DRAGON BALL LEGENDS Full Hileli Mod Apk indir

4.16.0

Download
5.0/5 Votes: 678
Updated
2 Day Ago
Size
193.7 MB
Version
4.16.0
Requirements
Android
Downloads
346
Report this app

Description

DRAGON BALL LEGENDS, oyuncuların çok sevilen animenin karakterleriyle yeniden karşılaşabileceği ve heyecanlı maçların gözlerini alamadığı bir dövüş oyunudur. Bu oyunun oynanışına yaklaşabilecek ve kazanmak için birçok farklı düşmanı yenebileceksiniz. Aynı zamanda, her maç, karakterlerin becerileri nedeniyle harika bir duygu uyandırıyor ve ara sahneler, ortaya çıkmak üzere olan çok önemli bir anın haberini veriyor.

DRAGON BALL ANIME KARAKTERLERİYLE TANIŞIN

Popüler anime dizisi Dragon Ball’un hayranıysanız, DRAGON BALL LEGENDS’i görmezden gelemeyeceksiniz. DBZ’den DBS’ye karakterleri bir araya getiren bir oyundur, bu sayede birçok güçlü karakterle tanışacak ve onlarla farklı rakipleri yeneceksiniz. Aynı zamanda oyuncular bu karakterleri herhangi bir zorluk yaşamadan tek elle kolayca kontrol edebiliyor. Bu nedenle, birçok farklı kitle için mükemmel bir şekilde uygundur. Oyunun yeni versiyonunda oyuncular, bazı oyun mekaniklerinde belirli değişiklikler bulacaklar. PVP modunun ödül mekanizması, ödülü alabilecek nesneleri genişlettiğinde değiştirildi. Ayrıca savaşa katılmak için partiye katılacak karakterleri seçerken, bir karakteri lider olarak belirleyebilirsiniz ve lider karakterlerin çoğu genellikle güçlü ve oyuncular tarafından tercih edilir.

ETKİLEYİCİ SAVAŞLAR GÖZLERİNİZİ ALAMAZ

DRAGON BALL LEGENDS’de oyuncular, dövüş oyunları oynamış olsunlar ya da olmasınlar şiddetli savaşlara katılabilirler. Bu unsur, oyuncunun karakteri bir kaydırma ile kontrol etmesi, saldırılar gerçekleştirmek için hafifçe vurması ve ki adı verilen enerjiyi yeniden şarj etmek için basılı tutmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda ekranın sağ tarafında yer alan Art Cards adlı kartlar aracılığıyla da her karakterin gücünü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sanat kartı, çarpıcı saldırılar oluşturmanıza izin veren bir özelliğe sahiptir, ancak bunun bedeli, belirli bir miktar ki harcamaktır. Bu nedenle, karakterin saldırıya uğramaması veya takım arkadaşlarının zamanında destek vermesi için enerjiyi ne zaman yenileyeceğinizi seçmeniz gerekecek. Ayrıca, bir kart kullandığınızda, ekranın sağ tarafında bir ejderha topu görünecektir. Amacınız yedi kartın tümünü bulmak ve yeterli enerjiniz varsa ardışık bir kart kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

ETKİLEYİCİ PVP MAÇLARINA KATIL

DRAGON BALL LEGENDS’i deneyimlerken, katılabileceğiniz veya diğer oyuncularla yüzleşmeyi seçebileceğiniz birçok farklı görev bulabilirsiniz. Güçlü kadrolarını keşfedeceksiniz ve tabii ki görevlerdeyken maç bazen daha zor olacak. Aynı zamanda güçlü karakterleri çağırarak ekibinizin gücünü de artırabilirsiniz. Aramanıza, beliren çarpıcı bir ara sahneyle yanıt verecekler.

ANA ÖZELLİKLER

DBZ, DBS ve DBGT anime dizilerinden popüler karakterler ortaya çıkıyor.
Goku’nun Super Saiyan formları, Frieza, Cell, Krilin ve Tien dahil olmak üzere hayranların pek çok favorisi bu anime aksiyon RPG’sinde yer alıyor.
Akira Toriyama’nın tamamen yeni karakteri olarak oynayın!
Goku ve tüm favori karakterleriniz yeni bir maceraya atılıyor.
Yüksek çözünürlüklü 3B karakterler ve ortamlarla yeniden tasarlanan klasik DB anime aksiyonu Akıcı karakter animasyonlarına klasik özel hareketler üzerine modern yorumlar dahil edilmiştir. Karakter Ses Oyunculuğu da dahildir. En sevdiğiniz DRAGON BALL savaşçılarını 3D olarak kolaylıkla kontrol edin. Kombinasyonları serbest bırakmak için temel kart tabanlı saldırı oyununu kullanın. Çatışma sırasında, yıkıcı takım tabanlı Rising Rush saldırısını etkinleştirmek için DRAGON BALL yuvalarını doldurun.

 

Video

Images

Download links

How to install DRAGON BALL LEGENDS 4.16.0 Full Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded DRAGON BALL LEGENDS 4.16.0 Full Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *