Fallout Shelter v Sonsuz Kapak Hileli Mod APK Indir

1.15.3

Fallout Shelter Online, oynanışı ve oyuncu deneyimini çeşitlendirmek için diğer birçok etkinliğin karmaşık bir kombinasyonunu içeren mükemmel bir zaman yönetimi simülasyon oyunudur. Oyun sırasında barınak inşa etmek, yerde keşif yapmak ve üretkenliği artıran diğer etkinlikleri araştırmak gibi birçok şeye öncelik verebilirler. Ayrıca şiddetli savaşlar için diğer hayatta kalanlarla veya mahzenlerle etkileşime girebilir ve hatta herhangi bir savaşa hazırlanmak için çeşitli teçhizatlar inşa edebilirler.
Download APK
4.5/5 Votes: 545
Updated
1/7/2023
Size
1.5G
Version
1.15.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İLGİNÇ ÇOK OYUNCULU HİKAYE

Modern savaş silahlarının gelişmesiyle birlikte, nükleer bombalar ve atom bombaları, insan dünyasının yaşamı ve varlığı için her zaman büyük bir tehdit olmuştur. Savaşlar, uluslar arasında çelişkili nedenlerle her an olabilir. Ve sonra, insanlar için tehlikeli silahlar harekete geçirilebilir ve dünyadaki herkesi tehdit edebilir.

Bu sorunlarla baş edebilmek için yer altında yaşamak alışılmadık ama doğru bir fikir. Tehlikeli askeri silahlar bir kez patlatıldığında, insanlar yalnızca yaşamı korumak ve her bireyin yaşamını korumak için yerin altına saklanabilir. Eğer öyleyse, neden yetenekli bir mimar olmayı ve herkesin güvenli bir yaşam süreceği yeni bir yeraltı dünyası inşa etmeyi denemiyorsunuz?

ÖZEL ÇEKICI OYUN

Ve verilen hikayeye yanıt verebilmek için, Fallout Shelter’ın oyuncuya liderlik edebilmek için çekici bir oynanışa sahip olması gerekecek. Bu nedenle üretici, oyuncuların yeteneklerini göstermeleri için farklı zorluklar ve benzersiz durumlarla ilgi çekici bir oyun kurguladı. Herkese harika bir hayat verebilmek için artık size verilen tüm zorlukların üstesinden gelmeniz ve onları en iyi şekilde tamamlamanız gerekecek.

Yeraltında tamamen kapalı bir insan dünyası inşa etmeniz gerekecek. O zaman burada yaşayan insanlar, yerde olduğu gibi normal bir şekilde yaşayabilmek için tüm olanaklara sahip olacaklar. İnsanların yaşaması için mekanlar, restoranlar, alışveriş alanları, eğlence alanları gibi diğer yaşam alanlarına ve çok daha fazlasına inşa etmeniz gerekiyor. İnsanlara en uygun yaşamı getirmek için hepsi en makul şekilde bir araya getirilmelidir.

YÜKSEK YARATICI BENZERSİZ GRAFİKLER

Bu oyun türü ile oyuncuları memnun edebilmek için grafik unsuru oldukça önemli bir faktör olacaktır. Oyun, oyuncuya zorlukları, mesajları ve hatta en eksiksiz duyguları kolayca iletebilecek mükemmel bir grafik kalitesine sahiptir. Bunu anlayan oyun üreticileri, oyunculara hizmet edebilmek için en kaliteli grafiklere sahip oldular.

Ayrıca oyunun grafik tasarım detayları da benzer oyunlara göre en iyi seviyede tamamlanmış durumda. Oyunun grafik tasarım departmanı, yeraltı odalarının el yazmasını gerçekçi bir şekilde çizebilmekle yaratıcılığını çok iyi göstermiştir. Bununla birlikte oyundaki karakter ve diğer olanaklar da oldukça oyuncu dostu bir şekilde yapılmıştır.

Yeraltında yeni bir hayata başlamak oldukça özel bir fikir ama uygulaması kolay olmayacak. Ancak Fallout Shelter’a gelen oyuncular, insanların kullanabileceği tüm gerekli hizmetlerle kendi yeraltı imparatorluklarını kurabilecekler. Ayrıca oyuncular, üreticinin doğrudan bu oyunda olay örgüsü ve grafikler aracılığıyla iletmek istediği için kendilerini özel hissedecekler.

ANA ÖZELLİKLER

  • Daha iyi bir yarın ortaya çıkarın… 2.000 fitlik ana kayayı bir Vault Life’a dönüştürmek için çeşitli modern odalardan birini seçin.
  • Sakinlerinizi tanıyın ve onları mutlu edin. Hayallerindeki kariyerleri bulun ve büyümelerini izleyin. Becerilerini artırmak için onlara teçhizat, silah ve eğitim verin.
  • Yararlı ürünlere DIY çöpü! Herhangi bir Berber dükkanı sakininin görünümünü özelleştirin.
  • İyi yönetilen bir Vault, Dwellers’ın yeteneklerinin bir kombinasyonunu gerektirir. Bir Radyo Odası yeni
  • Sakinleri çekecek. Ya da çöpçatanlık oyna ve kıvılcımların uçmasını izle!
  • Vault-Tec araçları sağladı; onları kullanmalısın Yani ne diyorsun? Kasanızı bugün ÜCRETSİZ geliştirmeye başlayın.
  • Nükleer sonrası toplumun tehlikeleri, zaman zaman mutlu Vault yaşamını rahatsız edebilir. Sakinlerinizi hem içeriden hem de dışarıdan gelen saldırıları savuşturmak için hazırlayın.
  • Sakinlerin macera, faydalı hayatta kalma hazinesi veya korkunç ölüm aramak için yeryüzüne gelmelerini
  • önerin. Yeni donanımları keşfedin, deneyim kazanın ve Kapakları toplayın. Ama onları öldürme!

What's new

Daha parlak bir gelecek yaratın...yeraltı! 2.000 fitlik ana kayanın altındaki bir kazıyı Vault Life'ın resmine dönüştürmek için çeşitli modern zaman odaları arasından seçim yapın.

Video

Images

Download links

How to install Fallout Shelter v1.15.3 Sonsuz Kapak Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Fallout Shelter v1.15.3 Sonsuz Kapak Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *