Demolition Derby 3 Indir APK v

1.1.096

Demolition Derby 3 klasik bir yarış oyunudur ancak yarıştaki her oyuncunun yıkımını ve kaosunu vurgular. Bu, her yarışı çok fazla eğlence potansiyeli haline getirir, çünkü oyuncular başkalarını kazanmaya veya herkes tarafından mutlak yıkımdan kurtulmaya odaklanmalıdır. Daha ilgi çekici ve eğlenceli içerik zamanla genişleyerek oyunculara bu şiddetli yarış türüne özgü daha fazla keşif olanağı sunacak...
Download APK
4.5/5 Votes: 567
Updated
12/29/2022
Size
137M
Version
1.1.096
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YIKICI YARIŞ OYNANIŞI

Demolition Derby 3 bir yarış oyunu olsa da içeriği daha aksiyon odaklı ve oyuncuyu pistte daha şiddetli yapıyor. Çeşitli oyun modları, oyuncuları birden fazla hedefi tamamlamaları ve kaos yaratmada yarışı ve daha fazlasını kazanmaları gerektiğinden daha esnek hale getirir. Bunun da ötesinde, her yarışın ödülleri de cömert ve çeşitlidir, bu da her oyuncuyu yarışa başlarken daha agresif hale getirir.

CANAVARLAR İÇİN ÇÖP ÇÖPLÜĞÜ

Ana oyun modunun yanı sıra oyun, hayatta kalan son kişinin kazandığı klasik çarpışma modunu tanıtacak. Oyun kuralları da basittir; oyuncuların diğer oyunculara zarar vermek ve hatta onları yok etmek için çukurlara veya tuzaklara itmek için gerçekçi fizikten yararlanmaları gerekir. Ek olarak, bu mod ekip çalışmasına izin vererek ekip çalışmasını seven oyuncular için harika anlar yaratır.

BÜYÜK HARİTA TASARIMLARI

Demolition Derby 3’teki tüm haritalar büyük ölçeklidir ve çeşitli oyun modlarıyla uyumlu olacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır. Ana oyuna her zaman birçok yeni potansiyel eklenecek ve oyunculara yarışırken cesur ve eğlenceli fikirler verilecek. Oyun ayrıca yarışmayı daha çekici hale getirmek için daha fazla mimari ve yıkıcı nesneler ekleyecek, hatta diğer oyuncuları ortadan kaldırmak için çevresel faktörlerden yararlanan oyuncuları daha yaratıcı hale getirecek.

Demolition-Derby3jpg6

GERÇEKÇİ FİZİK VE ETKİLEŞİM

Fiziksel sistemler ve oyuncu etkileşimleri, diğer oyuncuları sınırın ötesine itmek de dahil olmak üzere çevrelerini büyük ölçüde etkiler. Ancak bu fiziksel sistem sayesinde her şey daha eğlenceli hale geliyor ve aynı zamanda herkes için otantik ve canlı atmosferler yaratıyor. Fizikle ilgili daha fazla içerik, oyuncuları her zaman bu oyunda arkadaşlarıyla eğlenebilecekleri daha heyecan verici şeylere açacaktır.

ÇEŞİTLİ VAHŞİ ARAÇLAR

Demolition Derby 3’ün tüm araçları, yarışın acımasızlığını oyuncuya gösteren agresif ve ürkütücü tasarımlara sahip. Ayrıca oyuncuların arenada üstünlük sağlamak ve her muhteşem zaferi kazanmak için her türlü yeteneğini optimize etmeleri için birçok farklı bölüme sahipler. Ayrıca araç özelleştirme sistemi, oyunculara en sevdikleri araçlar için yeni bir güzellik tasarlamaları için daha fazla seçenek sunacak.

RACE SERIOUSLY WITH OTHERS

Serious racing modes are where players must utilize top speed to win every race, but the destruction factor is reduced to make things more serious. It does make the game mode richer, though, and gives players new types of rewards in their careers. More serious content or racing modes will be introduced in the future for players to enjoy all the content with their friends.

Demolition Derby 3 is a racing game but has many elements of excitement and chaos for players to immerse in the most exciting moments. It also regularly updates a lot of new content to diversify gameplay and give players the best experience with this racing genre.

What's new

Toplamda, yarışmaları kazanmaya ve para kazanmaya devam ettikçe kilidini açabileceğiniz yirmiden fazla farklı devrede yarışabilirsiniz. Bu yarışmalar arasında iki tür yarış vardır. İlki, bitiş çizgisine önce ulaşmanız için size meydan okur ve derbiler, tüm rakiplerinizden kurtulmanız için size meydan okur.

Video

Images

Download links

How to install Demolition Derby 3 Indir APK v1.1.096 APK?

1. Tap the downloaded Demolition Derby 3 Indir APK v1.1.096 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *