Family Hotel: Romantic Story Para Hileli Mod Apk indir

6.0

Download
3.0/5 Votes: 455
Updated
2 Day Ago
Size
152.7 MB
Version
6.0
Requirements
Android
Downloads
234
Report this app

Description

Family Hotel, oyuncuların kendilerine bir otel sahibi olacağı bir oyundur, ancak görünümü eskidir ve yenilenmesi gerekmektedir. Diğer iki karakterle birlikte yavaş yavaş otel içindeki birçok alana gidecek ve değişikliklerinizi yapacaksınız. Aynı zamanda, yeni öğelerin kilidini açmak ve otelde kaçınılmaz bir değişiklik yapmak için belirli kaynaklara ihtiyacınız olacak. Otelinizin görünümünün değiştiğini görmek sizi heyecanlandıracak.

EMILY’NİN OTELİNİ DEVRALMA

Family Hotel’in hikayesi, oyuncunun Emily Price’ı bir mekanın önünde durup babasıyla mesajlaştığını görmesi ile başlar. Emily’nin bir oteli devraldığından söz ettiler ve yetenekli olduğunu kanıtlamak için iyi bir gösteri yapmaya can atıyordu. Konuşmanın sonunda oyuncu bir merdiven ve otel tabelasını düzeltmek için tırmanan bir karakter görecek. Üzerinde duran kişi Max Newman’dı ama kısa süre sonra bir sorun çıktı. Aniden bir köpek belirdi ve doğruca merdivene çarparak düşmesine neden oldu. Aniden Max, dayanmak için tabelanın üzerindeki harfe sarıldı. Ancak tabela çok eski olduğu için herhangi bir sorun yaşamadan aşağıdaki karton kutu yığınına düştü. Oradan, Emily ve Max ayrıca bu otelin öğelerinin kesinlikle değiştirilmesi gerektiğini ve bu değiştirmelerin otelin görünümünü kademeli olarak önemli ölçüde değiştireceğini anladılar. Kesinlikle seveceksin.

ÜÇ SEVİYELİ EŞLEŞMEYİ GEÇİN

Max, Aile Oteli’ndeki karton kutuların üzerine düştükten sonra oyuncuya ilk olarak eski otel tabelasının değiştirilmesi talebi gelecek ve bunun için bir anahtar olan bir kaynak gerekecek. Bu anahtarı istiyorsanız, tanıdık bir oynanışa sahip bir üçlü eşleştirme oyununa katılacaksınız. Belirli sayıda turda akıllı stratejilerle her seviyenin gerektirdiğini başarmaya çalışacaksınız. Aynı türden bir dizi parça oluşturmak için eşleşen bir öğenin konumunu değiştirmeniz gerektiğinde oyun kuralları tamamen yeni değildir. Kısa bir süre sonra ortadan kaybolacaklar ve seviye içinde bir ışınlanma oluşturacaklar. Aynı zamanda, daha fazlasını eşleştirmeyi başarırsanız, oyunu hızlandıran belirli faktörler ortaya çıkacak ve daha fazla öğeyi ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bu benzersiz unsurların kullanımı genellikle oyuncuların rahatlığı için kullanılır.

OTELE YENİ BİR GÖRÜNÜM GETİRİN

Kendinize bir anahtar aldıktan sonra, Aile Oteli’nde üst değiştirme işleminize başlayacaksınız. Oyunda yapılacaklar listesini seçecek ve düzeltmek istediğiniz öğeye tıklayacaksınız. Nesnenin özelliklerine bağlı olarak, değişikliğin hemen gerçekleştiğini görecek veya size aynı şeyin üç farklı tasarımını vereceksiniz. Otelinizi benzersiz kılmak için beğendiğiniz ve otelinize uygun tasarımı seçeceksiniz. Otel tabelasını değiştirmeyi bitirdikten sonra Max ile içeri gireceksiniz ve tabelaya benzer şekilde otelin içindeki alan da tamamen dağınık ve temizlenmesi gerekiyor. Böylece, üçlü eşleştirme seviyelerinde ilerlemeye devam edeceksiniz ve yapılacaklar listesinde başka birçok gereksinim bulacaksınız. Küçük değişiklikler, oyuncuları oyundaki zorlukların üstesinden gelmeye motive edecek önemli bir farka katkıda bulunacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Her şeyi ilginç kılmak için dinamik kombinasyonlar, romantizm ve akıllara durgunluk veren güçlendirmelerle canlandırıcı 3’lü eşleştirme eylemi.
Kampanyayı etkileyen anlamlı romantik kararlar. Bu oyunda, gizemli bir çift kahramanın kaderini etkileme yeteneğine sahip olacaksınız. Heyecan verici yan görevleri tamamlarken, otel hikayelerini okurken ve mini oyunlar oynarken saatlerce telefonunuzun büyüsüne kapılacaksınız. Otelin mobilyalarını ve dekorunu kendi özelliklerine göre özelleştirme imkanı.
Uygun gördüğünüz gibi keşfedebileceğiniz, yenileyebileceğiniz ve dekore edebileceğiniz bir malikaneye eksiksiz erişim.

Video

Images

Download links

How to install Family Hotel: Romantic Story 6.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Family Hotel: Romantic Story 6.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *