Driving Zone 2 Para Hileli Mod Apk indir

0.8.8.0

Driving Zone 2 hileli apk'da para hilesi bulunmaktadır.
Download
3.0/5 Votes: 345
Developer
APK DAYI
Updated
1 day Ago
Size
241.1 MB
Version
0.8.8.0
Requirements
Android
Downloads
786
Report this app

Description

Driving Zone: Germany, Alman yapımı araçlara dayalı bir sokak yarışı simülatörüdür. Bu oyunda, geleneksel Alman şehir araçlarından güçlü çağdaş spor arabalara ve lüks lüks otomobillere kadar Alman otomobil üreticileri tarafından üretilen otomobiller yer alıyor. Oyunda, her aracın motor seslerinin yanı sıra kendi teknik özellikleri vardır. Eksiksiz mevcudiyet ve gerçekçilik hissi, iyi detaylandırılmış bir gövde ve gösterge paneli tarafından yaratılmıştır.

Hikaye/Oyun

Oyun, her biri benzersiz iklim koşullarına sahip dört farklı parkur içeriyor. Yüksek hıza sahip bir otoyolda araba sürme veya özellikle gece vakti güzel olan Alman kasabasında bir geziye çıkma seçeneğiniz var. Gerçek bir ekstrem yarışçı olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, zorlu buzlu bir yola sahip bir kış pistinde yarışmanız gerekir. Dinamik bir değişime neden olacak günün hangi saatte başlayacağını belirleme olanağına sahipsiniz.

Anahtarı kontağa çevirin, gaza basın ve olabildiğince çabuk takip edin. Trafikte diğer arabaları geçerek puan kazanabilirsiniz ve ek oyun modlarının, araçların ve oyunun diğer yönlerinin kilidini açmak için bu puanlara ihtiyacınız olacak.

Özellikler

Kullandığınız yarış simülatörüne bağlı olarak sakin ve güvenli veya yoğun yarış olabilen, kullanmak istediğiniz sürüş stilini seçme esnekliğine sahipsiniz. Çok sayıda seçenek size, sürüş yeteneklerinizi göstermeniz gereken zorlu yarış simülatöründe olduğu gibi, atari ve basitten en gerçekçi olana kadar otomobil fiziğinin gerçekçilik seviyesini kişiselleştirme yeteneği verir.

Everyplay Hizmetini kullanarak oyunlarınızın videolarını kaydedebilir ve ardından bunları çeşitli sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Akıllı telefonunuzdaki kamera ve mikrofonu kullanarak önceden kaydedilmiş video tekrarlarını değiştirebilir ve bunlar hakkında yorum yapabilirsiniz.

Alman yapımı otomobiller uzun süredir kalite, stil ve genel sürüş deneyimleri açısından en yüksek saygıyı elinde tutuyor. Bu nedenle, harika Alman arabalarıyla ilgilenenleriniz için, Driving Zone: Germany’nin bu inanılmaz oyunuyla araba sürmenin ve özelliklerini test etmenin tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız. En sevdiğiniz modellerden herhangi birinde sürüş keyfini çıkarın ve en gerçekçi oyun içi öğelerle farklılıklarını deneyimleyin.

Görüntü ve ses kalitesi

Oyunda en sevdiğiniz araçlardan herhangi birini seçin ve Driving Zone: Germany’deki birçok ilginç oyun moduyla eğlenmeye başlayın. Alman yapımı otomobillerinizle deneyebileceğiniz çeşitli rahat sürüş aktivitelerinin kilidini açın. Ve günlük sürüş deneyimlerinize çok fazla heyecan katacak inanılmaz oyun içi zorluklarla çalışırken her zaman eğlenin.

Driving Zone: Germany’de, Android oyuncuları kendilerini Almanya’daki çeşitli rotalardan ve güzel manzaralardan geçirecek çeşitli farklı sürüş deneyimlerine kaptırma şansına sahip olacaklar. Ek olarak, harika araba koleksiyonu sayesinde, artık her birine binerken ve sürerken benzersiz hislerin tadını çıkarabilirsiniz.

En sevdiğiniz araçlara binin, motoru çalıştırın ve istediğiniz gibi harika sürüşlerin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Destansı sollamalar yaparak puan kazanın, harika gösteriler yapın ve kalabalık trafikte kolayca sürün. Farklı pistler ve benzersiz sürüş zorlukları da oyunu daha ilginç hale getirecek. Muhteşem görsellere sahip gerçekçi araba kontrolleri, oyuna tamamen kapılmanızı sağlayacak.

What's new

Oyunda bölümlü bir ilerleyiş yok, aracınızı alıyorsunuz ve serbest bir şekilde trafikte makas atıyorsunuz ve siz bunu yaparken peşinizden de polisler geliyor. Dolasıyla hem hızınızı kesmemeli hem de kaza yapmadan ilerlemelisiniz. Çok güçlü spor arabaların bulunduğu, bir çok kamera bakış açısı ile heyecanlı sürüş zevki sunan bu oyunu kesinlikle indirmenizi öneriyorum. Eğer bir araba tutkunuysanız bu oyunu oynadıktan sonra mutlaka bağımlısı olacaksınız, hemen indirin ve deneyin yegenlerim!

Video

Images

Download links

How to install Driving Zone 2 0.8.8.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Driving Zone 2 0.8.8.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *