Eternium Yakut Hileli Mod Apk indir

1.5.95

Download
4.8/5 Votes: 567,885
Updated
1 Day Ago
Size
134MB
Version
1.5.95
Requirements
Android
Downloads
5678
Report this app

Description

Eternium, inanılmaz derecede bağımlılık yaratan oynanışla kaçırılmaması gereken bir aksiyon RPG olacak. Kontrol edeceğiniz karakteri seçmenize ve sonu gelmeyen ölümcül bir maceraya atılmanıza izin veriliyor. Vahşi düşman ordularıyla savaşmak için bir büyücünün veya savaşçının klasik hareketlerini kullanın. Ancak savaşlarda belirli bir zafer yüzdesini garanti edebilmek için silahı tam olarak donatmayı unutmayın. Pek çok yoğun savaştan sonra, bir dizi değerli hazine dahil olmak üzere birçok başka benzersiz beceri ve silahın kilidini açabilirsiniz.

KATILDIĞINIZ KARAKTERİ SEÇİN

İlk heyecanlı savaşa rahatça girebilmek için kontrol edeceğiniz kahraman karakteri seçin. Hayalet bir görüntü, kudretli bir savaşçı veya bir ödül avcısı olabilir. Hepsi yanlarında sınırsız güç ve dövüş becerileri taşır. Hepsi çeşitli benzersiz becerilere sahip olduğundan, karakterlerinizi kılıç, çekiç veya balta gibi basit silahlarla donatmak vazgeçilmezdir. Seviyeyi tamamladıktan sonra sürekli olarak gücünüzü geliştirin ve bu aynı zamanda birçok yeni becerinin kilidini açtığınız zamandır.

YÜZLERCE AĞIR DÜŞMANLA SAVAŞ

Eternium’daki maceranız, uçsuz bucaksız uzayları aşmanız gerektiğinden daha da zenginleşecek. Çetin savaşların olduğu bölgelerdir. Ormandaki bir canavar mı? Savaşmanız gereken şey çok daha korkunç. İğrenç zombiler, uzaylılar ve pek çok sıra dışı kötü güç dalgaları var. Bu oyunda hepsi sizin düşmanınız olacak ve düşman sayısı her seviyeden sonra kademeli olarak artacaktır.

YOLCULUĞU BİTİRMEK İÇİN KAÇ TEHLİKELİ ALANDAN GEÇİLMESİ GEREKİYOR

O kadar çok zorluktan geçmeniz gereken ve sadece vazgeçmek isteyeceğiniz Eternium’da son diye bir şey yok. Zorluk her seviyede kademeli olarak artacaktır, bu da tehlikenin sizi her zaman koruyacağı anlamına gelir. Göreviniz her yere, ormana, karlı dağlara veya perili şatolara dağıtılacak ve hepsi beklenmedik tehlikeler getiriyor. Dev bir kaleyi kuşatmanız gerektiğinde kuvvetlerinizi dağıtırken her savaşta bir strateji oluşturun.

KURTARMA EKİP ARKADAŞLARI VE YARARLI SAVAŞÇILAR

Oyuncuların tek başına savaşmak için gönüllü olabileceği savaşlar vardır, ancak patronlara karşı tek başınıza savaşamayacağınız birçok savaş da vardır. Bu yüzden bazı savaşlarda size eşlik edecek daha fazla savaşçıya ihtiyacınız var. Ancak tehlikede oldukları ve yardımınıza ihtiyaç duydukları zamanlar vardır. İnsanların yardım isteklerini görmezden gelmeyin, ancak mümkün olduğunda harekete geçin çünkü onların gücünü de kullanabilir veya düşmana karşı daha büyük bir güç oluşturmak için birleşebilirsiniz.

YETENEKLERİ YÜKSELTİN VE BÜYÜK GÜCÜ ORTAYA ÇIKARIN

Savaşlara her girdiğinizde, daha fazla puan alırsınız. Kimse ayak basamazken zirveye çıkabilirsiniz. Eternium’un birçok dövüşü, size kendinizi keşfetmeniz için birçok fırsat verecektir. Bir sürü değerli öğeye sahip olduğunuzda, birçok mükemmel savaş seviyesine ilerlemek için bunları kullanın.

ÖZELLİKLER

Katılacağınız karakteri seçin, lanetli bir büyücü, kudretli bir savaşçı veya ödül avcısı olarak oynayın. Zombi dalgaları, uzaylılar ve hatta birçok perili güç düşmanlarınız olacak. Karlı dağlar, zindanlar veya dev kaleler gibi birçok boyutta savaşları deneyimleyin. Kendinizi geliştirmek ve belirtilen koruyucu ekipmanı kullanmak için birçok hazine toplayın. Başları belaya girdiğinde takım arkadaşlarını kurtar ve patronları yenmek için güçlerini birleştirebilirsin.

 

Video

Images

Download links

How to install Eternium 1.5.95 Yakut Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Eternium 1.5.95 Yakut Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *