DEAD TRIGGER 2 v Sınırsız Cephane ve Yüksek Hasar Hileli Mod APK Indir

1.8.22

Dead Trigger 2, içeriği çok geniş olduğu için en iyi aksiyon dolu zombi içeriklerinden biridir ve oyuncular garip bir silahla bir zombinin kafasına vurduğunda yaşanan coşku hissinin yanı sıra. Ayrıca oyuncular arasında rekabet yaratmak için ödüller veya yeni silahlar gibi birçok ilginç içeriğe sahiptir. Bu nedenle, sonsuz kampanya modu, oyuncuların kıyamet sonrası bir zombi dünyasında eğlenmesi için her zaman yeni olasılıklar açar.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/10/2023
Size
504M
Version
1.8.22
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SÜRÜKLEYİCİ VE EĞLENCELİ OYUN

Dead Trigger 2’nin hızı ve kontrolleri basittir, bu nedenle oyuncular zombileri öldürürken veya görevleri tamamlarken sıkı çalışmaktan daha çok eğlenebilir. Ayrıca, tüm silahlar için otomatik ateşleme moduna sahiptir ve oyuncunun tüm mesafelerde veya benzersiz koşullarda savaş performansını optimize eder. Oyuncular ayrıca zombileri sanatsal bir şekilde öldürmeye yardımcı olan araçları kullanabilir ve kendilerini zombi öldürme heyecanına kaptırabilirler.

FARKLI GÖREV VE HEDEFLER

Oyuncunun tüm kampanyası dünya çapında yayılmıştır, bu nedenle görev sistemi, oyuncunun ilerlemesi için çeşitli ve bol miktarda bulunur. Mevcut içeriğe bağlı olarak, oyuncunun her şeyi öldürmesi, konumu savunması, erzakı çalıştırması ve silahı monte etmesi gerekecek. Her görevin özellikleri farklıdır, bu nedenle oynanışı çeşitlidir ve birçok farklı oyuncu türü için uygundur ve hatta oyun, oyuncunun ekstra para kazanması için ortamda birçok sır saklayacaktır.

BÜYÜLEYİCİ VE TATMİN EDİCİ GRAFİKLER

Dead Trigger 2’nin grafikleri mükemmel şekilde optimize edilmiştir ve oyunculara zombileri öldürürken en ferahlatıcı hissi vermek için en son 3D motoru kullanır. Benzersiz enfekte, silahları ne olursa olsun onları mükemmel bir şekilde öldürürken oyuncuyu önemli ölçüde etkiler ve uyarır. Bununla da kalmayıp, tasarımlar ve prototipler aynı zamanda benzersiz ve canlı ayrıntılara sahip olup, potansiyeli ve görüntü kalitesini büyük ölçüde artırır.

DAHA FAZLA İÇERİK İÇİN ÜSÜNÜZÜ YÜKSELTİN A

En önemli faktör, oyuncuların her kampanyayı tamamlamak için yeni içeriğin kilidini açan veya ilerlemesine izin veren Teknoloji Seviyesidir. Ayrıca üs, oyuncuların ek öğeler veya ekipman ürettiği ve daha iyi savaş performansı için yeni silahları yükselttiği veya birleştirdiği yerdir. Her sürecin uyum sağlaması zaman alsa da, her görevde oyuncu için potansiyel ve büyüklük mükemmeldir.

ÇOKLU YIKICI SİLAHLAR

Silah çeşitliliği, Dead Trigger 2’nin oyuncuların tamamen tek bir silaha bağlı kalmak yerine eğlenmesini istediği bir vurgu. Oyuncunun zombi öldürme stilini çeşitlendirmek ve daha iyi sonuçlar için destek ekipmanıyla birleştirmek için bir tabanca, SMG, Tüfek, av tüfeği ve daha fazlasından oluşacaklar. Bazı özel silahların olağanüstü etkileri vardır, ancak getirdikleri eğlence, oyuncuların seviyeleri geçerken birçok yaratıcı fikre sahip olması için harikadır.

DAHA FAZLA ÖDÜL İÇİN ARENADA YARIŞIN

Arena, oyuncuların sonsuz zombi turları aracılığıyla seviyelerini başkalarına gösterdiği yerdir. Güçleri zamanla artacak olsa da, oyuncular için tuzaklar veya güçlendirmeler cömerttir ve onları herhangi bir tehlikeli durumda doğaçlama yapmaya veya dövüş becerilerini geliştirmeye zorlar. Ödülleri de çeşitlidir ve elde ettikleri rütbeye, hatta diğer oyuncuları yenerek küresel olarak yerlerini almalarına bağlıdır.

Dead Trigger 2’nin sonsuz kampanya içeriği vardır, bu nedenle oyuncular boş zamanlarında para kazanmak veya yeni teknolojiler geliştirmek için her zaman daha fazla fırsata sahiptir. Buna rağmen, çeşitli silahlarla zombileri öldürme hissi, oyuncunun zombi avcısı kariyeri için birçok olumlu sonuç elde etmek için sürekli olarak görev stilini değiştirmesine rağmen, her zaman heyecanın zirvesidir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Kendi sığınağınızı oluşturun ve Gunsmith, Scientist, Smuggler, Medic ve Engineer gibi karakterlerle etkileşime geçin.
 • Bu sadece bir birinci şahıs nişancı değil, aynı zamanda aylarca oynanabilen bir oyundur.
 • On bölgenin kilidini açın ve toplam 33 farklı savaş alanı için bir strateji belirleyin.
 • Gezegeni zombi tehdidinden kurtarın!
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 600’den fazla oyun savaş senaryosu ve kapsamlı hikaye kampanyaları var.
 • Diğer zombi oyunlarında bulacağınızdan daha fazlası!
 • 70’den fazla farklı silah çeşidi vardır. Zombileri alt etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 • Mayınlar, taretler ve katil tavuklar, mevcut birçok eğlenceli ve eğlenceli icat arasındadır.
 • Bu bir birinci şahıs nişancı oyunu ve birinci şahıs nişancı oyunlarını nasıl yapacağımızı biliyoruz!
 • Başka hiçbir birinci şahıs nişancı zombi oyunu bu kadar çok silaha sahip değil. Tabancalar, tüfekler, hafif makineli tüfekler, mini silahlar, roketatarlar, pompalı tüfekler ve hatta deneysel silahlar mevcut!
 • Dokunmatik kontrol ve geliştirilmiş işlevselliğe sahip sanal bir joystick arasında seçim yapın.

What's new

MADFINGER Games'te mobil cihazlarda sınırları zorlamak için her zaman kendimize meydan okuduk ve konsol kalitesinde FPS nişancı oyunlarımızla gurur duyuyoruz. Son teknoloji grafiklerden hassas FPS kontrol sistemimize, dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncu, yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteye olan bağlılığımız karşısında şaşkına döndü. 2010'dan beri en iyi FPS atış oyunlarını geliştiriyoruz. Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen başarılı birinci şahıs aksiyon nişancı oyunları Dead Trigger, Unkilled, Shadowgun Legends ve Shadowgun War Games'in yazarları olarak, size bu nihai ücretsiz oyunu getiriyoruz. oynanacak zombi atış oyunu!

Video

Images

Download links

How to install DEAD TRIGGER 2 v1.8.22 Sınırsız Cephane ve Yüksek Hasar Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded DEAD TRIGGER 2 v1.8.22 Sınırsız Cephane ve Yüksek Hasar Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *