Demolition Derby 2 v Para Hileli Mod APK Indir

1.7.02

Demolition Derby 2, herkesi, gerçek eğlencenin peşindelerse birinci olmak yerine kaza yapmaya odaklandıkları benzersiz yarış oyunuyla tanıştırıyor. Oyun aynı zamanda ortamı canlandırmak için gerçekçi bir 3D grafik motoru kullanıyor ve derbi modunda arabalara çarparken insanların isyan etmesi için her zaman koşullar yaratıyor. Bunun da ötesinde, oyun genişletmeleri yenilikçi ve potansiyel dolu, herkesin diğer çılgın yarışçılarla en iyi zamanı geçirmesini sağlıyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 542
Updated
1/7/2023
Size
115M
Version
1.7.02
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAREKETLİ ATMOSFERLERDE YÜKSEK HIZLI YARIŞ OYNANIŞI

Demolition Derby 2’nin oynanışındaki en etkileyici nokta, hareketli atmosfer ve herkesin en eğlenceli deneyimi yaşaması için asla sönmeyen eğlence harareti. Buna, insanların yüksek performanslı arabaları kullanarak kaos anları yarattığı eğlenceli ve yenilikçi oyun modları da dahildir. Dahası, ek öğeler veya çevresel öğeler, işleri daha komik hale getirecek ve rakibi öfkelendirirken herkese nihai coşkuyu yaşatmayı vaat edecek.

YARIŞ TÜRÜNÜN ÖZGÜNLÜĞÜ İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

İster varyant ister orijinal olsun, tüm oyun modları yarış unsurları etrafında döner, böylece herkes birlikte harika vakit geçirir. Her oyun modu, türün en tanıdık özünü sergiliyor ve bunların en göze çarpanı, oyuncuların gerçekçi ortamlarda birbirleriyle yarıştığı açık dünya sürüşü. Diğer birçok mod eğlencelidir, ancak çoğu insan, insanların güçlü bir şekilde çarpma ve etkisiz hale getirme rakipleriyle uğraştığı derbi moduna odaklanır.

ŞİDDETİN HÜKÜM OLDUĞU KAOTİK DERBY MODUNA KATILIN

Derbi yarış modu, tüm oyuncuların asıl amacı çılgınca unutup sadece arabalarını çarpmaya odaklandıkları Demolition Derby 2’de en öne çıkan moddur. İnsanların çevreyi gözlemleme doğruluğunu veya yeteneğini test etmek, böylece her şeyi yok etmeye hazırlanırken önemli kararlar vermek benzersiz bir zorluktur. Bu mod aynı zamanda birden fazla alt moda bölünerek herkesin kaotik ama canlandırıcı bir ortamda birden fazla rakiple karşılaştığında en canlandırıcı zamanları yaşamasını sağlar.

EŞYALARI VEYA ORTAMI AVANTAJLARINIZ İÇİN KULLANIN

Esprili yarış modlarının yanı sıra oyuncular, yankılanan bir zafer talep etmek için öğeleri veya çevresel unsurları etkili bir şekilde kullanmalıdır. Rastgele şeyler genellikle arenalarda veya yarışlarda görünür ve kullanımları tamamen rastgeledir, böylece insanlar bunları doğru zamanda kullanmak için daha fazla esnekliğe sahip olur. Ek olarak, araç özelleştirmeleri de öğelerden etkilenir ve herkes doğru öğeleri aldığında eğlencenin yeni boyutlara taşınmasını sağlar.

ÖZEL ETKİNLİKLERDE VE ZORLUKLARDA ARKADAŞLARLA DAHA ÇOK PARTI YAPIN

Demolition Derby 2’deki özel etkinlikler veya mücadeleler, katılımcıların kullanabileceği bir aracı otomatik olarak seçtikleri için gülünç ama eğlencelidir. Bu araçların çoğu düşük kaliteli ve dengesizdir, ancak bu araçlarda ustalaşan herkes cömertçe ödüllendirilecektir. Çeşitli özel zorluklar, normal bir oyunda bulunmayan haritaları tanıtacak ve oyuncular, rakiplerine meydan okumak için ahlaki alt zorluklar oluşturabilir.

PATLAYICI GÖRÜNTÜLERE SAHİP GENİŞ ARAÇ SEÇENEĞİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyundaki araç özelleştirme sisteminin derinliği var ve aynı zamanda birçok karmaşık öğeye ve geniş bir araç yelpazesine sahip olduğu için herkes için ek bir zevk. Neyse ki, oyundaki tüm arabalar ünlü veya harcanabilir yarış arabalarına dayalıdır, bu nedenle herkesin bunları kişiselleştirmesi veya yok etmesi kolaydır. Pek çok yeni araba yalnızca belirli durumlarda ortaya çıkıyor, ancak insanların eğlencelerinin ve yarıştaki gizli potansiyellerinin tadını çıkarması için büyük bir değere sahipler.

Demolition Derby 2, oyuncular bir yarış oyununun tadını çıkarmak istiyorsa, ancak asla ölmeyen hareketli bir atmosfere sahipse en iyi seçeneklerden biridir. Üstelik, beraberindeki içerik hem yaratıcı hem de gülünç, bu da herkesin oyunla unutulmaz zamanlar geçirmesi için eğlenceye daha fazla odaklanmasını sağlıyor.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların, özlerinin tadını çıkarırken oyuncu tarafından yönlendirilen hareketli eğlence sıcağının tadını çıkarması için en kaotik yarış oyunu.
  • Ekstra eğlence için geniş katılımcılı muazzam oyun modu seçenekleri, özel içeriğe sahip olduklarından ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yarış modlarından.
  • Diğerlerine karşı en şiddetli eylemi gerçekleştirin, hareketli bir arenada arabalarını yok edin ve ekstra ödüller için takım arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
  • Oyuncular için rastgele kullanımlara sahip komik öğeler, yarıştaki eğlenceyi artırırken, diğerlerinin saçma sapan nedenlerle arabalarını öfkelendirmesine veya yok etmesine neden oluyor.
  • Oyuncuların onları çeşitli modlarda veya haritalarda sürerek yok etme potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına izin verirken olağanüstü seçeneklerle arabaları özelleştirin.

What's new

Dünyanın dört bir yanındaki Banger Racing ve Destruction Derbilerinden ilham alan bu eğlenceli ve heyecan verici Demolition oyununda Smash and Bang ile liderliğe ulaşın.

Video

Images

Download links

How to install Demolition Derby 2 v1.7.02 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Demolition Derby 2 v1.7.02 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *