Dungeon Dogs v Para Hileli Mod APK Indir

2.9.4.3

Dungeon Dogs adlı eşit derecede ilginç bir rol yapma oyunu, size savaşa katılmanız için birçok fırsat sunmayı vaat ediyor. Bu oyundaki benzersiz görevlere resmi olarak katılabilmek için 100'den fazla farklı kahraman köpek toplamanız gerekiyor. Onlara uzun süredir hakim olan güçleri ezmek için savaşlarda onlara katılmak için bir strateji geliştirin. Savaşa katılmak için güçlü silahlar seçmeyi ve kullanmayı unutmayın. Elbette oyuncular, kahramanın gücünden destek silahlarına kadar her şeyi yükseltme hakkına da sahip.
Download APK
4.5/5 Votes: 573
Updated
1/3/2023
Size
108M
Version
2.9.4.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SAVAŞMAK VE BENZERSİZ ÖĞELER TOPLAMAK İÇİN KAHRAMANLARI KONTROL EDİN

Bu, size sayısız heyecan verici ama aynı derecede heyecan verici savaşlar veren boşta aksiyon rol yapma oyunu olarak kabul edilir. Kahraman köpek karakterlerinizin savaşa gitmesi için benzersiz bir strateji bulun. Kazanma şansına sahip olmak için kuvvetlerinizi makul bir şekilde düzenleyin. Ve bu zamanlarda meşgulseniz onlara katılabilir veya kendi başlarına savaşmalarına izin verebilirsiniz. Ancak, zamanınızı veya fırsatlarınızı boşa harcamayın. Savaşları gözlemleyin ve düşmanların bıraktığı benzersiz eşyaları toplayın; karakterlerinizi yükseltmek için bunları kullanın.

BENZERSİZ ÖZELLİKLERE VE GÜÇLERE SAHİP 100’DEN FAZLA KÖPEK KOLEKSİYONU OLUŞTURUN

Oyuncular kahramanları yükseltir ve Dungeon Dogs’taki en iyi zanaat sistemini geliştirir ve geliştirir. Aynen böyle, sahip olduğunuz her şey en güçlü işlevlere sahip benzersiz bir cihazdır. Oyuncuların 100’den fazla kahraman köpekle koleksiyonlar oluşturmasına izin verilir ve hepsinin önceden kimsenin tahmin edemeyeceği benzersiz özellikleri ve güçleri vardır. Ayrıca her zaman farklı dövüş becerilerine sahiptirler, onları eğitirler ve onlara doğru egzersizler  verirler.

KOSTÜMLER VE BECERİLER GİBİ KARAKTER SEÇENEKLERİ SIK SIK DEĞİŞİR

Karakterlerinize doğrudan savaşta katılabilirsiniz. Stratejiler bulmalarına yardım edin ve doğru gelmiyorsa dövüşün kontrolünü ellerine alın. Bununla da kalmayıp, bu oyuna gelirken kahraman köpeklerin sahibi olduğunuz andan itibaren son derece özel güçleri ve görünüşleri vardır. Ancak bunları farklı seçeneklerle de değiştirebilirsiniz. Kahramanlarınızı en ciddi şekilde savaşmaya yönlendirin. Onları zaferin zirvesine taşıyın ve ardından çeşitli avantajların kilidini açabilirsiniz.

Dungeon Dogs’ta yeni dövüş becerilerinin kilidini açmak için zafer şansını ve avantajlarını kullanın. Sadece bu değil, sahip oldukları özellikleri ve kostümleri de değiştirmenize izin verilir. Lütfen kahramanlarınızda bir fark yaratın ve onları farklı versiyonlara dönüştürün. Klandaki en iyi karakterle, onu değiştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanıyan birçok fırsat vardır. Oyuncular, günlük olarak yenilemek için kostümlerden özelliklere kadar 100’den fazla öğe toplayabilir.

SON DERECE CAZİP BİR ARSA İLE BİRLİKTE İLGİNÇ BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Bildiğiniz gibi, bu oyunun konusu son derece çekici. Bununla birlikte benzersiz özellikler ve son derece şiddetli savaşlar var. Lupinia’nın büyüleyici savaşlarında maceraya atılan Lyra veya Poppy gibi asi köpek savaşçılarına katılın. Oradan onlara şiddetli savaşlarda ve resmen kötü kedi kralının diktatörlüğünde katılabilirsiniz. Sizi tehdit ediyor ve eziyor – köpek insanları.

BAŞARIYLA TAMAMLANAN 85’TEN FAZLA GÖREV, HİÇ BİTMEYEN ZORLUKLAR

Dungeon Dogs, 85’ten fazla heyecan verici savaşın yanı sıra size her zaman zor görevler verir. Savaşları zorlu seviyelerde tamamen fethedin. Özel olan, zorlukların sayısının düzenli olarak yükseltilecek olmasıdır. Bu oyundaki görevler sizin için her zaman gizemli ve hiç bitmeyen. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde savaşa katılabilirsiniz. Ayrıca, savaş gücünü karşılamak için ikincil kahramanlar düzenli olarak eklenecektir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm cesaretinizle, meşgulseniz verilen tüm savaşlara katılın, karakterinizi geliştirmek için tüm değerli eşyaları toplama fırsatını kullanın.
  • Her biri kendine özgü özelliklere sahip olan ve aynı zamanda süper güçler taşıyan farklı güçlü destansı karakterlere sahip köpek kahramanlarından oluşan bir koleksiyon oluşturun.
  • İsterseniz karakterleri özelleştirin, kahramanınızın birçok farklı savaş becerisi sınıfının kilidini açma fırsatına sahip olacak şekilde gelişmesine izin verin, ne kadar güçlü olursa, kazanma şansı o kadar artar.
  • Pek çok özelliğin ve kostümün kilidini açın, kahramanınızı klan lideri için farklı şekillere ve daha benzersiz öğelere göre özelleştirin.
  • Sayısız şiddetli savaşla birlikte düzinelerce zorlu seviye getiren zorlukların sayısı burada bitmiyor; oyuncuların talep etmesi halinde düzenli olarak güncellenecektir.

What's new

BOŞTA VE EYLEM OYUN SİSTEMİ
Meşgulseniz kahramanlarınızı savaşa ayarlayın ve dönüşünüzde ödülleri toplayarak Dungeon Dogs'un zanaat sistemi ile kahramanlarınızı yükseltin ve her biri kendi bireysel becerilerine ve özelliklerine sahip yeni, destansı köpekler toplayın.
Alternatif olarak, kahramanlarınıza yardım etmek istediğinizde savaşlara katılın!
TOPLAMA VE ÖZELLEŞTİRME
Lansmandan itibaren toplanacak 100'den fazla farklı köpek kahramanı ile aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Her bir kahramanı orijinal kılmak için yeni becerilerin, özelliklerin ve kıyafetlerin kilidini açmak için kahramanlarınızı savaşmaya ve gelişmeye ayarlayın. Ayrıca lonca lideriniz için 100'den fazla farklı öğe toplayabilir ve beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.
TAZE VE ÖZGÜN BİR ANLATIM
Dungeon Dogs'un bağımsız anlatısı, yeni gelenlerin yanı sıra PocApp'ın Idle RPG oyunlarının gazilerinin ilgisini çekecek ve büyüleyecek pençe dolu, kelime oyunlarıyla dolu bir hikayede Castle Cats Evrenine mükemmel bir şekilde uyuyor.

Video

Images

Download links

How to install Dungeon Dogs v2.9.4.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Dungeon Dogs v2.9.4.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *