Drive Ahead v Para Hileli Mod APK Indir

3.18.1

Drive Ahead bir gladyatör oyunudur, ancak düşmanlarınızı sanatsal ama kaotik bir şekilde yenmek için özel araçlar kullanmalısınız. Bu arada, oyunu çeşitlendirmek ve kontrol sistemini bazı çok oyunculu stillerde daha basit ve daha rahat hale getirmek için platform konseptini kullanıyor. Tabii ki, her hafta yeni etkinlikler, aktiviteler ve zorluklar güncellendiğinden eğlencesi sonsuzdur.
Download APK
4.5/5 Votes: 541
Updated
1/3/2023
Size
144M
Version
3.18.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HEYECAN VERİCİ ARABA SAVAŞI MAÇLARI

Drive Ahead’in her oyun modunun ana içeriği, her oyuncunun özel araçlar kullanmasına ve diğer oyuncuları en acımasız şekilde yenmesine izin vermektir. Buna çarpma, zıplama, parçalama, vurma vb. dahildir, araç parçalarına zarar veren her türlü eylem geçerlidir. Bu nedenle, her maçın hızı ve heyecanı her zaman zirvededir ve oyunculara şiddet ve daha fazlasıyla mutlak eğlence sunar.

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE ZALİM OLMAYAN

Oyunun içeriği şiddet içeriyor olsa da grafikleri, retro konseptlerin bir araya gelmesiyle her şeyi daha eğlenceli ve samimi hale getiriyor. Neyse ki tüm arena, kontrol sistemini optimize eden ancak yine de oyunculara her maçta en üst düzeyde heyecan veren tipik bir platform stilinde. Bu arada, görsel efektler her ayrıntıyı gerçekçi ve canlı hale getirerek her dövüşü sürükleyici ve eğlenceli hale getirecek.

KOMİK ÇEVRİMİÇİ OYUN MODLARI

Drive Ahead’deki tüm oyun modları çevrimiçi çok oyunculudur, bu nedenle rakiplerin gizli taktikleri olduğunda her oyuncunun savaşı her zaman sürprizler içerir. Seçilen moda bağlı olarak, dövüş stili veya oyunun kuralları önemli ölçüde değişerek oyuncuları her zaferi kazanmak için daha esnek hale getirecek. Ödüller de esnek ve zengin, oyunculara güçlü araçlar geliştirmeleri için daha fazla fırsat sunuyor.

GÜÇLÜ Gladyatör ARABALARINI TASARLAYIN

Araçlar, oyuncuların her zaferi kazanmaları için en önemli silahtır ve birimlerini çeşitli performanslarla tasarlayabilirler. Tasarım sistemi çeşitli ve esnektir, ancak oyuncunun güçlü birimler oluşturmak için yeterli sayıda gerekli parçası veya sağlam kasası olmalıdır. Bu arada, her parça veya kombinasyon, savaş biriminin genel istatistiklerini değiştirecek ve oyunculara mevcut her araç türüyle ilgili birçok cesur fikir verecektir.

ÖZGÜN TASARLANMIŞ SAHNELER

Gladyatör savaşları konsepti sayesinde, Drive Ahead’deki arenaların tümü benzersiz tasarımlara sahip ve oyuncuların daha yaratıcı olabilmesi için sağduyunun ötesine geçiyor. Bu nedenle, tüm düşmanlara güçlü darbeler indirmek için fizik, yerçekimi, darbe kuvveti vb. gibi tüm faktörleri etkili bir şekilde kullanmaları gerekir. Ayrıca kontrol sistemi, oyuncuların araçları rahatça dengelemesi ve önemli alanları her yönden gelen tehlikeli saldırılardan koruması için dinamiktir.

ARKADAŞLARLA DESTANSI BOSSLARLA MÜCADELE

PvP oyun modlarının yanı sıra oyuncular, etkinliklerin birçok özel oyun modunda arkadaşlarına eşlik edebiliyor. Heyecan verici içerikle herkesi eğlendirmek için savaşın ve ölçeğin yeni boyutlara yükseltildiği, insanları büyük varlıklarla karşı karşıya getirecekler. Bununla da kalmayıp birçok etkinlik, oynanışı çeşitlendirmek ve arkadaşları eğlendirmek için mükemmel ortamı yaratmak için yeni tip patronları tanıtacak.

Drive Ahead’deki konsept ve içerik, alışılagelmiş dövüş oyunlarından farklıdır. Oyuncu, sanal karakterler kullanmak yerine, düşmanın kafasını veya başka bir şeyi parçalamak için özel araçlar kullanacak. Ayrıca oyundaki etkinlikler ve ek içerikler, herkesin bu eşsiz türün özünün tadını çıkarması için uygun, heyecan ve mutlak eğlence dolu.

What's new

Gladyatör araba dövüşlerinde kafana dikkat et! Bu oyunda puan kazanmak için araba süren bir dublörle arkadaşının kafasına vuruyorsun. Arkadaşlarla çılgın gündelik ve dereceli çok oyunculu motor sporları eğlencesini garanti ediyoruz.
300'den fazla stilize yarış arabasını toplayın ve giderek daha tehlikeli hale gelen savaş alanlarında ustalaşmak için pedala sonuna kadar basın. Arazi araçları, canavar kamyonlar, tanklar, motosiklet gösteri arabaları ve daha fazlası var. Hayalet korsan gemisi, elektrikli ren geyiği veya gerçek silahlı Mini-T-Rex gibi bazı oyuncaklar bu dünyanın oldukça dışında... Kemerlerinizi bağlayın ve arabanızın savaş ekibini istediğiniz gibi oluşturun. Mürettebattaki arkadaşlarla takım olun. Diğer takımlarla ve korkunç Patronlarla yüzleşmek için seviye atlayın ve güçlendirin.

Video

Images

Download links

How to install Drive Ahead v3.18.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Drive Ahead v3.18.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *