#DRIVE Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

3.1.133

Download
3.1/5 Votes: 678
Updated
1 Day Ago
Size
169.5 MB
Version
3.1.133
Requirements
Android
Downloads
976
Report this app

Description

#DRIVE, oyuncuların birçok zorluğun üstesinden gelmek için çarpıcı bir sonuca ulaşmak için becerilerini sergileyecekleri bir sürüş oyunudur. Oyunun size getirdiği sahneleri ve araçları görmeden önce bir önceki yüzyılın zamanını yeniden yaşayacaksınız. Aynı zamanda oyuncular, nihayetinde oyuncuların bulabilecekleri ve daha uzak yerlere gitmek için onları yükseltebilecekleri çeşitli arabalar da bulurlar.

1970’LERDEN ARABALARIN KİLİDİNİ AÇIN

#DRIVE’ı deneyimlediğinizde tamamen farklı sahnelerle 1970’lerin filmlerine geri döneceksiniz. Aynı zamanda sahip olabileceğiniz arabalar da kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir faktör ve oyunun son sürümüne The Thunder ve The Fishbowl adlı iki yeni araç eklendi. Yolda bu oyunun kaynaklarını toplamaya çalışacak ve istediğiniz arabaların kilidini açmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, yükseltirseniz performansları da artar.

ETKİLEYİCİ BİR ORTAMDA YARIŞMAK

#DRIVE’da oyuncular, pistteki zorlukların üstesinden gelirken çeşitli konumlara seyahat etmeye çalışacakları muhteşem bir yarış oyunu yaşayacaklar. Oyuncunun dikkatini gerektiren tamamen anlaşılır bir sürüş stiline erişebileceksiniz. Ekranda çok fazla tuşa basmanıza gerek kalmayacak; yönlendirmek için sol veya sağ taraflara dokunun. Ayrıca her iki tarafa aynı anda basarsanız, yavaşlamak için aracın frenlerini kullanabileceksiniz. Aracınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla görebilirsiniz ve görebileceğiniz araba ile olan mesafe normalden tamamen daha geniştir. Bu, sonuçta çevredeki unsurları daha net bir şekilde görmenize yardımcı olur, çünkü deneyimlediğiniz oyun onlarla ilgilidir.

OYUN SIRASINDAKİ ZORLUKLARI AŞMAK

#DRIVE’da bir arabayı nasıl kontrol edeceğinizi öğrendikten sonra, ustalaşmak zaman alacaktır. Spesifik olarak, farklı araçlarla yolda seyahat edeceksiniz ve bazen sürekli sizi takip etmeye çalışan polis arabalarıyla da sorun yaşıyorsunuz. Ekranda, kazandığınız hasar çubuğu, yakıt çubuğu ve puan çubuğu dahil göz ardı etmemeniz gereken üç öğe olacaktır. Bu oyun, ilk etapta ayakta duran kişi olmanızı değil, gidebileceğiniz mesafeyi gerektirecek. Oyun ortamında ilerlerken dikkat etmeniz gereken birçok şey bulunuyor. Bulacağınız ilk unsur, görebileceğiniz benzin istasyonları olacak ve konumu ortaya çıkarmak için öne çıkan unsurlar olacak. Araca yakıt ikmali yaparak sürüşünüzü sürdürmeniz gerekecek, bu nedenle gaz genellikle sol veya sağ tarafta olduğu için bu faktörü doğru bir şekilde ele almanız gerekecektir. Yoldaki arabalar da görmezden gelemeyeceğiniz bir konu. Oyuncular yolda hareket eden arabalar bulacak ve onlara çarptığınızda bazen seviyenizi durduran faktör olacaklar. Hasarla alakalı bir faktör ve oyun esnasında bazı durumlarda hep arkadan takip eden bir polis arabası ile de karşılaşacaksınız. Aynı zamanda bu araba sizi durdurmak için arabanızın önüne geçmiyor sürekli arkadan çarpıyor. Demek nasıl başa çıkacağınızı anlamaya çalışacağınız faktör bu.

Video

Images

Download links

How to install #DRIVE 3.1.133 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded #DRIVE 3.1.133 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *