Evolution 2 v Yüksek Hileli Mod APK Indir

0.786.89714

Evolution 2: Aksiyon oyunları, Utopia adlı bir gezegende bilimkurgu dünyasında geçen bir atış oyunu türüdür. Bu, yalnızca Evolution 2'de, tamamen yeni oynanış, daha önce hiç olmadığı kadar yeni ve heyecan verici bir karışım ile milyonlarca insan tarafından sevilen bir çevrimiçi oyundur.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/18/2023
Size
679M
Version
0.786.89714
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ÜTOPYA’NIN YEPYENİ BİR PLANINI DENEYİMLEYİN

Evolution 2 Yüksek Hasar Hileli Mod APK Indir Oyuna katılın ve son derece ilgi çekici bir hikaye ile ütopya evreninin hikayesini dinleyin. Burası bir zamanlar galaktik milyarderlerin tatil yeriydi ama şimdi tehlikeli güçler tarafından işgal edilmiş bir cehenneme dönüştü. Robotlar, galaktik savaşçılar ve canavarlar arasında benzeri görülmemiş bir yakın dövüş. Müthiş bir patlama yaratmak için umut verici.

Evolution 2
Milyonlarca insan, tamamen yeni değiştirilmiş oynanışa sahip oyunu seviyor. Eşsiz, yeni atmosfer, strateji RPG, atış, dövüş ve aksiyonu harmanlıyor. Savaş sahnesi uzak, gerçek dışı bir gezegende yaratılmıştır. Oyuncular için bir merak duygusu yaratın, burada her şeyi öğrenmek ve keşfetmek istiyorum. Bize katılın ve daha fazla yeni yer keşfedin.

BUGÜNE KADAR SİLAHLARI Evolution 2 Yüksek Hasar Hileli Mod APK Indir VE BECERİLERİ KULLANIN

Oyunun yarattığı zor görevleri tamamlamak için silahları bulun ve yükseltin. Burada gerçekten şiddetli bir savaş yaşanıyor. Her savaştan sonra, düşmanlarınız gelişme eğiliminde olacak ve kat kat daha güçlü hale gelecek. Oyuncular, onları yok etmek için üstün güce sahip silahları kullanmalıdır. Oyun, oyuncular üzerinde bir izlenim bırakan taktiksel oynanışı birleştiriyor. Oyuncular vizyoner, esnek ve akıllı stratejiler oluşturmak için tüm zekalarını kullanmalıdır. Kazanmayı kolaylaştırmak için oyundaki karakterleri yükseltin.

GERÇEK BİR KAZANAN GİBİ SAVAŞ

Senin görevin, ana karakterin bu oyunu kazanmasına yardım etmektir. Düşmanları yok etme sürecinde öğrendiğiniz becerileri kullanarak oyundaki ana karakteri kontrol edin, kontrol edin ve ona savaşmasını emredin. Herkese harika bir his veren göz alıcı bir eşleşme yaratın. Düşmanlarınıza saldırmak için enerji kullanabilirsiniz. Oyun size çeşitli modern, gelişmiş silahlar sunar ve onları daha güçlü hale getirmek için yükseltir.

Diğer birçok insanla savaşa katılın, konum ne kadar yüksek olursa, ödüller o kadar çekici olur. Oyundaki işbirlikçi mod, dövüş yeteneğinizi geliştirmenize, kendinize güvenilir bir müttefik bulmanıza ve sonuna kadar birlikte savaşmanıza yardımcı olmak içindir. Cesurca savaşmak için onlara eşlik edin. Üssünüz savaşın bir sonraki yeri olabileceğinden, sonraki savaşlarınıza yardımcı olması için üssünüzü ve fütüristik araştırma teknolojilerinizi genişletin. Ayrıca oyuncular arasındaki güçlü etkileşim muazzam bir patlamayı da beraberinde getirdi. Burada sürekli yıkıcı bir savaş yaşanıyor.

Oyun gerçekçi 3D grafiklerle tasarlanmış ve bunun yanı sıra oyunun sesi de mükemmel bir savaş yaratılmasına katkıda bulunuyor. Savaşmak için kendinizi güçlü silahlar ve zırhlarla donatın; hızlıca Utopia gezegenine gidin ve onu hemen deneyimleyin.

ANA ÖZELLİKLER

  • TPP aksiyon oyunları, etkileşimli mekanlar ve gerçekçi 3D animasyon sayesinde maksimum sürükleyicilik sağlar.
  • Ek konumların kilidini açın ve fütüristik teknoloji hakkında bilgi edinin! Evrimin sınırları yoktur!
  • Kendi istatistikleri ve yükseltme sistemi ile bir atış oyununda şimdiye kadar görülen en inanılmaz özel silahlardan bazıları! Sadece av tüfeği veya makineli tüfek gibi eski silahlar değil! Enerji, asit ve biyonik toplarının tadını çıkarın! Keskin nişancı oyunları oynayın ve rakiplerinizi uzaktan yok edin!
  • Tam teşekküllü çevrimiçi oyunlarda savaşın. Sıralamalarda en üst sıraları kazanın ve çok oyunculu atış zaferleriniz için özel ödüller kazanın!
  • Tamamlanması gereken birkaç hedef ve muhteşem patronlar var. Dövüşten savaşa, rakipleriniz daha da güçleniyor.
  • Karakterinizi ve yoldaşını yükseltin, en etkili silahı seçin ve rakiplerinizin kusurlarından yararlanın.
  • FPS ve TPS arasındaki fark nedir? Daha iyi! Strateji, RPG ve üçüncü şahıs nişancı karışımı – yaratıcı bir dövüş sistemi ile çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunlarında bir devrim.
  • Uzayda çok uzak bir gezegende geçen kıyamet sonrası biopunk koşusu ve atış oyunları oynayın.

What's new

Evrimin devam etme zamanı! Popüler ikonik bilimkurgu çevrimiçi oyunlarından birinin uzun zamandır beklenen devamı çıktı! Utopia evreni hakkında bir hikayeyi başka bir açıdan anlatıyor.
İkinci bölüm, milyonlarca oyuncunun aşık olmaya başladığı Evolution'ın eşsiz atmosferini yeniden üretiyor. Evolution 2'nin oynanışı büyük ölçüde değişti ve aksiyon dolu öldürme oyunlarına dönüştü - üçüncü şahıs nişancı, aksiyon oyunları, strateji ve RPG'nin yoğun bir karışımı!

Video

Images

Download links

How to install Evolution 2 v0.786.89714 Yüksek Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Evolution 2 v0.786.89714 Yüksek Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *