DOP 2: Delete One Part v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

1.2.2

DOP 2: Bir Parçayı Sil, oyuncuların temel bir öğeyi silmesini gerektiren çeşitli gereksinimlerle birçok zorlu seviyeden geçeceği bir bulmaca oyunudur. Bulunan bu element bölümün tamamlanmasına ve oyuncunun başka bir bölüme geçmesine neden olacaktır. Aynı zamanda, seviye sayısı çeşitlidir ve oyuncuların temel noktaları gerçekleştirmek için birçok farklı beceri kullanmasını veya yardım özelliğini kullanmasını gerektirir.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/10/2023
Size
159M
Version
1.2.2
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNCULARIN YERLEŞTİRMESİ GEREKEN GEREKSİNİMLER

DOP 2: Bir Parçayı Sil’de oyuncular farklı türden pek çok istek alacak ve tabii ki bunları tamamlamaya çalışacaksınız. Oyuncuların önlerindeki nesneleri dikkatlice gözlemlemesi ve bunları her seviyedeki talimatlarla ilişkilendirmesi gerekecek. Aynı zamanda en çok kullanılan öğe, ortaya çıkan nesnelerin belirli bir bölümünü silebilen silgidir. Bu silme, gereksinimler karşılanırsa, seviye tamamlanır.

Bu oyunun kontrol yöntemi, silgiyi tamamen istedikleri konuma getirebildiklerinde oyuncular için çok fazla zorluk yaratmıyor. Aynı zamanda, oyuncular doğru konumu silerlerse gizli öğelerin göründüğünü görebilirler. Böylece, her seviye size, seviyeyi en iyi nasıl tamamlayacağınızı düşünmeye ve düşünmeye zorlayan bir bilmece sunacak.

SEVİYEYİ TAMAMLAMAK İÇİN GEREKLİ ELEMANLARI TEMİZLEYİN

DOP 2: Bir Parçayı Sil’de yapmanız gereken ilk öğe, sağlanan ve talep edilen görüntüleri ve öğeleri gözlemlemektir ve oradan oyuncu, aralarındaki bağlantıyı tanıyacaktır. Aranacak öğeler bazen belirli öğeler tarafından gizlenir ve elbette bu öğeler genellikle kolayca silinir. Bu, bu oyunun zorlu seviyelerinde bulmacaları çözmenize yardımcı olacak bağlantılar olan öğeleri ayırt etmenize yardımcı olan bir özelliktir.

Bu oyunda gözlem ve muhakeme becerileri, özellikle seviyeyi etkileyip etkilemediği tüm unsurların silinebileceği durumlarda önemlidir. Böylece oyuncular bilgilerini bulmacaları çözmek için kullanacaklar; örneğin, seviye 550 sizden bir öğeyi kaldırmanızı isteyecektir. Arabanın vites değiştirmesi hakkında bilginiz varsa, beklenmeyeni hemen fark edeceksiniz ve bu bulgular kesinlikle sizi zorlayacak ama daha az ilginç olmayacak.

Oyuncuları seviyeyi tamamlamaya çeken ve devam ettiren faktörlerden biri, birçok kez denemektir. Bu test, oyuncular tarafından oyundaki küçük bir öğeyi doğru bir şekilde silemediklerinde yapılır ve silgiyi bıraktıktan sonra her şey eski haline döner. Aynı zamanda oyuncular, diğer öğeleri temizlemeye çalışarak bulmacalarına devam edebilir, seviyeyi etkileyen öğeyi bulabilir ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

BİRÇOK SEVİYEYİ GEÇMEK İÇİN İPUÇLARINI KULLANIN

Oyuncular DOP 2: Bir Parçayı Sil’i deneyimlediklerinde, bu oyunun çeşitli seviyelerin sayısı gibi getirdiklerinden şüphesiz etkileneceklerdir. Seviyeler, sorunları ve belirli animasyonları ve nesneleri olduğu için farklıdır. Bu nedenle, her seviye oyuncunun tamamlamaya çalışması gereken yeni bir problem olacak ve çözümü de tamamen farklı olacak ve bu da oyuncu için zorluklara neden olacak.

Çeşitli seviyelerin sayısı, oyuncuların kendi yollarını eğlendirmesine olanak tanır ve elbette, zorluk zamanla sürekli artacağından bu uzun bir yolculuk olacaktır. Bu nedenle, her bulmaca oyununa genellikle bir ipucu özelliği eklenir ve elbette kullanım sayısı tamamen sınırlı olacaktır. Seviyeyi başarıyla tamamlamak için temel faktörleri belirlemenize yardımcı olacak yardım almadan önce belirli bir gereksinimi karşılamanız gerekecektir.

Oyuncular heyecan verici bulmaca seviyelerine gelecek ve onlardan birçok beceri gerektirecek:

Oyuncu, farklı nesnelerin olduğu bir resim ve beraberinde aldığı silgiyle tamamlamaya çalışacağı bir istek görecektir.
Bu silgi, seviyeyi etkileyen unsurların silinmesini mümkün kılacak ve oyuncu bunu doğru bir şekilde silerse seviye tamamlanmış olacaktır.
Silinebilecek öğe sayısı her seviyede değişir ve bazen oyuncu doğru cevabı almak için tekrar tekrar dener.
Seviyeler, tasarım ve gereksinimler açısından çeşitlidir ve buradan itibaren oyuncular, bunları tamamlamak için becerilerini ve bilgilerini kullanacaklardır.
Pek çok bulmaca seviyesinden geçmek zorlu bir yolculuktur ve oyuncular kilit noktaları bulmak için ipucu özelliğini kullanabilir.

What's new

Bir dedektifin büyüteci gibi, silginiz de bu düşünme oyununun gizli gizemlerini çözmenin anahtarıdır. Kurnaz bir dedektif olmanız ve ipuçlarını bulmak için resimleri dikkatlice incelemeniz gerekecek. Ancak yüzeyin altında ne tür sürprizler bulacağınızdan asla emin olamazsınız.

Video

Images

Download links

How to install DOP 2: Delete One Part v1.2.2 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded DOP 2: Delete One Part v1.2.2 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *