Driving School Sim APK Indir Free Dowmload v

9.0.0

Driving School Sim, araba sürüş deneyimini en üst seviyeye çıkaran bir Android oyunudur. Gerçek hayatta aldığınız hislerin bir benzerini bu ...
Download APK
4.5/5 Votes: 650
Updated
12/29/2022
Size
922M
Version
9.0.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DÜNYANIN EN BÜYÜK MARKASINDAN ARABA

Gizli hazinenizdeki vitrin, 150’den fazla ve her hafta büyüyen geniş bir araba koleksiyonudur – dünyanın en ünlü, üst düzey ve lüks markalarının araçlarının babası. Ayrıca koleksiyon, Drive spor arabaları, SUV’lar, Sedan’lar, Süper Arabalar, Hiper Arabalar ve Hatchback’ler dahil olmak üzere oyuncuların yeni bir yarışa veya yeni bir parkura katılırken özgürce seçebilecekleri çeşitli araba modelleri içerir.

ANILARLA DOLU DÖRT YÖNLÜ YOLCULUK

Oyuncuların girişini memnuniyetle karşılayan Driving School Sim – 2020, birbirini izleyen şehirlerden oluşan geniş bir sanal dünyayı açar. Buraya sadece tutkunuzu tatmin etmek için araba yarışı yapmak için değil, aynı zamanda dört bir yanı dolaşmanız, doğanın bahşettiği eşsiz güzelliğin tadını çıkarmanız için bir fırsat olarak geliyorsunuz. Dağlarla çevrili otoyollara, beyaz karla kaplı yollara ve hatta altın kumlarla dolu çöllere gerçekten dalmış durumdasınız.

ZORLUK SİZİ BEKLİYOR

Artan zorluğa göre farklı zorluklarla 80’den fazla seviye gelip fethetmenizi bekliyor. Bu zorluklar rakiplerden geliyor. İlk seviyelerde, hala deneyimsiz olan yeni sürücülerle tanışmak için tercih edilirsiniz, ancak daha yüksek seviyelerde rakibiniz ağırlaşır. Çoğu, onlarca yıldır dünyayı dolaşan eski yarışçılar.

NEREDE SİZİN İÇİN KURSLAR, YARIŞLAR VE GEZİLER

Yalnızca Driving School Sim – 2020’nin size sunduğu benzersiz özellik, çeşitli oyun modu sistemidir. Şimdiye kadar oyun üç moda girmenize izin veriyor: Serbest Sürüş modu, Yarış Modu, Öğrenme Modu. Manzarayı gezmek ve rakiplerin yarışına hayran olmak istiyorsunuz ama doğrudan katılmıyorsunuz; tamamen ücretsiz ilk modu seçin. Canınız sıkıldıysa ve hemen yarışa katılmak istiyorsanız yarış modunu seçmek için butona basmaktan çekinmeyin. Son olarak, asıl rekabetin yanı sıra rakibinize karşı galip gelecekseniz, öğrenme moduna girerken sürekli olarak bilgi katıyorsunuz.

ARKADAŞLARLA SOHBET

Sadece bu da değil, Driving School Sim – 2020, özel yarış etkinliklerinde arkadaşlarınıza meydan okumanıza izin veren daha fazla çok oyunculu mod oluşturur. Ayrıca, onları güzel manzaralı, arabalardan bahseden nazik bir yolculuk olan Free Ride’a katılmaya davet edebilirsiniz.

KONTROL SİSTEMİ KONTROLÜ

Driving School Sim – 2020 kurslarına geldiğinizde manuel ve debriyajlı şanzımanlara aşina olacaksınız. Vites kolu veya otomatik şanzıman ile basit işlemlerden profesyonel işlemlere kadar size rehberlik edeceğiz. Ek olarak, arabanın kontrol sistemini benzersiz seçeneklerle kontrol edebilir ve kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, artık size harika deneyimler vaat eden harika bir otomatik sürüş özelliğimiz var.

ANA ÖZELLİKLER

 • Test sürüşü için 150’den fazla otomobil ve düzenli olarak yenileri ekleniyor!
 • Çok sayıda büyük, ayrıntılı, gerçekçi harita var.
 • Pürüzsüz ve gerçekçi bir his uyandıran araç kullanımı
 • Her şehir haritasında farklı testler var!
  80’den fazla zor seviye var.
 • Free Ride modu, Race modu ve Learn modu mevcuttur.
 • Racing ve Free Ride, mevcut çevrimiçi çok oyunculu modlardan ikisidir.
 • Detaylı ve ambiyans aydınlatmalı araçların iç mekanları
  Hasar sistemi iyileştirildi.
 • Benzin istasyonlarında doldurulabilen benzin sistemi
 • Manuel modda debriyajlı şanzıman
 • Eğimli direksiyon, düğmeler ve dokunmatik direksiyon simidi mevcuttur.
 • Skor tabloları ve başarılar çevrimiçi olarak mevcuttur.
 • Gerçek motor sesleri eklendi.
 • Gelecekteki hava koşulları
 • Sosyal medya hesaplarımızdan yeni haritalar ve arabalar talep edebilirsiniz!
  Denetleyici desteği, böylece Gamepad’inizle oynayabilirsiniz!

What's new

Driving School Sim, araba yarışlarına tutkuyla bağlı oyuncular için özel olarak doğmuş bir oyundur. Bu program, becerilerinizi sergilemek için bir yarış arabasına sahip olduğunuzu ve direksiyona geçtiğinizi gerçekçi bir şekilde simüle eder. Bu gizemli dünyaya ayak bastığınızda, birçok lüks ve ünlü markanın yarış arabalarından oluşan geniş bir koleksiyon karşınıza çıkıyor. Ayrıca direksiyonu geliştirmek için yarış modu veya öğrenme modu ile oynayabilirsiniz.

Video

Images

Download links

How to install Driving School Sim APK Indir Free Dowmload v9.0.0 APK?

1. Tap the downloaded Driving School Sim APK Indir Free Dowmload v9.0.0 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *