Earn to Die Para Hileli Mod Apk indir

1.0.34

Download
4.0/5 Votes: 455
Updated
4 Day Ago
Size
60.8 MB
Version
1.0.34
Requirements
Android
Downloads
897
Report this app

Description

Günümüzde yarış oyunlarının sadece büyük bir pistte yapılmaması özel bir durum. Gelin birlikte araba yarışları yapalım ve bitiş çizgisine önce kimin varacağını görelim. Kazanmak için Ölmek o kadar basit değil. Bu oyunda, bir zombi kıyametinde yolunuzu sürmelisiniz. Hayatın için sürmeye hazır mısın? Popüler çevrimiçi oyun serisinin 200 milyondan fazla oyuncusu var. Mobil cihazınız için yenilendi ve uyarlandı, her zamankinden daha büyük ve daha iyi!

ZOMBİLERİ SİL

Kana susamış zombilerle dolu mezarlıkta yanlışlıkla kaybolursanız, eminim ki herkes işlerin ne kadar ciddi olabileceğini bilir. Ölümü beklemekten vazgeçeceksin ya da hayatı kazanmak için cesurca onları yeneceksin. Bana göre %1 ihtimal bile olsa mutlaka denenmeli. Neyse ki, kahramanımız da öyle. Hayatta kalmanın ve gaddar zombi ordularıyla savaşmanın yollarını bulacaksınız. Bu oyuna katıldığınızda yoğun ve yoğun çatışma başlayacak. Earn to Die’da kana susamış zombilerle çevrili bir çölde mahsur kaldınız. Uzun zamandır yemeksizler ve tam bu anda karşınıza çıkıyorlar. Sadece bir araba aşağı inerken ve az miktarda nakit parayla, yanınızda taşırsınız. Sadece bu yetersiz öğelerle. Açıkçası, senin görevin bu zombilerin arasından geçmek ve hayatta kalmak zorunludur. Canınızı, hatta takım arkadaşlarınızı korumak için önemli bir görev.

EN İYİ EYLEM, SÜRÜŞ VE KATEGORİYİ YÜKSELTME

Earn to Die, bunun basit bir yarış oyunundan daha fazlası olduğunu gösteriyor. Bu oyunda, sadece zombi ordularından kaçmak için yolunuzu kullanmıyorsunuz. Oyun ayrıca yeni araçları yükseltmek, kilidini açmak ve özelleştirmek için para kazanmanıza olanak tanır. Araçlarınız yeterince güçlü değilse endişelenmeyin. Savaşabilmek için onları iyi bir şekilde yükseltmenin yollarını bulun. Aracınızı silah veya roket gibi birkaç silahla donatın.

YEPYENİ HİKAYE MODLARI

Size ilgi çekici bir oyun deneyimi sunmaktan çok daha fazlası. Hikayesi bile harika bir şekilde yükseltildi. Bizim tarafımızdan getirilen taze ve heyecan verici hikayelerin tadını çıkaramazsınız. Bugün, hikaye modu tamamen yeni ve genişletilmiş durumda. Bu oyunda, zombi kıyametinde ülke çapında araba kullanacaksınız. Orada bitmiyor. Birçok gizem ve heyecan sizi bekliyor.

8 YÜKSELTİLMİŞ ARAÇLAR

Oyuna katılmak size her ayrıntısıyla çok eğlenceli ve büyüleyici deneyimler yaşatacak. Herhangi bir savaşı kazanmak ister. Birçok iyi strateji hazırlamanız ve iyi donanımlı olmanız yardımcı olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde önceden güncellenmiş 8 araçtan 1’ini seçebilirsiniz. Yarış arabaları, kamyonlar ve hatta okul otobüsleri dahil olmak üzere kullanmakta özgürsünüz. Her araç tipinin kendine göre avantajları ve dezavantajları olacaktır. Oyuncular, belirli bir arazide savaşırken dikkatli bir şekilde seçim yapmalıdır.

BOLCA YÜKSELTİN!

Yaramaz zombilerle savaşmanız ve savaşmanız için sadece bir araba yeterli değil. Earn to Die’da oyuncuların silah donatmak gibi birçok farklı faktörü desteklemesi gerekiyor. Sadece bir arabanın kilidini açmak yeterli değildir. Her arabayı bir dizi başka yükseltmeyle özelleştirin. Tek başınıza birçok düşmanla karşılaşacağınız için endişelenmenize gerek yok. Yeterince akıllı olduğunuz sürece, kendiniz için doğru arabayı seçin ve gerekli hızı yükseltin.

NUMARA POPÜLER YARIŞ OYUNU

Bir sürü eğlenceyi deneyimlemek için Earn to Die’a katılın. Oyuncular şampiyona modunda en iyi ve en iyi deneyimi yaşayacaklar. Bu mod ile oyuncular zaman kazanmak için yarış yapacaklar. Zombi kıyametinde birlikte hayatta kalın. Ve özellikle Cadılar Bayramı modunda balkabağını parçalayın.

Video

Images

Download links

How to install Earn to Die 1.0.34 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Earn to Die 1.0.34 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *