Drift Legends v Para Hileli Mod APK Indir

1.9.17

Drift Legends, oyuncuların drift becerilerini sergilemek için seviyeler, ortamlar ve rakipler bulacağı bir oyundur. Muhteşem bir skor elde etmek için mükemmel bir şekilde drift yapmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda her oyun modu, tercihlerinize bağlı olarak seçeceğiniz zorluklarını sunar. Ek olarak, oyuncunun kilidini açmak için bir dizi farklı araç ve parça bekliyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 545
Updated
12/31/2022
Size
354M
Version
1.9.17
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YARIŞ PİSTLERİNDE BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Hayranlık uyandıran drift performansları sergilerken hünerlerinizi sergileyebileceğiniz Drift Legends’ta hararetli yarışlara katılacaksınız. Herhangi bir oyuncunun drift yaparken kazanabilecekleri puan sayısına dikkat etmesi gerekir. Ayrıca, diğer oyunculara karşı çıkabiliyorsanız, sizden önde olup olmadıklarını umursamanıza gerek yok çünkü driftte pozisyon puan sayısı kadar önemli değil.

Oyuna başladığınızda, uygun olduğunu düşündüğünüz arabanızı nasıl kontrol edeceğinizi seçmek zorunda kalacaksınız. Kolayca bulabileceğiniz iki ana kontrol vardır: düğme ve eğme. Birincisi, aracın hareketlerini soldan sağa, hızlanma veya frenlemeye kadar detaylı bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olacak tam düğmeleri getiren kontrol türü olacaktır. Ayrıca Tilt’te araçta gezinmek için bir buton olmayacak, sadece ekranın iki yanında gaz ve fren pedalları bulunacak.

SÜRÜŞ BECERİLERİNDE USTA OLUN VE DİĞER OYUNCULARLA KARŞILAŞIN

Yukarıda belirtildiği gibi drift, Drift Legends’ta belirli sayıda puan oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu puanları istikrarlı bir şekilde artırmak istiyorsanız, bu tamamen sürüş becerilerinize bağlıdır. Drift, oyuncuların yolda sürekli olarak drift aktiviteleri gerçekleştirdikleri ve daha yüksek bir puan elde etmek için sürekli olarak sürdürdükleri benzersiz bir türdür. Bunu başarmak için birçok aktiviteyi aynı anda yapacağınız söylenebilir.

Oyunun getirdiği zorluk nedeniyle oyuncular pratik yapmak ve becerilerini sergilemek için uygun oyun modlarını bulacaklar. Göz ardı edemeyeceğimiz ilk mod, arabanızı sürerek oyunda belirlenen hedefleri tamamlayacağınız Kariyer modu. Oradan, tamamladığınız seviyeler aracılığıyla ödüller alacaksınız. Ayrıca bulduğunuz her parkurun adapte olmak için zaman harcayacağınız farklı özellikleri vardır.

İkinci mod, oyuncunun başka herhangi bir kişiyle bağlantı kuracağı çok oyunculu moddur. Başlangıç mesajını aldıktan sonra, her iki oyuncu da mümkün olduğu kadar çok puan kaydırmaya çalışacak. Sadece arabanızı önemsiyorsanız ve sizi uzaktan yönlendiren diğer oyuncularla ilgilenmezseniz, bu yardımcı olacaktır. Aynı zamanda artan bir skoru sürdürmek zorlayıcı olacak ve bunu maç sonuna kadar devam ettirirseniz rakibinizi alt etme şansınız olacak.

ÇEKİCİ TASARIMLARA SAHİP ARABALAR

Drift Legends gibi sürüş oyunları, dünyadaki diğer araba üreticilerinin birçok arabasına erişmenize yardımcı olabileceği için oyuncuların ilgisini çeker. O zamandan beri, her otomobil şirketi hayranlık uyandıran bir tasarıma sahip. Bu nedenle, kilidini açmak için oyunun getirdiği seviyelerden çok para kazanmanız gerekecek. Sizi cebinizden çıkaran şey, yeni bir araba satın almak için çok para harcadıktan sonra özelleştirme öğeleri eklemektir.

What's new

Piyasadaki en gerçekçi 3d drift oyununda nihai drift yarış deneyimi. Farklı pistlerde efsanevi sürüklenen arabaları sürün, rekorları kırın, farklı çevrimiçi drift yarış etkinliklerine katılın, Başlangıç seviyesinden Profesyonel Lig sürücüsüne yükselin. Yeterince iyi olduğunuzu düşünüyorsanız hayalet çok oyunculu oyun modunu seçin. Diğer oyuncularla rekabet edin ve çevrimiçi platformlar arası skor tablosunun zirvesine tırmanın!

Video

Images

Download links

How to install Drift Legends v1.9.17 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Drift Legends v1.9.17 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *