hayrete düşecek ve bunalmış olacaksınız. Sizin için en iyi mekanizmaları yaratma stratejisini belirlemeden önce, gerçek model üzerinde kapsamlı bir araştırma ve keşif gerçekleştirdik. Sizi eğlendirecek kaliteli bir ses sistemi ile harika maceraların tadını çıkarın.

KONTROL SİSTEMİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

En iyi pilotlarla uçak yarışına katıldığınızda, hareketi kontrol etmek için kontrol sistemini seçme hakkına sahipsiniz. Her bir farklı kontrol aracı, bireysel uçak tiplerine ve oyuncunun uçuş tarzına uyacak. Özellikle, eğimli direksiyon, düğmeler veya kollar arasında serbestçe özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, uçağın hızını, mevcut parametrelerini ve bir radyo iletişim cihazı aracılığıyla yere bağlantıyı gösteren bir vites kutusu göreceksiniz.

BU ŞEHRİ DİĞER ŞEHİRLERE KEŞFEDİN

Flight Sim 2018 sizi gökdelenler, her türden ticari merkezler veya parlak eğlence alanları ile en lüks ve müreffeh şehirlerin birçoğunu takip eden açık dünyaya götürecek. . Ayrıca yüksek dağlardan, yemyeşil nehirlerden binlerce yılda oluşan güzel doğal manzarayı da görebilirsiniz. Sadece bu da değil, uçuşlar da kırsal kesimdeki uçsuz bucaksız alanların keyfini çıkarmanıza olanak sağlıyor.

HARİKA BİR DOĞAL GÖRÜNTÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

Tekrarlanan gündüz ve gece döngülerine ek olarak, atmosferi bir yıl içinde dört mevsim boyunca yaşayabilirsiniz. Gün boyunca oyuncular, birçok kişinin hayali olan bir sahne olan uçağın kokpitinden güneşin doğuşunu izleyebilirler. Gece olduğunda, Flight Sim 2018 sizi gökyüzünde parıldayan yıldızlara ve ay ışığının yoldaşlığına davet ediyor.

 BAŞARILI GERÇEK DURUM

Flight Sim 2018’deki uçuşlar, sizi kalkış ve inişin başlangıcındaki zorlu durumların yanı sıra, uçuşun ortasında hızlı bir şekilde ele alınmasını gerektiren beklenmedik olaylarla karşı karşıya getirecek. Gezegendeki en profesyonel pilot olduğunuzu kanıtlama zamanı sizi bekliyor. Dar bir alana sahip havaalanları, iniş sırasında üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluktan biridir. Ayrıca yağmur, fırtına, kar yağışı, görüş kaybı yaşayabilirsiniz ve yer ile telsiz iletişimi zayıflar.

What's new

Efsanevi jet uçaklarına pilotluk yapmanın nasıl bir his olduğunu hiç merak ettiniz mi? Flight Sim 2018'de, inanılmaz gerçekçi uçak seçenekleriyle keşfedilmeyi bekleyen küresel bir açık dünya haritanız var. Tamamen sürükleyici deneyimin keyfini çıkarın
harika uçuş kontrolleri, gerçekçi iç mekanlar ve ses efektleri, tam gündüz-gece döngüsü ve zorlu hava senaryoları tarafından sağlanır. Bu Uçuş Simülatöründe, çok çeşitli gerçek şehirler ve havaalanları arasında dünya çapında uçabilirsiniz. Zorlu inişlerle karşılaştığınızda kendinizi en iyi pilot olarak kanıtlayın!

Video

Images

Download links

How to install Flight Sim 2018 v3.2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Flight Sim 2018 v3.2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *