Defense Zone 3 v Para Hileli Mod APK Indir

1.6.19

Savunma Bölgesi 3, eski moda sistemleriyle popüler olan Kule Savunma serisinin sonuncusudur. Sistem, rotayı işgal eden düşmanları olan bir taretle önünü kesen çok standart bir tank avcısıdır. Kule kurulduğunda bir ızgara ekranı, taretin hedefini, öncelik sırasını serbestçe ayarlayabileceğiniz bir yer, vb. gibi birçok kullanılabilirlik sistemi vardır. Zorluk seviyesi oldukça yüksektir ve mükemmel bir seviyedir. TD'yi seviyorsanız, lütfen deneyin.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/14/2023
Size
162.6 MB
Version
1.6.19
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KLASİK SAVUNMA OYNANIŞI

Defence Zone 3’ün özelliği, standart bir tank avcısı iken kulenin ince ayarını sağlayan ve yeni bir strateji oluşturan bir sistemdir. Mesele şu ki, taret, kurma ve güçlendirme dışında çeşitli şekillerde kurulabilir. Saldırıyı hedef alıp almayacağınızı ayarlayabildiğiniz için sadece yerdeki hedefi hedef alırsanız, düşmana havadan saldırma fonksiyonuna sahip olsanız bile nişan alamayacaksınız. Ayrıca hangi düşmanın saldırı menzilinde olduğunu detaylı olarak belirleyebilir, böylece bunu stratejinize dahil ederseniz, düşmanı verimli bir şekilde yenebilecek bir strateji oluşturabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOKTA, ROTAYA EŞİT BİR ŞEKİLDE ZARAR VEREN YERLEŞİMDİR

Savunma Bölgesi 3’ü ele geçirmenin anahtarı, TD’nin temeli olan tüm haritaya zarar vermektir. Harita baştan itibaren rota dolambaçlı olacak şekilde tasarlandı, bu yüzden defalarca hasar verilebilecek konumu kavrayalım ve kuleyi öncelikli olarak yerleştirelim.Rotanın ilk yarısında tareti sertleştirmek kolaydır, ancak bazı noktalarda aynı güce sahip olmak ve her zaman hasar vermeye devam etmek en iyisidir. Ayrıca tareti ayarlarsanız ve havacılık birimine özel bir önleme kulesi yaparsanız, kaçırılan atış sayısını azaltmış olursunuz. Taret ayarlarını düzgün kullanalım!

OYNANIŞ

Bir aşamayı geçerseniz, bir sonraki aşama serbest bırakılacaktır, ancak bir aşamayı iyice denemenizi tavsiye ederim. İlk olarak, ilk aşama.Kulenin yerleştirilebileceği konum ve defalarca saldırı yapılabilecek arazi gibi bütünü kavrayarak başlayalım. Seviye 2 veya daha yüksek bir kuleye yükseltirseniz, Hellfire’ı yüksek hız ve artırılmış saldırı gücü ile kullanabileceksiniz. Belirli bir süre kullanılabilir ve geçici bir güç artışı elde edilebilir. Bu zor düşmanlar için!Kulelerin kombinasyonu önemlidir. Yerleşime bağlı olarak, saldırı gücü kat kat artacaktır, bu yüzden dikkatli düşünelim. Tarete ek olarak, düşen öğeler olan kurulu silahları da kullanabilirsiniz. Hava saldırıları yüksek bir saldırı gücüne sahiptir, bu yüzden ihtiyacınız olduğunda onları kullanın! Kara mayınları da bir koz olabilir, bu yüzden hedefe çok yaklaşmak isteyebilirsiniz!

Bir atışı kaçırırsanız, üssün fiziksel gücü azalır. 0’a ulaşmaması için tüm dalgalardan (saldırı dönüşleri) kurtulun! Aşama ilerledikçe, hava kuvvetleri tanıtılacaktır. Taretin saldırı hedefini ayarlayın ve en iyi müdahaleye hazırlanın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Tehlikeli rakiplerle savaşmak için yenilikçi becerilerinizi kullanırken sizi en güçlü süper kahraman olmanız için eğiten bir taktik savaş aksiyon oyunu.
  • Görevinize hayatta kalma diyarına ulaştığınızda başlayın ve bu oyunun tüm zorluklarını aşmak ve yeni hedefleri fethetmek için kendinizi güçlü bir dövüş gücü ile donatmanız gerekecek.
  • Heyecan verici ve heyecan verici maçları yönetin. Ayrıca oyuncular çok güçlü kulelere sahip olacak ve düşmanın en tehlikeli saldırılarına karşı her zaman savaşmaya hazır olacaklar.
  • Gittikçe zorlaşan zorluklarla yüzleşin ve üssünüze girmelerini önlemek için sürekli savaşın, ayrıca başa çıkmaya hazır olmak için birçok yeni strateji oluşturmanız gerekir.
  • Oyun size önemli hasar ve çeşitliliğe sahip daha fazla kule verecek, böylece düşman şehre girmeden önce onları doğru konumlara yerleştirebileceksiniz.

What's new

Popüler aksiyon/strateji oyununun uzun zamandır beklenen devam oyununa hoş geldiniz! Yeni silahlar, manzaralar ve bolca seçenek! Her oyun oturumu artık daha da dinamik ve şaşırtıcı. Oyunun özü hala aynı: düşman ordularının tamamı savunmalarınıza saldırıyor ve onları ne pahasına olursa olsun yok etmeye çalışıyor. Ama şimdi her zamankinden daha güçlü ve daha çılgınlar.

Video

Images

Download links

How to install Defense Zone 3 v1.6.19 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Defense Zone 3 v1.6.19 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *