FarmVille: Tropic Escape Para Hileli Mod Apk indir

1.152.296

Download
05667/5 Votes: 3
Updated
2 Day Ago
Size
140MB
Version
1.152.296
Requirements
Android
Downloads
890
Report this app

Description

Çiftçiliği ve hayvancılığı seviyorsanız bu oyunu kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Şimdiye kadar birçok popüler çiftlik oyunu oldu ama bu oyun sizi bekleyen birçok heyecan verici şey içerecek. Oyuncular burada yaşarken ve çalışırken yoğun günlerini başlatacak, her şeyi mükemmelleştirecek ve kendi adanızı geliştirecek.

CENNET ADASINA HAREKET ETMEYE BAŞLAYIN

FarmVille 2: Tropic Escape sizi temiz havası olan bir adaya götürecek ve burası hayvanları ve yeşil bitkileri barındırarak işinize başlayabilmeniz için bir yer olacak. Her şeyin tadını çıkarabilmeniz için burada her şey doğa ile ilişkilendirilecek; Oyuna başlayarak, bir çiftçi olacak ve bu adada büyük bir çiftliğe sahip olacaksınız. Ancak eşyaları düzenlemeyi ve çiftliği yeniden dekore etmeyi unutmayın. Ek olarak, çiftliğin her zaman tarzını koruyabilmesi ve müşterileri ziyarete çekebilmesi için yetiştirme ve geliştirmeyi planlamanız gerekir. Hayvancılıkla birlikte daha fazla ürün hasat etmek için ağaçları yeniden dikmeye başlayın. Ayrıca müşterileri eğlendirmek için benzersiz içecek tarifleri de oluşturabilirsiniz.

ADANIN ARKASINDA GİZLİ GİZLİ SIRLARI KEŞFEDİN

Bu bir cennet tatil adasıdır, ancak aynı zamanda hızla çözmeniz gereken gizemleri de içerecektir. Oyun size bu ada etrafında ilginç hikayeler verecek ve ilk bölümlerde merak uyandıran sırlar içerecek. Keşfetmekten zevk alacağınız pek çok heyecan verici yer ile buraya ilk geldiğinizde görevinize başlayacaksınız. Efervesan volkanlar, eski maymun tapınakları ve daha fazlası, ziyaret etmeniz gereken gizemli yerler olacak, ayrıca hazinelerin nerede saklandığını her izini arayarak bulmanız gerekecek.

MÜŞTERİLERE HİZMET VERİN VE EKSTRA GELİR KAZANIN

FarmVille 2: Tropic Escape, tüm turizm yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir yerdir, bu nedenle yalnızca ekin yetiştirmek veya hayvan yetiştirmekle sınırlı kalmaz, aynı zamanda turizme de genişleyebilir ve bir iş kurabilirsiniz. İlk olarak, müşterileri desteğe çekin. Bu adanın şiirsel bir manzaraya sahip olması ve dinlenmek için uygun olması oldukça büyük bir avantaja sahip olacak, bu yüzden adayı daha harika hale getirmek için her şeyi dekore etmeniz ve tamamlamanız yeterli. Ayrıca oyun, işinize başlamanız için turistik yerler açacaktır. Turistik merkezlerin faaliyete geçmesinden sonra misafirler bu adayı daha çok ziyaret edecekler. Bu nedenle, göreviniz onlara hizmet edecek tesisler inşa etmek ve ek hanlar açmak ve Tiki Barları, Suşi Standlarını, esnaf atölyelerini ve daha fazlasını geri satın almak dahil olmak üzere yeni hizmetler sağlamaktır. İşin çok karmaşık hale gelmemesi için daha fazla rehber de tutabilirsiniz.

BİR YABAN YAŞAM MERKEZİ YAPIN

Bu ada, yiyecek dahil ihtiyacınız olan her şeyi içerecek, bu nedenle ziyaret etmek için çok sayıda vahşi yaşamı çekecek. Ancak hayvanların ve misafirlerin güvenliğini sağlamak için onların dinlenip yemek yiyebilecekleri önemli bir merkez inşa etmeniz gerekiyor. Ayrıca, turistleri çekmek için daha nadir hayvanları toplayabilir ve rahatça hayran kalmalarını sağlayabilirsiniz, bu nedenle ne kadar çok ziyaretçi ziyaret ederseniz gelirinizin o kadar artacağını unutmayın. Ek olarak, konukların vahşi hayvanlarla etkileşime girmesine ve fotoğraf çekmesine izin verilecek, bu nedenle onları düşünceli bir şekilde karşılamak için her şeyi temizlemeniz gerekiyor.

ANA ÖZELLİKLER

Rüya gibi bir cennet adasına vardıklarında çalışkan bir çiftçiye dönüşen oyuncular, kendilerine verilen görevleri yerine getirerek ve çiftliği dekore ederek görevlerine başlayacaklar.
Ağaç yetiştirmek ve dikmek için hayvanlarla dolu büyük bir çiftliğe sahip olacaksınız, ancak çiftliği geliştirmek için her şeyi yeniden düzenlemeniz ve akıllı bir plan yapmanız gerekiyor.
Ada keşfetmeniz için gizemlerle dolu olacak, bu yüzden her şeyi çabucak bitirin ve burada gömülü hazinelerin izini sürerken yeni yerlere geçin.
Adanızı geliştirin ve daha fazla turist çekmek için turizm yoluyla genişletin; buradaki büyüleyici yerleri ziyaret etmek isteyecekler, bu yüzden mükemmel olması için her şeyi düzenlemeniz gerekiyor.
Çiftliğinizdeki yiyecekler vahşi hayvanları cezbedecek, bu yüzden onları beslemek için bir vahşi yaşam merkezi kurmanız ve misafirleri çekmek için daha fazla kazanmanız gerekiyor.

Images

Download links

How to install FarmVille: Tropic Escape 1.152.296 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded FarmVille: Tropic Escape 1.152.296 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *