Eyes: Scary Thriller APK Indir v

6.1.163

Seviyeyi korku içinde bitirmek istemiyorsanız, onları atlatmak zorunda kalacaksınız. Eyes: Scary Thriller indir. Onlardan kaçınmak için iki şey, haritalar ve .
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
12/29/2022
Size
104M
Version
6.1.163
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Eyes: Scary Thriller MOD APK gerçekten ilginç. After Eyes: Scary Thriller geliştirildi, kullanıcı sayısı büyük ölçüde arttı ve giderek daha fazla kullanıcı Eyes: Scary Thriller’ı seviyor. Şu anda Eyes: Scary Thriller 2022, 6.1.126 sürümünde yayınlandı. Eyes: Scary Thriller’ın premium özellikleri kullanmak için ödeme gerektirir, bu nedenle Eyes: Scary Thriller Mod APK’sının indirilmesi çok önemlidir.

Eyes: Scary Thriller Oyun Tanıtımı

 

Geceleri malikaneye zorla giriyorsunuz. Çok büyük ve bir labirent gibi inşa edilmiş. Kaçmaya çalışıyorsunuz ama canavar peşinizde! Kovalamaca başlıyor. KOŞUN !! Bu ücretsiz ama ürkütücü hayatta kalma korku oyununda hayaletlerden kaçın ve kötü atlamalara katlanın oyun. Bu ücretsiz atmosferik korku oyununda yürek hoplatan terörü, kovalamacayı ve korkunç yaratıkları keşfedin. Ama ne olursa olsun, asla karanlıkta yalnız oynama. Zenginlik aramak için çürüyen odaları keşfederken, ürkütücü bir feryat ölü havayı ürpertiyor ve içini dehşetle dolduruyor. Ve kovalamaca başlar. Işıklar yanıp söner, raflardaki kitaplar tıngırdar ve korkunç televizyon parazite başlar. Eyes – The Horror Game’i hemen indirmek için yedi neden: → Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda korkunç canavar ve canavar – veya özel görseller ve seslerle kendi iblisinizi yaratın → Kilidini açmak için birden çok seviye: eski bir perili ev, terk edilmiş bir hastane ve ıssız bir okul. Her zaman daha fazlası eklenir!→ Dayanmak için çoklu oyun modları→ Canavarın çarpık görüşünü görmek ve kininden kurtulmaya çalışmak için mistik Eye rünlerini kullanın→ Bir sonraki hamlenizi planlamak için elle çizilmiş bir haritaya bakın→ Küresel çapta diğer maceracılarla rekabet edin skor tabloları veya çevrimdışı oyna → Mükemmel korku ve gerilim oyunu: gergin oyun, korkunç bir canavar, ani atlamalar ve tüyler ürpertici bir atmosfer Malikaneden kaçacak mısın? Eyes – The Horror Game’i bugün ücretsiz indirin!

Eyes: Korkunç Gerilim Zengin Ekran

 

Gözler: Korkunç Gerilim harika. Bir macera oyunu olarak Eyes: Scary Thriller’ın benzersiz grafikleri ve farklı sahneleri, oyuncuların farklı oyun deneyimleri yaşamasına olanak tanıyor. Eyes: Scary Thriller 6.1.126 2022 sürümünde oyuncular mutlu.

 

Eyes: Scary Thriller Eşsiz Oynanış

 

Eyes: Scary Thriller’ın işleyişi özeldir, oyunun kurallarını dikkatlice okumanız gerekir, o zaman bunun olağanüstü bir oyun olduğunu göreceksiniz, bu yüzden Eyes: Scary Thriller 2022’de sıcak olacak. %Game_name% 6.1. 126 Mod APK, gelişmiş işlevleri ücretsiz olarak uygular, oyunun eğlencesini çok mutlu yaşayabilirsiniz.

 

Eyes: Korkunç Gerilim Eşsiz Oynanış

 

Eyes: Scary Thriller’ın geçişi özeldir, oyunun gidişatı boyunca okumanız gerekir, o zaman bunun olağanüstü bir oyun olduğunu görür, bu yüzden Eyes: Scary Thriller 2022’de sıcak olacak. %Oyun_adı% 6.1. 126 Mod APK, gelişmiş öğeleri ücretsiz olarak uygular, oyun eğlencesini çok mutlu yaşarsınız

 

Eyes Scary & Creepy Survival Horror Game – Terk edilmiş bir evde değer toplamamız gereken oldukça eğlenceli bir oyuncak. Ancak dikkatli olun, evin içinde bir hayaletin dolaştığına dair bir söylenti var. Korkunç atmosfer ve korkunç sırların sayısı, sinirlerini gıdıklayan ve zifiri karanlıkta daha büyük bir korkuyla oynayan bir aşığı cezbedecek.

 

Özellikleri:

 

* Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli korkunç canavarlar ve canavarlar – veya özel grafikler ve ses ile kendi iblisinizi yaratın.
* Canavarın çarpık görüşünün ötesini görmek ve kinlerinden kurtulmak için mistik göz rüyalarını kullanın.
* Bir sonraki hamlenizi planlamak için elle çizilmiş bir haritayı görüntüleyin.
* Küresel liderlik tablolarında diğer maceracılarla rekabet edin veya çevrimdışı oynayın.

What's new

Eyes: Scary Thriller, banliyölerin dışında bulunan gizemli bir malikanede bir hırsızlığını anlatıyor. Son derece zengin bir tüccar olan Bay Miles’a aittir. Ancak işyerinde uzun süredir terk edilmiş durumda ve nedenini kimse bilmiyor.

Malikanenin çok parası olduğunu bilen bir grup hırsız, koruyucu duvarları aşarak içeriyi kırmak için bir plan yapıyorlar. Ama garip şeyler oluyor gibi. İçerideki manzara ıssız, soğuk hale geldi. Ve sanki bu korkunç malikanede biri ortaya çıkmış gibi hissediyorlar.

Video

Images

Download links

How to install Eyes: Scary Thriller APK Indir v6.1.163 APK?

1. Tap the downloaded Eyes: Scary Thriller APK Indir v6.1.163 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *