Desert Riders v Para Hileli Mod APK Indir

1.4.9

Desert Riders, aracı kontrol edeceğiniz, çölde ilerleyeceğiniz ve yaklaşmak istediğiniz düşmanları yok edeceğiniz zorlu bölümlere sahip bir oyundur. Oyuncular, düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için istedikleri saldırı pozisyonunu seçebilecek ve destek unsurlarından yararlanabilecekler. Ayrıca silahlar gibi ek güçlendiriciler alabilir ve aracı bazı seviyelerde yükseltebilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 562
Updated
1/16/2023
Size
50M
Version
1.4.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SÜRÜŞ VE TEHLİKELİ DÜŞMANLARIN ÜZERİNE GEÇME

Oyuncular, Desert Riders’ta hareket halindeki bir aracı kontrol edecek ve sürekli yaklaşan çeşitli rakiplerle karşılaşacak. Silahlarla saldırmak için size yaklaşmaya veya arabanıza zarar vermek için çarpışmalar yapmaya ve oyunu durdurmaya çalışırlar. Bu yüzden ekranın üst kısmında bulunan sağlık çubuğunuzu sabit bir seviyede tutmak ve seviyeyi tamamlamak için dikkatli bir şekilde nişan almaya ve izlemeye çalışacaksınız.

Oyuncu 2D ortamda hareket edecek ve arabanız sürekli hareket halinde olacak ve onun ateş yönünü siz kontrol edeceksiniz. Özellikle zayıf noktalarını bulduğunuzda düşmanı yok etmek için saldırmak istediğiniz yerlere dokunacaksınız. Aynı zamanda, düşmanları bulmakta ve saldırılarınızı kontrol etmekte rahat olduğunuzda, 2B ortamda hareket etmek her zaman daha kolaydır. Ayrıca, heyecan verici saldırı mekanikleriyle de tanışırsınız.

DÜŞMANLARI ÖLDÜR VE FARKLI SEVİYELERİ TAMAMLA

Desert Riders’da oyuncular birbirine paralel yerleştirilmiş iki sağlık çubuğu bulacaklar ve kırmızı çubuk her farklı düşmana karşılık gelecek. Sayıca sizden üstün olacaklar, bu yüzden onları yok etmeye ve kendinizi korumaya dikkat etmelisiniz. Ek olarak, dikkat etmeniz gereken farklı saldırı türleri vardır ve ortaya çıkan düşmana bağlı olarak, onları hızlı bir şekilde yok etmek için yakalayabileceğiniz zayıf noktalar kolayca ortaya çıkacaktır.

Farklı büyüklükteki araçlar size yaklaşabilir ve onlar size çok fazla isabet etmeden önce onlara saldırmaya odaklanmalısınız. Bu saplama genellikle düşmanın verebileceği normal saldırılardan daha fazla hasar verir. Ayrıca, düşmanları görebilir ve düşmanı bitirmek için kafadan vuruş yapmak gibi kritik kısımlarını hedefleyebilirsiniz.

Göz ardı edemeyeceğiniz bir başka ilginç nokta da oyun ekranının içindeki destekleyici öğelerin sayısıdır. Bu destek öğeleri, anında tanıyabileceğiniz tanıdık şekillerle önceden ayarlanmıştır. Örneğin bazı arabalarda veya lokasyonlarda karakteristik kırmızı renge sahip benzin depoları bulabilirsiniz. Oraya nişan almanız gerekiyor ve bir araba aynı anda birçok düşmanı patlatabilir veya havaya uçurabilir.

ARACINIZIN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Desert Riders’ın ilk aşamasının başlangıcında, birçok destekleyici özelliğe sahip güçlendiricilerle ilgili bir seçim alacaksınız. Spesifik olarak, oyunda kullanabileceğiniz bir miktar para olabilir ve çoğu durumda oyuncular farklı düşmanlarla yüzleşebilmek için genellikle silah seçerler. Aracınıza silah koymak için en fazla dört yuva bulabilirsiniz ve bunları ihtiyaçlarınıza göre değiştirmekte özgürsünüz.

Belli bir miktar paranız olduğunda arabanıza yatırım yapmalısınız çünkü araba birçok zorlu seviyede size yardımcı olur. Yeni bir arabanın kilidini açmaya gelince, kilit açma mekanizması rastgele yapılacak ve işiniz para harcamak ve sonuçları beklemek. Ayrıca modifiye sekmesine geçtiğinizde karşınıza aracınız için değiştirebileceğiniz parçalar çıkacaktır. Gerçekten de arabanız daha güçlü hale gelecektir.

Oyuncular tehlikeli çölde silahlı bir aracı kontrol edecekler:

  • Size paralel koşan, her zaman farklı silahlara sahip düşmanlar sürekli saldırır ve arabanıza çarparak ona zarar verir ve sizi durdurur.
  • Silahınızı kullanacak, sürekli karşınıza çıkan düşmanları yok etmek için pozisyona nişan alacak ve bölümü tamamlayacaksınız.
  • Oyuncular, büyük bir patlama yaratabilen kırmızı gaz tankları gibi düşmanları daha hızlı öldürmek için oyundaki destek unsurlarından yararlanacak.
  • Seviyeyi tamamladıktan sonra oyuncu belirli bir ödül alacak ve bunu rastgele yeni arabalar açmak için kullanabilecek.
  • Arabanın her bir parçası yenisi ile değiştirilebilir ve arabanızın görünümünün ve gücünün değiştiğini göreceksiniz.

What's new

Sürücüler, motorlarınızı çalıştırın! Hızlı arabalar, güçlü silahlar ve trafiğin yoğun olduğu saatlerde New York şehir merkezinden daha fazla yol öfkesiyle dolu, kalp atışlarınızı hızlandıran, kesintisiz bir heyecan şenliğine hazır olun.

Video

Images

Download links

How to install Desert Riders v1.4.9 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Desert Riders v1.4.9 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *