Fishing Clash Otomatik Tutma Hileli Mod Apk indir

1.0.205

Download
2.0/5 Votes: 567
Updated
2 Day Ago
Size
139.4 MB
Version
1.0.205
Requirements
Android
Downloads
688
Report this app

Description

Fishing Clash, Ten Square Games tarafından yayınlanan ünlü bir balık tutma oyunudur. Oyuna katılarak balık tutma tutkunuzu giderebilir, dinlenme, eğlenme anları yaşayabilir ve hatta dünyanın dört bir yanındaki rüya gibi güzel yerlere seyahat etme fırsatı yakalayabilirsiniz. 50 milyondan fazla indirme, bir mobil oyun için korkunç bir rakam ve aynı türdeki oyunlara kıyasla oyunun üstün seviyesini gösteriyor.

BASİT TESİSLER

Fishing Clash’te gerçekten hiçbir karmaşıklık yoktur, bu nedenle her yaştan katılım için uygundur. İşiniz sadece kendinize bir balık tutma yeri seçmek, yemi oltaya asmak ve sonra arkanıza yaslanıp beklemek. Ancak oyunu bu kadar popüler yapan şey, beraberinde getirdiği sürpriz unsuru. Ne zaman ve ne tür balık yakalayacağınızı asla bilemezsiniz. Bekleme sürelerinin ardından nadir veya pahalı bir balık yakalarsanız mükemmel; oyuncu için iyi bir alamet gibi.

YÜZLERCE FARKLI BALIK

Bu oyundaki balıkların sayısı gerçekten sayılamayacak kadar çok. Seviyeye, haritaya ve kullandığınız yem türüne göre sırayla görünecektir. Yayın balığı, sazan, levrek gibi bazı balık türleri popülerdir ve genellikle erken seviyelerde ortaya çıkar. sen hiç bilmedin…

DAHA ÇOK ARKADAŞ, DAHA FAZLA EĞLENCE

Çevrimdışı mod ile son derece rahat bir şekilde her gün eğlenebilirsiniz. Ancak, çevrimiçi moddan çıkıp daha fazla eğlence katmak için arkadaşlarınızı katılmaya davet edebilirsiniz. Kimin en şanslı ve en yetenekli olduğunu görmek için siz ve arkadaşlarınız arasında bir yarışma düzenleyin. Veya en iyi arkadaşınızın yeteneğini ortaya koymak ve sınıf unvanları kazanmak için dünyanın en iyi balıkçılık turnuvalarına da katılabilirsiniz.

PERFORMANS GÖREVİNİ ÖZENLE GERÇEKLEŞTİRİYOR

Fishing Clash’te görevler her gün yenilenecektir. Bunları yaparak, tatmin ve zafer bulursunuz ve size pek çok altın para olabilen çekici ödüller getirirsiniz. Yeni oltalar, nadir yemler satın almak ve benzersiz haritaların kilidini açmak için altın paralarınızı kullanın. Ne kadar çok görev yaparsanız, o kadar hızlı seviye atlarsınız ve tek tek balıklarla karşılaşma şansınız olur.

 

Video

Images

Download links

How to install Fishing Clash 1.0.205 Otomatik Tutma Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Fishing Clash 1.0.205 Otomatik Tutma Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *