Empire of Passion: Interactive Stories v Para Hileli Mod APK Indir

1.0.585

Empire of Passion sizi heyecan verici hikayelere götürecek ve burada o hikayeyi kontrol etme hakkınız var. Bu yeni bir rol yapma oyunudur; oyuncular bu hikayede kız rolünü oynayabilecekler. Daha da ilginci, oyuncular düşündüklerine göre büyüleyici hikayeyi geliştirmeye devam edecekler. Bu oyun için artı nokta, oyuncunun hikayenin gelişimini seçmek zorunda kalacak olması ve oradan beklemediği detayların gerçekleşmesidir.
Download APK
4.4/5 Votes: 543
Updated
1/6/2023
Size
97M
Version
1.0.585
Requirements
Android 5.0
Downloads
10K+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EĞLENCELİ HİKAYELER OLUŞTURUN

Empire of Passion’da bu sefer, oyuncunun o hikayedeki kız rolünü oynamak gibi özel bir görevi var. Oyuncular bu hikayeyi bekledikleri yönde kendi başlarına geliştirecekler. Ancak bazen beklenmedik durumlar olabilir ve bunları mükemmel bir şekilde çözmemiz gerekir. Bu hikaye çok makul bir arka plan oluşturmak için ünlü romanlara dayanacak.

Bu oyunda çok makul bir sahne kurmanız gerektiğini belirtmeniz gerekiyor. Hikayenizi daha ilginç hale getirmek için sevgi, statü ve diğer sosyal bağlantılar gerekir. Soğuk kalpli ateşli bir kız veya sıcak kalpli soğuk bir kraliçe olabilen karakterin kişiliğini kendiniz seçebileceksiniz. Tüm kararları siz vereceksiniz ve bu hikayenin sahibi sizsiniz.

ZORLUKLAR REZERVASYON YAPILACAK

Bu heyecan verici Empire of Passion’da çok sayıda önceden oluşturulmuş arka plan var ve seçim yapmak size kalmış. Göreviniz, bu hikayeye devam etmek için çok makul bir bağlam seçmek olacaktır. Ana özellik, oyuncunun o hikayenin sırasına karar veremeyeceği veya değiştiremeyeceği ve oyuncuların yalnızca kendileriyle ilgili her şeye karar vermesine veya başka bir deyişle kendi rollerini çözmesine izin verilecek.

Zorluklar verilecek, belki de çok zıt bir aşk üçgeninin içine giriyorsunuz ve o adamla işinizi bitirerek o engelleri aşmaya çalışmalısınız. Ya da işsiz kaldıktan sonra benzer bir ekonomik durumda olabilirsiniz. Bu zorluklar hayatınızda her zaman var olacak ve onlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Amaç, onu tamamen çözmek ve makul bir yön bulmaktır.

BİR AŞK HİKAYESİ İNŞA ETMEK

Bir meydan okuma her zaman bir meydan okumadır, ancak aynı zamanda kendinize güzel bir hayat inşa etmeniz gerekir. Tüm ev işlerinde sana yardım edebilecek bir adam bulmalısın. Daha da ilginci, sağlam bir ilişki kurmanız ve evlenmeniz gerekiyor. Empire of Passion size her zaman mutlu durumlar yaşatacak, avantaj sağlayacak ve bunu hikayeniz için dikkate değer bir nokta haline getirecek. Oyun, bu zorluğu sorunsuz bir şekilde çözmeniz için size doğru yönü verecektir.

Bu sayede Empire of Passion, oyuncuların kalbini kazanmışa benziyor. Büyüleyici ayrıntılar, büyüleyici yan hikayeler oyunculara deneyim kazandıracak. Daha spesifik olarak, zorluk her zaman oyuncular için zor durumlar yaratmaya verilecektir. Oyundaki amacınız bu zorlukları ustaca çözmek ve mutlu bir hayat yaşamaktır.

  • Seçtiğiniz hikayeye kendinizi kaptırın.
  • Her şeyi tek başına hallederken mükemmel bir kahraman ol.
  • Adamınızla mutlu bir yuva kurun.
  • Meydan okuma ayarlandı ve onu tamamen çözmek için ona sahipsin.
  • Birçok heyecan verici hikaye oluşturun ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

What's new

Bu, tüm gizli arzularınızın gerçekleşeceği tam bir sanal evrendir. Hayatınızı dolu dolu yaşayın, kendinize her şeye izin verin: aşık olun, seyahat edin, dikkatli veya risk alarak hareket edin, sakin olun veya duygularınızı engellemeyin!
Burada korkularınızla yüzleşebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilir, adaletsizliği ortadan kaldırabilir ya da şeytanın kendisini baştan çıkarabilirsiniz. Yaptığınız her seçimin romanın gidişatını ya birazcık ya da tamamen değiştirebileceğini unutmayın. İndirin ve bizimle birlikte heyecan verici maceralara dalın!

Video

Images

Download links

How to install Empire of Passion: Interactive Stories v1.0.585 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Empire of Passion: Interactive Stories v1.0.585 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *