Dream League Soccer 2016 v Para Hileli Mod APK Indir

3.09

Dream League Soccer 2016 – çarpıcı grafiklere ve gerçekçi fiziğe sahip yüksek kaliteli spor maçlarından, sizi takımın yapısını ve fiziksel durumunu takip etmeye zorlayan karmaşık koçluk eylemlerinden ve çeşitli modlardan oluşan tam ölçekli bir futbol simülatörü. Android platformundan tek başınıza ve arkadaşlarınızla birlikte kazanın.
Download
4.4/5 Votes: 567
Updated
12/30/2022
Size
328.97 MB
Version
3.09
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Report this app

Description

Dream League Soccer 2016 Hakkınd

Dream League Soccer 2016 Apk’nin sunabileceği pek çok özelliği var. Bu Futbol Oyununun en şaşırtıcı ve ilginç özelliği, artık kendi takımınızı oluşturabilmenizdir. Ek olarak, oyuncuları yönetmek ve eğitmek için güçlü menajerler kullanılabilir.

Dream League Soccer 2016’yı kullanarak dünyanın en iyi futbol takımlarından birini oluşturabilirsiniz. Bu futbol oyunu ile tüm gerçek FIFA Pro oyuncularını takımınıza alabilirsiniz.

Ayrıca kendi futbol stadyumunuzu inşa etmenize de izin verilir, böylece Dream League’inizi dünyaya getirebilirsiniz. Özel alanlardan memnun değilseniz unutmayın. Ardından hayranlar yapıyı oyun içinden değiştirebilir.

Dream League Soccer 2016 Apk ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca, kullanıcılara uygulama içi satın alımlar yoluyla çeşitli içerik ve özellikler satın alma seçeneği sunar. Oyununuz için Görünümler, Efektler ve Yükseltilmiş Kitler satın alabilirsiniz.

Dream League Soccer 2016 Apk Nasıl Oluşturulur ve Yönetilir?

Kendi takımınızı kurmak için Diego Costa ve Aaron Ramsey gibi süperstar oyuncularla sözleşme imzalayabilirsiniz. Dream League Soccer 2016 Apk dizilişinizi seçmenizi sağlar.

Aynı format takım oluşumu için de geçerlidir. Birinci sınıf bir takım oluşturmak için oyuncuların ünlü futbolcuların kilidini açması gerekir. Ronaldinho, Messi ve Ronaldo seçim için hazır.

 DLS 2016 Apk’nın Özellikleri

 • Oyun uygulaması buradan ücretsiz olarak indirilebilir.
 • Oyun içinde birkaç güçlü oyuncu seçilebilir.
 • Ronaldo, Messi ve Ronaldinho bunların arasında.
 • Güçlü bir özel düzenleyici mevcuttur.
 • Bu, ekipleri değiştirmeye ve becerileri yükseltmeye yardımcı olur.
 • Üçüncü tarafların reklamlarına izin verilmez.
 • Mobil uyumlu oyun arayüzü sağlandı.
 • Çeşitli renkli gömlekler, ayakkabılar ve kitler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Kullanıcılar, Dream League’de oturum açma yetkisi olan lisanslı FIFPro oyuncularına sahip olabilir.
 • DLS 2016 Apk’de En İyi Ekibinizi geliştirmekte, değiştirmekte veya kontrol etmekte özgürsünüz.
 • Dream League Soccer 2016 Game Apk, yedi Kupa müsabakasına sahiptir.
 • Oyuncularınızın sergilenebileceği kendi stadyumunuzu inşa etmek mümkündür.

DLS 2016 Apk Nasıl İndirilir

Oyun uygulaması eski ve modası geçmiş olarak kabul edilir. Ancak birçok Android oyuncusu, eski zamanları yeniden yaşamak için oyunun en son sürümünü arkadaşlarıyla oynamaktan keyif alıyor. Buna rağmen, operasyonel Apk dosyası piyasada indirilemez.

Çözüm

Google Play’den para satın almak veya videoları izleyerek bedava altın para kazanmak mümkündür. Dream League Soccer 2016 Apk, oyun içeriğini almak için bir WiFi bağlantısı veya Mobil veri bağlantısı kullanır.

What's new

Dream League Soccer 2016 Apk mobil uygulamaları, minimum işletim sistemi gereksinimleri Android 4+ ve üzeri olan android cihazlara indirilebilir ve kurulabilir. Bu nedenle, cihazınız için istediğiniz uyumlu sürümü indirmek için en güncel indirme bağlantıları burada.

Video

Images

Download links

How to install Dream League Soccer 2016 v3.09 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Dream League Soccer 2016 v3.09 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *