Dead Zed v Para Hileli Mod APK Indir

1.3.9

Dead Zed, oyunculara harika bir deneyim sunan, benzersiz birinci şahıs nişancı tarzına sahip bir aksiyon oyunudur. Bu oyun, farklı savaş konumlarıyla gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş şiddetli zombi savaşlarına sahiptir. Görevin, en iyi atışları göstermek için güçlü silahlarınla üssünü zombi istilasından korumak.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/12/2023
Size
222M
Version
1.3.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNCULAR İÇİN BÜYÜYÜCÜ BİR HİKAYE

Ana karakteri oynayacak ve zombi kıyametinde uyanacaksınız. Bunun olmasının nedenlerinden birini hâlâ biliyorsunuz ve bu felaket olayını elinizden gelen en iyi şekilde atlatmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Kurtarma gücünün sizi kurtarmasını beklerken, korkunç ve son derece tehlikeli zombi dalgalarıyla yüzleşmeniz gerekiyor ve hatta her an yenilebilirsiniz. 40 gün boyunca kendinizi o zombilerden korumak için yoldaş silahınızı kullanacaksınız.

BASİT VE EĞLENCELİ NASIL OYNANIR

Dead Zed, diğer aksiyon oyunu türlerinden farklı olarak zorlayıcı hayatta kalma rol yapma unsurlarını dramatik ve merak uyandıran savaşlarla birleştiriyor. Ekrandaki sanal joystick ile kendinizi savunmak için düşmanlarınıza güçlü silah dalgaları salacaksınız. Ekrana dokunup kaydırarak ve sol taraftaki ateş düğmesine basarak atış hedefini hareket ettireceksiniz. Evinizi koruma görevi ile yetenekli bir nişancı olacaksınız ve hatta düşmanların hareket etmesini önlemek için sürekli ateş ederek zaman kazanmanıza yardımcı olacaksınız.

ÇEŞİTLİ SİLAH SİSTEMLERİ

Oyuncuların heyecan verici deneyimler ve keşifler yaşamaları için oyun, oyunculara özgürce seçim yapmaları için tüfekler, tabancalar, hafif makineli tüfekler vb. gibi çeşitli silah sistemleri sağlamıştır. Her tür silahın, dövüş sürecinde oyuncuları desteklemek için kendi işlevleri ve özellikleri vardır, bu nedenle yeteneklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca silahınızı ateş ederken etkinliğini artırmak için yükseltebilir ve günlerce daha esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle, en sevdiğiniz iki silah arasında geçiş yapabilirsiniz, bu nedenle savaşırken donatmak için en güçlü silahları seçmelisiniz.

DAHA İLERİ GİTMENİZE YARDIMCI OLACAK YENİ KONUMLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Oyunda ilerledikçe zombiler konumunuzu bilecek ve sizi yemek için geri gelecekler bu nedenle saklanacak güvenli bir yer yok. Yine de dinlenmek için yeni saklanma yerlerinin kilidini açabilirsiniz ama yakında keşfedilecekler, bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olmalısınız. Aynı zamanda düşmanın dikkatini dağıtmak ve üssünüzü düşman saldırılarından korumak için konumlar arasında esnek bir şekilde hareket etmelisiniz.

GERÇEKLEŞTİRİLMESİ GEREKEN BİRÇOK HEDEF VE BAŞARI

Silahları çekici görevlerle yükseltmek için büyük miktarlarda nakit toplamak için başka birçok hedef de alabilirsiniz. Bu gereklilikleri yerine getirmek, çok para ve birçok değerli ödül kazanmanıza yardımcı olur ve yüksek başarılar elde etmenizi sağlar.

GERÇEKÇİ VE CANLI GRAFİKLER

Dead Zed, oyunculara yeni deneyimler yaşatmak için şehrin varoşlarından yeşil çimenlere, terk edilmiş çorak araziye kadar sizi şiddetli savaşlara katılmanız için birçok farklı bölgeye götürecek. Ayrıca keskin 3D grafikler sayesinde çekici konumların farklı arka planlarını keşfedebileceksiniz. Gerçekçi sahneler oyuncuları heyecanlandıracak ve oyuncuların gözlerini ekrandan ayırmamasını sağlayacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Daha net ve sezgisel olarak görmek için üstten bir görünüme sahip bağımlılık yapan zombi atış oyunu, oyuncuların düşmanları alt etmesini kolaylaştırıyor.
  • Zombi saldırısıyla başa çıkmak için sağlam ve çeşitli bir cephanelik kullanın: sağlam özellikleri ve savaş yetenekleri ile tüfekler, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, ….
  • Oyuncuların son konumları ve muhtemelen düşman saldırılarına karşı daha fazla saklanma yeri keşfetmesi ve deneyimlemesi için oyunda ilerledikçe yeni savaş konumlarının kilidini açın.
  • Olağanüstü güce sahip birçok zombi, oyuncuların daha uzun süre hayatta kalabilmeleri ve evlerini koruyabilmeleri için tüm güçleriyle savaşmalarını ve savaşlarda esnek olmalarını gerektirir.
  • Zombilerle başa çıkmak için gelişmiş silahlarınızı yükseltin ve ateş hızını ve düşmanlara verilen hasarı artırarak kazanmanıza ve çekici ödüller kazanmanıza yardımcı olun.

What's new

MİLYONLARCA oynanışa sahip popüler çevrimiçi oyundan uyarlanan bu aksiyon dolu nişancı oyununda zombileri vurun ve üssünüzü savunun. zombi saldırılarının sürüsünden sonra kalabalık.

Video

Images

Download links

How to install Dead Zed v1.3.9 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Dead Zed v1.3.9 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *