Exiled Kingdoms RPG Para Hileli Mod Apk indir

1.3.1207

Download
3.0/5 Votes: 674
Updated
2 Day Ago
Size
126.8 MB
Version
1.3.1207
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

Exiled Kingdoms RPG sizi yeni, büyülü ve gizemli şeylerin dünyasına götürecek. Macera ile birlikte rol yapma oyunlarını seviyorsanız, karakterinizi birçok farklı yere gitmek için kontrol etmeyi seviyorsanız, bu oyun tam size göre. Asla inanmayacağınız efsanevi hikayelerle mistik bir dünyaya adım atın ama şimdi gözlerinizin önünde. Yeni dünyalara macera yolculuğuna başlayalım!

GİZEMLİ HİKAYE, HUKUKİ EFSANELER

Muhtemelen ilk girişten hemen sonra bu oyuna bağlanacaksınız ve bunu mümkün kılan hikaye. Yapımcının en iyi senaristleri iyi, efsanevi, gizemli bir olay örgüsü yazmışlar. Büyülü bir felaket Andorian İmparatorluğu’nu ortadan kaldırdığında, bir asır öncesinin dünyasıyla başlayacaksınız. Ve öyle görünüyor ki insanlık neredeyse yok oldu; hayatta kalanlardan bazıları gizemli hikayelerle Varannar Krallığı’na kaçmayı başardı. Ve bugün, tarihin kalıntıları, bir efsane, eski bir peri masalı gibi görünen eski hikayelerle birlikte yavaş yavaş soldu. Oynadığınız karakter aynı; ayrıca bu hikayelere tam olarak inanmıyor ve birinin onları uydurduğunu düşünüyorsun. Ama bir gün New Garand’dan bir mektup geldi ve hatırı sayılır bir servetin varisi olduğunuzu bildirdi. Böylece New Garand’a giden yola çıkıyorsunuz ve efsanelerin, gizemlerin cevaplarını kendiniz buluyorsunuz.

HER FARKLI DENEYİMLE EŞSİZ OYUN

Biraz önce yukarıda hissettiğiniz benzersiz bir hikaye ile bu oyuna hayran kalacak ve sorularınızın cevaplarını bulabilmeyi dileyeceksiniz. O halde hemen rolünüzü oynamaya başlayalım. Exiled Kingdoms RPG, tek oyunculu bir rol yapma oyunudur ve başlık, canlandırıcı bir açık dünyada özgürce hareket etmenize izin verecektir. Ve buradan, her farklı maceracı gerçekten de kendi yolunu ve diğer cevapları bulacaktır. Oyun zaten oyuncuları açık bir dünyaya hazırladığından, zorluklara yaklaşmak tamamen farklı olacaktır. Yola çıkmadan önce her zaman aklınızda bulundurmanız gerekecek çünkü kimse size nereye gideceğinizi göstermeyecek ve bunu bilen tek kişi kendinizsiniz. Ancak yol boyunca birçok farklı karakterle tanışacak, benzersiz konuşmalar yapacak ve ipuçlarını belirlemek için onlara güveneceksiniz.

DİĞER BAZI OYUN ÖZELLİKLERİ

146 farklı alan ve üstesinden gelmenizi bekleyen 97 zorlu görevle birlikte keşfedileceksiniz. Karakter ayrıca çözümü bulmak için 400’den fazla diyalogdan ve yaklaşık 120 saatlik oyundan geçecek. Bu açık bir dünya olmasına ve yollar farklı bir sonuca götürecek olsa da, bu oyunun içinde birkaç yaklaşık sayı sayılabilir. Bu rakamlar aynı zamanda maceranız için maçın dikkatli bir şekilde hazırlandığını da gösteriyor. Bu oyunun aynı türdeki oyunlara göre farklılıklarından biri de grafikleri olacaktır. Üretici, yolculuğunuzu en iyi şekilde deneyimleyebilmeniz için sizin için en kaliteli grafikleri hazırladı. Bununla birlikte, birçok farklı duygu için birçok farklı karakter, araç ve arazi eklendiğinde, tasarımcının çeşitli tasarım yeteneği vardır. Rol yapma da her oyunun sahip olduğu özellikler ile oyun camiası tarafından oldukça beğenilen bir oyun türüdür.

Video

Images

Download links

How to install Exiled Kingdoms RPG 1.3.1207 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Exiled Kingdoms RPG 1.3.1207 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *