Fallout Shelter Sonsuz Kapak Hileli Mod Apk indir

1.15.4

Download
5.0/5 Votes: 567
Updated
1 Day Ago
Size
301.7 MB
Version
1.15.4
Downloads
567
Report this app

Description

Fallout Shelter, size harika bir yeraltı deneyimi yaşatan bir oyun olacak. Dünyadaki herkesin yeraltında bir hayatı olacağını hiç düşündünüz mü? Bu harika bir fikir ve bunu gerçekleştirmesi kolay değil. Ancak bu oyunla her şey olabilir; dünyadaki herkes için kendi mükemmel kapalı yaşamınızı inşa edebileceksiniz.

İLGİNÇ ÇOK ​​OYUNCULU HİKAYE

Modern savaş silahlarının gelişmesiyle birlikte, nükleer bombalar ve atom bombaları, insan dünyasının yaşamı ve varlığı için her zaman büyük bir tehdit olmuştur. Savaşlar, uluslar arasında çelişkili nedenlerle her an olabilir. Ve sonra, insanlar için tehlikeli silahlar harekete geçirilebilir ve dünyadaki herkesi tehdit edebilir. Bu sorunlarla baş edebilmek için yer altında yaşamak alışılmadık ama doğru bir fikir. Tehlikeli askeri silahlar bir kez patlatıldığında, insanlar yalnızca yaşamı korumak ve her bireyin yaşamını korumak için yerin altına saklanabilir. Eğer öyleyse, neden yetenekli bir mimar olmayı ve herkesin güvenli bir yaşam süreceği yeni bir yeraltı dünyası inşa etmeyi denemiyorsunuz?

ÖZEL ÇEKICI OYUN

And to be able to respond to the given storyline, Fallout Shelter will have to have attractive gameplay to be able to lead the player. Therefore, the manufacturer has built engaging gameplay with different challenges and unique situations for players to show their talents. To be able to give a great life to everyone, now you will have to overcome all the challenges assigned and complete them to the best. You will have to build a completely closed world of people underground. At that time, the people living here will have all the amenities to be able to live normally like on the ground. You have to build places for people to live, to other living facilities such as restaurants, shopping areas, entertainment areas, and much more. All must be assembled together in the most reasonable way to bring optimal life to the people.

HIGH CREATIVE UNIQUE GRAPHICS

Bu oyun türü ile oyuncuları memnun edebilmek için grafik unsuru oldukça önemli bir faktör olacaktır. Oyun, oyuncuya zorlukları, mesajları ve hatta en eksiksiz duyguları kolayca iletebilecek mükemmel bir grafik kalitesine sahiptir. Bunu anlayan oyun üreticileri, oyunculara hizmet edebilmek için en kaliteli grafiklere sahip oldular.

Ayrıca oyunun grafik tasarım detayları da benzer oyunlara göre en iyi seviyede tamamlanmış durumda. Oyunun grafik tasarım departmanı, yeraltı odalarının el yazmasını gerçekçi bir şekilde çizebilmekle yaratıcılığını çok iyi göstermiştir. Bununla birlikte oyundaki karakter ve diğer olanaklar da oldukça oyuncu dostu bir şekilde yapılmıştır. Yeraltında yeni bir hayata başlamak oldukça özel bir fikir ama uygulaması kolay olmayacak. Ancak Fallout Shelter’a gelen oyuncular, insanların kullanabileceği tüm gerekli hizmetlerle kendi yeraltı imparatorluklarını kurabilecekler. Ayrıca oyuncular, üreticinin doğrudan bu oyunda olay örgüsü ve grafikler aracılığıyla iletmek istediği için kendilerini özel hissedecekler.

ANA ÖZELLİKLER

Daha iyi bir yarın ortaya çıkarın… 2.000 fitlik ana kayayı bir Vault Life’a dönüştürmek için çeşitli modern odalardan birini seçin.
Sakinlerinizi tanıyın ve onları mutlu edin. Hayallerindeki kariyerleri bulun ve büyümelerini izleyin. Becerilerini artırmak için onlara teçhizat, silah ve eğitim verin. Yararlı ürünlere DIY çöpü! Herhangi bir Berber dükkanı sakininin görünümünü özelleştirin. İyi yönetilen bir Vault, Dwellers’ın yeteneklerinin bir kombinasyonunu gerektirir. Bir Radyo Odası yeni Sakinleri çekecek. Ya da çöpçatanlık oyna ve kıvılcımların uçmasını izle! Vault-Tec araçları sağladı; onları kullanmalısın Yani ne diyorsun? Kasanızı bugün ÜCRETSİZ geliştirmeye başlayın. Nükleer sonrası toplumun tehlikeleri, zaman zaman mutlu Vault yaşamını rahatsız edebilir. Sakinlerinizi hem içeriden hem de dışarıdan gelen saldırıları savuşturmak için hazırlayın. Sakinlerin macera, faydalı hayatta kalma hazinesi veya korkunç ölüm aramak için yeryüzüne gelmelerini önerin. Yeni donanımları keşfedin, deneyim kazanın ve Kapakları toplayın. Ama onları öldürme!

 

Video

Images

Download links

How to install Fallout Shelter 1.15.4 Sonsuz Kapak Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Fallout Shelter 1.15.4 Sonsuz Kapak Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *