Farming Simulator 20 v Para Hileli Mod APK Indir

0.0.0.83

Farming Simulator 20, en iyi deneyimi sunmak için tüm çiftlik bakım süreçlerini mükemmel grafik kalitesiyle taşınabilir bir oyunda yeniden inşa edecek. Ayrıca modern bir çiftçi gibi yaşama fırsatına ve en az çabayla çiftlik işleri için tasarlanmış son teknoloji erişim makinelerine sahip olacaksınız.
Download APK
4.2/5 Votes: 532
Updated
1/10/2023
Size
644M
Version
0.0.0.83
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OTANTİK VE SÜRÜKLEYİCİ 3D GRAFİKLER

Her etkileşimi veya etkinliği olabildiğince gerçekçi ve sürükleyici hale getirmek için en son optimizasyonla birlikte grafik kalitesi birinci sınıftır. Bu, yoğun bir canlılık yaratmak ve insanların keşfetme veya üretken olma arzusunu harekete geçirmek için ortamın genel tasarımını içerir. Sadece bu da değil, araçların veya karakterlerin görsel efektleri hassas ve ayrıntılı olup, her oyun öğesini bir sonraki seviyeye taşır ve deneyiminiz tamamlanır.

DETAYLI ÖZELLEŞTİRME İLE SORUNSUZ KONTROLLER

Kontrol mekanizması, işi tam olarak ayrılan sürede tamamlamak için rahatça hareket etmenizi veya makinelerle etkileşim kurmanızı sağlar. Etkileyici olan şey, her araç için kontrol sistemlerinin mevcut özelliklerine göre önemli ölçüde değişerek her şeyi iş için daha gerçekçi hale getirmesidir. Daha iyi bir deneyim için genel bakışta kontrolleri özelleştirebilir ve kendi ustalığınızla herhangi bir makineyi kontrol edebilirsiniz.

MASİF DÜNYAYI VE İŞLEVLERİNİ KEŞFEDİN

Oyundaki dünya büyüktür ve çiftlik işini hızlandırmak için keşfetmeniz veya etkileşime geçmeniz için birçok farklı alana sahiptir. Bu, ürünleri ilgili satış yerlerine göndermeyi veya daha fazla ekstra ödül kazanmak için yol boyunca görünen birçok mini oyuna katılmayı içerir. İlerlemenize bağlı olarak, dünya sürekli olarak genişleyecek ve ileri düzey bir çiftçi olarak eğlenmeniz veya harika zaman geçirmeniz için size daha ilginç aktiviteler sunacak.

BÜYÜYEN MAHALLE VE HASAT BAŞLIYOR

Oyundaki birincil geliriniz, ekin yetiştirmek ve bunları uyumlu mevsimlerde hasat etmektir; her ekin türünün kendi büyüme hızı olacaktır. Neyse ki, oyun size bu süreçte rehberlik edecek ve farklı mahsuller için tohum ekmeyi bitirmek için gereken zamandan çok tasarruf edebilirsiniz. Zamanla, her arsadaki değişiklikler belirginleşecek ve ilgili ekinleri hasat etmek ve değeri en üst düzeye çıkarmak için çeşitli araçlara ihtiyacınız olacak.

BÜYÜK PARA KAZANMAK İÇİN BİTKİLERİ SATIN

Fiyat dalgalanmaları sık olduğundan ve satışın bütünlüğünü etkilediğinden, mahsul satışının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılması gerekir. Mahsulleri birden fazla yere taşıyabilen ve çıkarabilen özel bir araç kullanmanız gerekecek ve her mahsulü yalnızca belirtilen yerlerde satabilirsiniz. Neyse ki oyunda, değerli mahsulleri kaybetmek yerine kariyerinizin daha iyi büyümesine yardımcı olmak için geliri en üst düzeye çıkarmanıza izin veren bir piyasa fiyatı izleme sistemi var.

GENİŞ TARIM MAKİNELERİ YELPAZESİ

Kontrol etmeniz için tarım endüstrisinde uzmanlaşmış çok sayıda modern ekipmana sahip olduğunda, makinelerin çeşitliliği de oyunun bir avantajıdır. Her makine tipinin belirli kullanımları vardır ve diğer cihazlarla ayrı bir kontrolü veya bağlantısı vardır. Neyse ki oyun, makine sistemini en ince ayrıntısına kadar optimize edecek ve yeni sezonlara hazırlanmak için çiftlik işlerini en hızlı ve verimli şekilde tamamlamak için birçok seçeneğiniz olacak.

ÇİFTLİKTE EN SEVDİĞİNİZ HAYVANLA İLGİLENİN

Ekin yetiştirmeye ek olarak, geliri en üst düzeye çıkarmak için birçok hayvan yetiştirebilirsiniz ve hayvanların değeri, çiftliğe eklemek için aralarından seçim yapmanıza göre değişir. Harika olan şey, bazı hayvanların, moralinizi yükseltmek veya sıkı çalışmanın yanı sıra rahatlatıcı bir zaman yaratmak için ata binmenize veya evcilleştirmenize olanak tanıyan özel etkileşimlere sahip olacak olmasıdır. Çalışkan bir çiftçi olarak bol miktarda hayvan üretebilir ve müreffeh bir yaşam için farklı alanlara öncelik verebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ GÖRÜŞLERDEN ÇİFTÇİLİK DENEYİMİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun deneyiminiz, birçok farklı bakış açısıyla bir sonraki seviyeye taşınacak ve size birden fazla araçta belirli bir hassasiyet sağlayacak. Birinci şahıs modu, tüm kokpiti görmenize ve aracı sürükleyici bir şekilde kontrol etmek için birçok yeni özellikle etkileşim kurmanıza izin verdiği için en iyisidir. Belirli görevler için farklı bakış açıları da kullanabilirsiniz, bu nedenle işi olabildiğince sorunsuz ve hızlı bir şekilde halletmek için pek çok uygun yaklaşım vardır.

What's new

Çiftçilik simülatörü, yeni deneyimler için büyüleyici çünkü birçok kişi hala işin karmaşık ve zor olduğunu düşünüyor. Yine de modern makine teknolojisi sayesinde işler daha hızlı ilerliyor. Oyun, çiftlik işini birçok farklı açıdan deneyimlemenize ve çeşitli mahsullerle en müreffeh çiftliği kurmanıza izin verecek. Bununla da kalmıyor, oyunun üstün grafik kalitesi oyun deneyimini de geliştiriyor ve en sürükleyici görsel kaliteyi sunuyor. En önemlisi, keşfetmeniz için çeşitli işlevlere ve görünüme sahip yüzlerce modern tarım makinesine erişimdir. Modern bir çiftçinin süreçlerini veya mücadelelerini anlamak istiyorsanız, oyun çok sayıda belirli görevi yerine getirmeniz için değerli bir deneyim olacaktır.

Video

Images

Download links

How to install Farming Simulator 20 v0.0.0.83 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Farming Simulator 20 v0.0.0.83 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *