Drift Max Pro v Para Hileli Mod APK Indir

2.5.9

Drift Max Pro - Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu, sizi renkli, dekore edilmiş arabalarla dünya çapındaki muhteşem araba yarışlarına götürür. Yarış arabasını özelleştirdikten sonra, diğer oyunculara birlikte rekabet etmeleri için meydan okumalar gönderebilirsiniz. Kokpite girin, aracı çalıştırın ve önünüzdeki deneyim ve zorluklarla dolu yeni savaşa hazır olarak direksiyon simidini ayarlayın.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
12/31/2022
Size
373M
Version
2.5.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BENZERSİZ YARIŞ MODU İLE YARIŞÇILARLA TANIŞI

Çok oyunculu modda bir yarış pistinde rakiplerinizi yenerek liderlik tablolarında kim olduğunuzu iddia edin. Dünyanın dört bir yanından birçok farklı oyuncuyla tanışma fırsatı; hepsi bu dünyada büyük bir sıçrama yapmış birinci sınıf yarışçılar. Burada oyuncular, Klasik Drift ve Yarış olmak üzere iki benzersiz yarış modundan birini seçebilir. Her halükarda uygun olsanız da, gerçek gücünüzü hemen öğrenmek için savaşa katılın.

DEĞİŞEN ARABA RENGİ KİŞİLİĞİNİZİ GÖSTERİN

Yarış arabasının boya rengini bir notla özgürce değiştirebilirsiniz; Drift Max Pro artık oyuncuların iki renk stilini özelleştirmesine izin veriyor: normal boya ve mat boya. Çıkartma sistemi, hiçbir yerde ikinci bir versiyonda asla görülemeyecek benzersiz araba modelleri tasarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca oyuncular, kapı ve kaputtaki boya rengini genelden farklı olacak şekilde değiştirebilir; özel semboller ve resimler yapıştırmanın yanı sıra kesinlikle daha ilginç görünecektir.

REKABET PARAMETRESİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Bununla da kalmıyor, benzersiz renk ve şekillere sahip farklı camları arabaya monte etmek için Drift Max Pro’ya geldiğinizde her şey sınırsız. Ayrıca hız, motor, fren gibi belirli parametrelere ek olarak jantların rengi de tarafımızca renk değiştirebilmektedir. Spoyler modelleri sizler için farklı modellerle gösterilmiştir. Özelleştirmekten çekinmeyin. Bununla da kalmayıp askı yüksekliği her amaca uygun birçok parametre ile sağlanmaktadır.

YARIŞTA ZORLU MÜCADELE

Kendinizi dünya çapında birçok farklı ülkeden yüzlerce yarışmacı ile yarışan profesyonel yarışlara kaptırma fırsatına sahip olacaksınız. Ondan fazla sezon ve birçok farklı yarıştan geçen yüzlerce mücadele ile size son derece harika deneyimler sunmayı vaat ediyor. Sık ormanlar arasındaki patikada sık sık geçitten geçen, dağa tırmanan binlerce insanın tanıklığı ve tezahüratıyla sokakta olmaktan bahsediliyor.

BASİTTEN PROFESİYELE FARKLI OYUN MODLARI

Drift Max Pro, çoğu oyuncu için mükemmel bir seçimdir; İster yarışa yeni girmiş olun, ister deneyimli bir kahraman olun, kapasitelerine ayrılmış benzersiz modlar vardır. Şu anda size Günlük Pist Yarışı, Klasik Drift Yarışı, Slalom Drift vb. gibi birkaç yol sunuyoruz. Her moddaki engeller fethetmeniz için sizi bekliyor.

KAMERA SEÇİN GÖRÜŞ AÇISINI DEĞİŞTİRİN

Drift Max Pro’ya geldiğinizde yarışıyorsunuz, kontrol edebilmeniz için üç farklı açıdan görüntülenecek. Bakış açınızı değiştirecek kamerayı seçebilirsiniz, özellikle oyuncu kokpitin içinden subjektif bir görüntü seçerse, seyircilerden farklı bir fikir seçerseniz, oyunun hareketli, tezahüratlı atmosferi sizi her zamankinden daha fazla heyecanlandıracak. Ayrıca size en objektif bakış açısıyla yarış arabasının dışından da rakibin hareketini gözlemleyerek uygun stratejiler yapmaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sürüklenmenin gerçekçi fiziksel özellikleri
  • Yeni nesil drift yarışları için grafikler
  • New York ve Tokyo gibi dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarında bir tura katılın. Brooklyn
  • Amerika Birleşik Devletleri’nde gündüz veya gece Moskova, Rusya’daki Kızıl Meydan
  • Drift yarış makinenizin direksiyonuna geçebileceğiniz her aracın içine erişebilirsiniz.
  • Kaldırımda en hızlı sürücü olmaya çalışın! Zaferler kazanmak ve gerçek bir yarış harikası olarak itibarınızı artırmak için arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yarışın.
  • Drift yarış otomobiliniz için yüksek performanslı bir yükseltme paketi oluşturun. https://files.an1.net/drift-max-pro-mod_2.5.9-an1.com.apk

What's new

SON GERÇEK YARIŞ SİMÜLATÖRÜ Gerçekçi drift fiziğiYeni Nesil drift yarış grafikleriGece veya gündüz Tokyo - Japonya, New York Brooklyn - Amerika Birleşik Devletleri, Kızıl Meydan Moskova - Rusya gibi nefes kesici konumlarda dolaşın.Her arabanın içine girip drift yarış arabanızı kokpitten sürebilirsiniz.Asfaltta en hızlısı ol! Dünyanın her yerinden arkadaşlara ve oyunculara karşı yarışarak zaferi talep edin ve gerçek bir efsane olun.Aşırı yükseltmelerle drift yarış arabanızı oluşturun

Video

Images

Download links

How to install Drift Max Pro v2.5.9 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Drift Max Pro v2.5.9 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *