Extreme Car Driving Simulator v b73269 Para Hileli Mod APK Indir

6.61.7

Fizik araçları sayesinde arabaları simüle etmek ve yoğun araba yarışlarına katılmak istiyorsanız, Extreme Car Driving Simulator'a bakın. Bu, dünya çapında yaygın olarak popüler olan çekici bir yarış oyunudur. Oyuncular, modern yarış arabaları ile eğlenceli ve heyecanlı yarışlar yaşama fırsatı bulacaklar. Bu oyuna katılın ve diğer rakiplerle yarışarak yeteneğinizi gösterin.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/4/2023
Size
142M
Version
6.61.7
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNCULAR EN ÇOK SEVDİKLERİ ARABA SEÇME HAKKINA SAHİPTİR

Extreme Car Driving Simulator’a gelecek olursak, oyuncular yarış sırasında kendilerine uygun ve favori bir arabayı seçme hakkına sahip olacaklar. Her aracın farklı bir şekli ve rengi olacak ve tüm işlevleri ve yarış hızları da farklı olacak. Seçim yapmadan önce dikkatlice düşünmeyi unutmayın; Dayanıklılık, havanın sertliğine dayanma yeteneği ve çok daha fazlası ile kendiniz için en iyi arabayı seçmelisiniz.

BU ŞEHİRDE PROFESYONEL OYUNCU OLUN

Extreme Car Driving Simulator’a katılırken, birçok çetin rakiple heyecan verici yarış sahnelerinin keyfine varacaksınız. Çok profesyoneller ve iyi sürüş becerilerine sahipler. Bu yüzden her parkurda çok çalışmalı ve çalışmalısınız. Yetkin ve deneyimli bir yarışçı olun, en iyi oyunu geliştirmek ve diğer rakiplerin saygı duymasını sağlamak için sahip olduğunuz deneyim ve becerileri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

YARIŞTA YASA DIŞI AKROBATİK HAREKETLER YAPABİLİRSİNİZ

Bu heyecan verici ve heyecan verici yarışta, oyuncuların trafik veya diğer rakipler nedeniyle kırılması veya kaçması gerekmez, ancak zarif akrobasi hareketleri yaparak onları zahmetsizce geçebilirsiniz. Kolay ve yarışa devam edin. Ayrıca polis kovalamadan son sürat koşabilirsiniz. Ek olarak, hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmak için rakiplerinizi geride bırakarak ustaca ve zekice oynama yöntemleri uygulayabilirsiniz.

YARIŞ ARAYÜZÜ GERÇEK VE HAYATTIR

Arayüz son derece gerçekçi, yarış pisti keskin ve net ve çevredeki tüm sahneler en gerçekçi şekilde tasvir ediliyor. Burası gerçek hayattaki bir yarış pisti gibi. Oyuncular bu modern modeli çok sevecek ve takdir edecek. Sadece bu da değil, tüm sesler canlı bir şekilde sunularak heyecan verici ve eğlenceli bir alan yaratılarak oyuncuların her yarışa daha fazla dalmasına ve odaklanmasına yardımcı oluyor.

MODERN VE YENİ SÜPER ARABA STRATEJİSİNİ BOYUTLA

Bu oyun size tüm şekil ve renklerde modern süper arabalardan oluşan bir filo verecek. Her türlü arabaya hayran kalacak ve gözlerinizi açacaksınız. Bununla da kalmayıp beğendiğiniz araçlarla test sürüşü de yapabilirsiniz. Direksiyon simidi ile kontrolü esnek bir şekilde uygularsınız ve yarışlara katılmak için hızı hızla ayarlarsınız.

ZORLUKLAR VE ENGELLER SİZİ BEKLİYOR

Savaş sırasında karşınıza birçok rakip çıkacağı gibi önünüze çıkan engeller de çıkacak. Vazgeçmeyin, denemeye devam edin ve yolun geri kalanında ilerlemek için akıllı bir çözüm geliştirin. Yeteneğiniz ve anlayışınızla, bu olasılıkları makul ve hızlı bir şekilde ele alın. Bunun gibi pek çok beklenmedik durum için pasif kalmamalı ve şaşırmamalı, önceden güçlü bir zihniyet hazırlamalısınız.

BU OYUN YOLUYLA YARIŞ HAKKINDA DAHA FAZLA DENEYİM EDİNİN VE ÖĞRENİN

Bu oyuna katıldıktan sonra rahatlayacak, hayatın ve işin üzerindeki baskıyı üzerinizden atacaksınız. Sadece bu da değil, yarışa katıldıktan sonra heyecanlı hissedecek ve daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. Ayrıca, birçok araç türü hakkındaki bilginizi genişletecek ve daha modern ve benzersiz araba modellerini tanıyacaksınız. Ek olarak, bilgi birikiminizi öğrenip geliştirecek ve değerli bilgi ve deneyim kazanacaksınız.

DOĞDUĞUNU HİSSEDMEDEN KOLAYCA OYNA

Bu oyun sürekli güncellendiği ve düzenli özelliklerle yükseltildiği için sıkılmadan sonsuza kadar oynamanızı sağlar. Bilmeniz gereken dikkat çekici şey, Extreme Car Driving Simulator’un ücretsiz bir oyun olmasıdır; lisans satın almak için para harcamadan indirip oynama hakkınız var. Herkes için, yarış tutkunu olanlar için ve yeteneklerini en rahat şekilde ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Bu oyunda dünya çapında birçok oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz.

What's new

Extreme Car Driving Simulator, gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014'ün en iyi araba simülatörüdür.
Hiç bir spor araba simülatörünü denemek istediniz mi? Artık bir yarış spor arabasını ücretsiz olarak kullanabilir, sürüklenebilir ve hissedebilirsiniz!
Senin için bütün bir şehirde öfkeli bir yarışçı ol. Trafik nedeniyle veya diğer rakip araçlarla yarışırken fren yapmanıza gerek yok, böylece polis sizi kovalamadan yasa dışı akrobasi eylemleri gerçekleştirebilir ve tam hızda koşabilirsiniz!

Video

Images

Download links

How to install Extreme Car Driving Simulator v6.61.7 b73269 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Extreme Car Driving Simulator v6.61.7 b73269 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *