Don’t get fired! v Para Hileli Mod APK Indir

1.0.56

Kovulma! istikrarlı bir iş bulmaya çalışan bir karakterin yolculuğunu izleyeceğiniz için oynaması basit bir yaklaşıma sahip bir oyundur. Her işin kendine has zorlukları vardır ve birçok işten çıkarmayla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, kendinize yakın olduğunuz ve karakterin başarılı bir insan olmasına yardımcı olmak için becerilerini geliştirmenin yollarını bulduğunuz birçok an da buluyorsunuz.
Download APK
4.4/5 Votes: 532
Updated
1/10/2023
Size
29M
Version
1.0.56
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SİZİN İÇİN UYGUN BİR İŞ BULUN

Kovulmayın!’da oyuncular iş arayan bir kişinin deneyimini bulacak ve elbette bu hedefe ulaşmak için birçok farklı zorluk bulacaksınız. İş aramaya başlayacak ve kariyerinize bir şirkette başlayacaksınız. Aynı zamanda zamanla tam üye olacak ve ilerlemeye başlayacaksınız. Ancak bu uzun bir yol olacak ve oyun sırasında sabır gerektiriyor.

Karakteri şirketin kapısında bulacak ve iş arama sürecinize başlayacaksınız. Tüm öğeler otomatik olarak yapılır. Sonuçlar için birkaç saniye bekleyeceksiniz: görüşmede kabul edildi veya başarısız oldu. Ancak çoğunlukla farklı başarısızlıklar olduğunu bilmeniz gerekecek ve bu karakterin ve sevdiklerinin defalarca başarısız olduklarında nasıl hissettiklerini öğreneceksiniz. Oradan, oyuncular bu oyunu deneyimlerken yakın bir duyguya sahip olacaklar.

FARKLI BASKILARA SAHİP BİR ŞİRKETTE ÇALIŞMAK

Kovulma! firmasında çalışmaya başladığınızda birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Çalışan başka çalışanlar bulacaksınız ve ayrıca bir stajyer pozisyonunuz olacak. Aynı zamanda işiniz, üstlenmeniz gereken bir iş olduğunu işaret eden ünlem işaretlerini gözlemlemeye çalışmaktır. Bu simge ile karakterin bulunduğu yere tıklayacaksın ve tabii ki, halletmen gereken can sıkıcı sorunları olacak.

Şirketler arasında farklı programlarda atanan çeşitli görevleri tamamlamanız gerekecek. Bazı yerler sizi büyük miktarda çalışmaya zorlar ve bir dağ gibi yığılır. Aynı zamanda, bazılarının çalışma sıklığı nispeten düşük olacaktır ve ilerlemesini hızlandırmak ve fazla yorulmasına izin vermemek için karakterinize dokunabilirsiniz. Ayrıca, çok sıkı çalışıyor olmanız veya çok fazla iş üstlendiğiniz için verimsiz olmanız gibi, ayrılma nedenlerinin tamamen nahoş olduğunu da öğreneceksiniz.

EKSTRA GELİR KAZANIN VE BECERİLERİ GELİŞTİRİN

Kovulma’da para kazanmanın birçok yolu var! Yani, verilen işi yapacaksın ve bu sana makul miktarda deneyim ve az miktarda para kazandıracak. Ondan sonra, bazı yerlerde yarı zamanlı işe başvurabilirsiniz çünkü stajyerin maaşı nispeten yetersizdir ve harcanacak çok şey vardır. Ayrıca, tam zamanlı bir çalışan olduğunuzda, daha da etkileyici ödüller için meydan okumaları kabul edebilir veya kovulabilirsiniz.

Çalışma, konuşma, sağlık ve diğer birçok faktör gibi yeteneklerinizi kolayca geliştirmenize ve ortaya koymanıza yardımcı olacak beceriler bulacaksınız. Aynı zamanda harcayacağınız para miktarı da oldukça fazla olacağı için birçok farklı yoldan geçeceksiniz.

Bu oyunda başarılı bir insan olma yolculuğu tamamen çetin:

  • Her şeye iş başvuru sürecinizle başlayacaksınız, ancak birçok başarısızlıkla karşılaşmak zor olacak.
  • Başlangıç pozisyonu, büyümeniz ve hızlı bir şekilde tamamlamanız gereken zorluklara erişmeniz için birçok fırsat sunar.
  • İş sayısı artar ve sağlığınızdan yararlanarak onu hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve işten çıkmak için saçma sapan sebepler bulabilirsiniz.
  • Başka bir yarı zamanlı iş bulmak veya yüksek düzeyde risk içeren zorlukları kabul etmek gibi çok para kazanmak için birçok mekanizma bulacaksınız.
  • Karakteriniz farklı yönlerden geliştirilebilir ve yeterince kazanmak için büyük miktarda para gerektirecektir.

What's new

Kore'de viral sansasyon! 1 Milyon indirilen bağımsız oyun!
İş arayanlar cep telefonlarını mahvetti, taşeron işçiler bu oyunu oynadıktan sonra küçük kızlar gibi ağladı!

Video

Images

Download links

How to install Don't get fired! v1.0.56 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Don't get fired! v1.0.56 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *