Evolution 2 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir

0.798.89767

Download
679/5 Votes: 4
Updated
2 Day Ago
Size
637.4 MB
Version
0.798.89767
Requirements
Android
Downloads
345
Report this app

Description

Evolution 2: Aksiyon oyunları, Utopia adlı bir gezegende bilimkurgu dünyasında geçen bir atış oyunu türüdür. Bu, yalnızca Evolution 2’de, tamamen yeni oynanış, daha önce hiç olmadığı kadar yeni ve heyecan verici bir karışım ile milyonlarca insan tarafından sevilen bir çevrimiçi oyundur.

ÜTOPYA’NIN YEPYENİ BİR PLANINI DENEYİMLEYİN

Oyuna katılın ve son derece ilgi çekici bir hikaye ile ütopya evreninin hikayesini dinleyin. Burası bir zamanlar galaktik milyarderlerin tatil yeriydi ama şimdi tehlikeli güçler tarafından işgal edilmiş bir cehenneme dönüştü. Robotlar, galaktik savaşçılar ve canavarlar arasında benzeri görülmemiş bir yakın dövüş. Müthiş bir patlama yaratmak için umut verici. Milyonlarca insan, tamamen yeni değiştirilmiş oynanışa sahip oyunu seviyor. Eşsiz, yeni atmosfer, strateji RPG, atış, dövüş ve aksiyonu harmanlıyor. Savaş sahnesi uzak, gerçek dışı bir gezegende yaratılmıştır. Oyuncular için bir merak duygusu yaratın, burada her şeyi öğrenmek ve keşfetmek istiyorum. Bize katılın ve daha fazla yeni yer keşfedin.

BUGÜNE KADAR SİLAHLARI VE BECERİLERİ KULLANIN

Oyunun yarattığı zor görevleri tamamlamak için silahları bulun ve yükseltin. Burada gerçekten şiddetli bir savaş yaşanıyor. Her savaştan sonra, düşmanlarınız gelişme eğiliminde olacak ve kat kat daha güçlü hale gelecek. Oyuncular, onları yok etmek için üstün güce sahip silahları kullanmalıdır. Oyun, oyuncular üzerinde bir izlenim bırakan taktiksel oynanışı birleştiriyor. Oyuncular vizyoner, esnek ve akıllı stratejiler oluşturmak için tüm zekalarını kullanmalıdır. Kazanmayı kolaylaştırmak için oyundaki karakterleri yükseltin.

GERÇEK BİR KAZANAN GİBİ SAVAŞ

Senin görevin, ana karakterin bu oyunu kazanmasına yardım etmektir. Düşmanları yok etme sürecinde öğrendiğiniz becerileri kullanarak oyundaki ana karakteri kontrol edin, kontrol edin ve ona savaşmasını emredin. Herkese harika bir his veren göz alıcı bir eşleşme yaratın. Düşmanlarınıza saldırmak için enerji kullanabilirsiniz. Oyun size çeşitli modern, gelişmiş silahlar sunar ve onları daha güçlü hale getirmek için yükseltir. Diğer birçok insanla savaşa katılın, konum ne kadar yüksek olursa, ödüller o kadar çekici olur. Oyundaki işbirlikçi mod, dövüş yeteneğinizi geliştirmenize, kendinize güvenilir bir müttefik bulmanıza ve sonuna kadar birlikte savaşmanıza yardımcı olmak içindir. Cesurca savaşmak için onlara eşlik edin. Üssünüz savaşın bir sonraki yeri olabileceğinden, sonraki savaşlarınıza yardımcı olması için üssünüzü ve fütüristik araştırma teknolojilerinizi genişletin. Ayrıca oyuncular arasındaki güçlü etkileşim muazzam bir patlamayı da beraberinde getirdi. Burada sürekli yıkıcı bir savaş yaşanıyor.

ANA ÖZELLİKLER

TPP aksiyon oyunları, etkileşimli mekanlar ve gerçekçi 3D animasyon sayesinde maksimum sürükleyicilik sağlar. Ek konumların kilidini açın ve fütüristik teknoloji hakkında bilgi edinin! Evrimin sınırları yoktur!
Kendi istatistikleri ve yükseltme sistemi ile bir atış oyununda şimdiye kadar görülen en inanılmaz özel silahlardan bazıları! Sadece av tüfeği veya makineli tüfek gibi eski silahlar değil! Enerji, asit ve biyonik toplarının tadını çıkarın! Keskin nişancı oyunları oynayın ve rakiplerinizi uzaktan yok edin!
Tam teşekküllü çevrimiçi oyunlarda savaşın. Sıralamalarda en üst sıraları kazanın ve çok oyunculu atış zaferleriniz için özel ödüller kazanın!
Tamamlanması gereken birkaç hedef ve muhteşem patronlar var. Dövüşten savaşa, rakipleriniz daha da güçleniyor. Karakterinizi ve yoldaşını yükseltin, en etkili silahı seçin ve rakiplerinizin kusurlarından yararlanın. FPS ve TPS arasındaki fark nedir? Daha iyi! Strateji, RPG ve üçüncü şahıs nişancı karışımı – yaratıcı bir dövüş sistemi ile çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunlarında bir devrim. Uzayda çok uzak bir gezegende geçen kıyamet sonrası biopunk koşusu ve atış oyunları oynayın.

Images

Download links

How to install Evolution 2 0.798.89767 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Evolution 2 0.798.89767 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *