Death Park 2: Scary Clown Survival Horror Game v Sonsuz Cephane Hileli Mod APK Indir

1.3.7

Death Park 2: Scary Clown Survival Horror Game çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından sevilen bir oyun haline gelince ilk bölümdeki başarısını devam ettirmişti. Ancak ünlü korku filmi IT'den esinlenen oyun, filmi tamamen takip etmeyecek. İlk bölümle aynı oynanışa sahip, hala hayalet palyaço ve karakterin değişimi ve gelişimi ile çekici olay örgüsü.
Download APK
4.2/5 Votes: 542
Updated
1/17/2023
Size
138M
Version
1.3.7
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İLGİNÇ HİKAYE

Bu oyundaki karakteriniz, kız kardeşi kayıp olan bir erkek kardeş. Hayalet palyaço kız kardeşini kaçırdı ve senin işin onu bulmak. Bulmak için her yere gideceksin, ama görünüşe göre her yerde dehşet pusuda bekliyor ve aniden seni korkutabilir. Kabus yeni başladı; üstesinden gel ve kardeşini bul.

KORKUNÇ MACERA

Her yerde maceraya atılacak ve gizemi çözmek için ipuçları bulacaksınız. Her yerden, bu hayalet palyaço hakkında korkunç bilgiler alacaksınız.

GİZEMLİ BİR BULMACA OYUNU

İlk bölüm gibi, Death Park 2’nin türü de macera ile birleştirilmiş bulmacadır, bu nedenle kız kardeşiniz hakkında ipuçları bulabilmek için bulmacaları kolaydan zora doğru çözmeniz gerekecektir. Kolay ve zor seviyeler arasında seçim yapma hakkınız var. Acemi iseniz, oyuna alışmak için kolay seviyeye meydan okuyun, ardından zorluğu artırmak ve can sıkıntısından kaçınmak için seviyeyi artırabilirsiniz.

GÖRÜNÜR 3D GRAFİKLER

Oyunda her ne kadar her şey oldukça basit yaratılmış gibi görünse de yeterince uzun bakarsanız her bir detayın ardındaki garip gizemi anlayacaksınız. Bu, oyuncuların gözünde puan kazanmak için harika bir nokta; seni irkilten anlar olacak. 360 derece çok açılı döndürme ile oyundaki tüm sahneyi görebilirsiniz. Görüş alanınızı hareket ettirirken dikkatli olun çünkü birdenbire bir şey yakalarsınız.

KORKUNÇ SES

En ürkütücü ve dehşet verici ses sistemi ile oyun, kendinizi inanılmaz korku dünyasına kaptırmayı sevdirecek. Bazen ayak sesleri, kırılma sesi sizi ürkütür. Çığlıklar sizi korkutacak ve ara sıra ani, habersiz bir terörü bekleyen sessizlikler olacak.

What's new

Sokaklar, hastane, mezarlık, kanalizasyon ve askeri üs dahil olmak üzere 8 büyük yeri ziyaret etmelisiniz. Bilmeceleri çözmek ve korkunç bir palyaço ve çeşitli canavarlarla savaşmak için gerçek dünya ile uyku dünyası arasında hareket edebileceksiniz. Artık iki zorluk seviyesi olan bulmacalara özel önem verdik, ayrıca bulmacalar her macerada değişiyor! Death Park 2'yi zorlu bulmacalarla tamamlamaya çalışın! Sadece birkaç oyuncu bunu yapabilir.

Video

Images

Download links

How to install Death Park 2: Scary Clown Survival Horror Game v1.3.7 Sonsuz Cephane Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Death Park 2: Scary Clown Survival Horror Game v1.3.7 Sonsuz Cephane Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *